ROK ZÁZRAKŮ ZAČÍNÁ 1. LISTOPADU 2018 A KONČÍ 31. ŘÍJNA 2019

♈ beran

Všechno zlé je pro něco dobré, a v tomto roce to platí dvojnásob. Překážky, které jste zažívali v minulém roce, zmizí, situace se ustálí a vy si budete připadat lehčí, svobodnější, šťastnější.

Do harmonických vztahů přibude miminko nebo těhotenství, vztahy se začnou ještě více upevňovat. Pokud lásku hledáte, tento rok se dočkáte, stačí ji jen jít naproti.

Práce bude prozářená štěstím a teplem, můžete dělat cokoliv, co vás baví a naplňuje, práce budete mít dostatek a také dostatek finančních prostředků. Můžete je vložit do nemovitosti nebo si splnit svůj sen, na který jste díky financím nedosáhli.

Dejte si pozor na žlučové a ledvinové kameny, méně se stresujte a pijte více tekutin. Udržujte se ve formě.

♉ býk

Čeká vás důležitá cesta, která rozhodne o vašem dalším životě. Tato cesta bude mít spojitost s láskou, proto pokud po lásce toužíte, nebo ji očekáváte, vyjděte ji naproti.

Tento rok přeje vztahům, jak láskyplným, tak pracovním. V lásce soustřeďte se na potřeby své i své lásky, vše musí být vyvážené. Vztahy se budou utužovat, ale také do nich budou vstupovat noví lidé. Pokud jste sami, pak očekávejte příchod nejednoho vhodného partnera, ze kterých posléze můžete zvolit toho pravého.

Práce, pokud pracujete ve větší firmě nebo ve státní instituci, bude stálá. V ostatních případech bude třeba volit vhodnější práci, která vám vstoupí do života.

Penízky k vám přijdou delší cestou, ale pokud snažit se budete, měli byste být tento rok spokojeni.

Nepijte příliš alkoholu, vyhněte se drogám a závislostem. Vaše tělo dá vám najevo, co mu škodí. Pokud poslechnete ho, budete zdraví, pokud ne, pak nastoupí různé nemoci, které vám dají jasný signál, co byste měli ve svém životě omezit nebo zcela odbourat.

♊ blíženci 

Na blížence bude v roce zázraků naloženo asi nejvíce. Budete potřebovat klidný kout, kde můžete být sami a přemýšlet o svém životě. Můžete docílit spokojenosti, musíte však přiložit svou ruku k dílu. Nic vám do klína samo nespadne. Nenechte se ovládnout negativními emocemi, ze všeho je cesta ven.

Láska pro nezadané bude pestrá, zvláště pokud hledat budete ve větším okruhu lidí, jako jsou oslavy nebo různá společenství či akce. V případě stálých vztahů nečekejte žádné velké změny.

Práce nebude zcela růžová, zřejmě se s mnohými z vás zaměstnavatelé rozloučí. Neplakejte, je to šance poohlédnout se po práci vhodnější pro vaše kvality. Pokud práci hledáte, a v minulosti jste příliš štěstí neměli, letos se karta obrátí a vy naleznete.

Peníze by se měli množit, přičiňte se také aktivně o to v nové nebo stávající práci.

Dejte si pozor na nevolnosti a bolesti hlavy.  

♋ rak

Přijdete na kloub mnoha tajemstvím, mnohá z nich odkryjete, a mnohá z nich nebudou se vám líbit. Můžete studovat, učit se novým věcem.

V lásce dejte si pozor na žárlivost a střídání partnerů, nemuselo by se vám to vyplatit. Možná k vám připluje člověk, kterého byste chtěli mít vedle sebe, a proto mu nechte otevřené dveře. Bude to nesmělý a pomalý vstup do vašeho života.

V oblasti práce budete se rozhodovat nad zcela novou prací, která vás bude bavit a naplňovat. Rozloučíte se s tím, co nyní vykonáváte, a vyjdete vstříc novým možnostem, které se před vámi otevírají.

Peníze budou spíše ubývat, pozor na dluhy, stávající dluhy se vám nyní nepodaří zaplatit, spíše byste se mohli dostat do dluhů větších, proto zvažte, do čeho se vám vyplatí investovat, a do čeho nikoliv.

V oblasti zdraví dejte si pozor na své klouby, a to v jakémkoliv věku. Šetřete své nohy i klouby, věnujte jim zvýšenou pozornost. Také pár oděrek či zlomenin byste mohli utržit.

♌ lev

Tento rok bude vše záležet na vašem vlastním rozhodnutí. Mnohá rozhodnutí budou špatná, proto dobře zvažte, než něco podniknete.

Lásky ubývají, chřadnou a vychládají. V lásce se vám nebude dařit, pokud nezačnete u sebe, a neuděláte sebe šťastnými. Jako by se vám láska vyhýbala, ale tak to není. Zkuste se dostat do pohody a uvidíte, že láska vstoupí i do vašich dveří.

Práce budete mít dostatek, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Na žádné povýšení to nevypadá, avšak můžete sbírat plody své práce. Nezaměstnaní najdou práci zvláště v období od jara do podzimu.

Dejte pozor na půjčky, toto se jeví jako špatná volba. Dokážete si peníze vydělat, jen použijte svou vlastní hlavu k přemýšlení.

Lymfatický systém dá vám najevo, že je třeba zbavit se škodlivin, které dodáváte, chtíc i nechtíc, svému tělu. Nervová zakončení budou tento rok více citlivá a mohlo by docházet k jejich porušení, proto se příliš nestresujte.  

♍ panna

Přijde vám do cesty mnoho nabídek, vhodné je však budovat dále to, co jste již vybudovali. Tam máte základ stability, a nové cesty vedou bohužel jen do slepé uličky.

V lásce budete nestálí, je třeba i tuto oblast dobře zhodnotit. Harmonické vztahy vydrží, pokud na nich začnete ještě více pracovat a nebudete je brát jako samozřejmost. Nové lásky přijdou skrze seznámení, avšak ne přímou cestou. Velké šance máte pomocí přátel nebo seznamek.

V práci budete zvažovat odchod, avšak není to moudrá a dobrá cesta. I v nové práci čekali by vás překážky, protože byste si je vzali z minulého zaměstnání. Dodělejte tedy započatou práci.

Na peníze si dejte velký pozor, tento rok bude brána prosperity pro vás uzavřená. Je to rok velkých finančních zkoušek, tak se snažte, ať v nich ustojíte a tato brána se vám opět otevře.

Zdraví by mělo být takové, jaké bylo minulý rok. V případě nemoci nelze očekávat zlepšení, ale ani zhoršení

♎ váhy

Rok zázraků chránit vás bude před nebezpečím, ke kterému jste se velice přiblížili. Nebezpečí může být v různých formách, proto zbytečně neriskujte, neboť štěstí může se k vám také obrátit zády, pokud půjdete neštěstí vstříc.

Do vašeho života vstoupí přátelství i láska, je třeba jen jít tomuto naproti. Stálé vztahy mohou být nudné, proto se je snažte obzvláštnit. Nové lásky budou stálé, s potřebou zůstat ve vašem životě delší čas.

Práce je v tomto roce ošidná, neboť pracující mají dvě možnosti - buď budou v práci spokojeni a zůstanou, nebo nespokojeni, a pak budou nuceni ze zaměstnání odejít. Při hledání nové práce dívejte se na znamení, osudová práce k vám tento rok ještě nepřijde, mohli byste ale získat práci, kde nabudete zkušenosti, které posléze zužitkujete.

Peníze budou odplouvat a připlouvat, na větší rozhazování to zřejmě nebude. Někdo se vás bude snažit o peníze připravit, a také by se mu to mohlo povést.

Dejte si pozor na své plíce, ty budou ohroženy ze všeho nejvíce. Pokud kouříte, zvažte, zda nenastal čas s tímto zlozvykem přestat právě nyní. Ušetří vám to spoustu peněz a prospějete tím také svému zdraví.

♏ štír 

Rok zázraků pro vás naděluje úspěch a prosperitu. Váš vztah k penězům bude klíčový, dostanete mnohem více, než si zasloužíte. Pozor si však dejte na závislosti všeho druhu, nejen tedy na penězích.

Úspěchu se dočkáte také v oblasti lásky. Pokud jste nezadaní nebo na toho pravého partnera čekáte, pak vaše čekání se blíží konci. Soustřeďte se na lásku k sobě, jak milovat se budete, takovou láskou budete obklopeni a obdarováni. Je to pro vás také rok svateb a krásných spojení, využijte toho a otevřete svá srdce. Pozor jen na přílišnou žárlivost. Harmonické vztahy ještě více posílí.

Oblast práce stane se v tomto roce také klíčovou, neboť můžete měnit zaměstnání, obor podnikání, začít podnikat, nebo ucházet se o práci, o kterou stojíte již delší dobu. Štěstí vám také bude přát v postupu v zaměstnání. Nová práce naskytne se i pro nezaměstnané.

I když máte prosperitu na dosah ruky, příliš neutrácejte, a myslete na zadní kolečka. Penízky k vám budou plynout, pokud si je zasloužíte a budete ochotni pro ně něco udělat.

Dávejte si pozor na ledviny a zažívací ústrojí, nepodceňujte detoxikaci organismu, zvláště v oblasti střev.

♐ střelec

Rok zázraků vám je k dispozici, nabádá vás, byste se soustředili sami na sebe, byste došli své spokojenosti především v oblasti lásky.

Láska zavítá do vašeho života, ať již lásku máte, nemáte, nebo na ní čekáte. Budete mít tento rok velké charisma pro ostatní lidi, budete je přitahovat jako magnet. Pár možností k románkům také přijde do vašeho života, soustřeďte se však na lásku, která dlouhého trvání bude mít. Možná jste neprožívali v lásce šťastné období, nyní nastává zlom k lepšímu. Do partnerských vztahů může zavítat někdo třetí, snažte se proto na vztahu stále pracovat.

Práce nebude tento rok uspokojivá, velké blokády vstoupí vám do pracovního života, ale jen proto, abyste se již jednou pro vždy rozhodli, co byste chtěli ve svém životě dělat.

Peníze budou jako na houpačce, chvíli vám způsobí starosti, chvíli zase radosti. Tento cyklus se bude opakovat po celý rok, proto přijměte vše tak, jak přichází. V dobách lepšího finančního zabezpečení schovejte něco také pro období větších výdajů.

Po zdravotní stránce dejte zvýšený pozor na své pohlavní orgány a játra.

♑ kozoroh 

Rok zázraků varuje vás před důvěřivostí, abyste nenaletěli někomu, kdo to s vámi nemyslí tak, jak se tváří. Varuje také před falší a závistí ostatních lidí. Věřte více sobě a prověřujte ostatní.

Láska přinese vám nové možnosti, ať jste v partnerství nebo sami. Sami se můžete rozhodnout, jakou cestou se vydáte, zda novou lásku opětujete, či nikoliv. Pamatujte jen, že již nebude cesty zpět, pokud se k určitému kroku rozhodnete.

V pracovní oblasti očekávejte povýšení, můžete se také vydat vlastní cestou podnikání, zvažte jen správně obor, kterému byste se chtěli věnovat. Pokud jste nezaměstnaní, práce se objeví v nejméně očekávanou chvíli.

Peníze k vám budou přicházet, mohou také přijít z dědictví. Pokud budete se snažit zvýšit si příjem, pak se vám to povede. Pozor jen na dluhy či podepisování smluv, tam hrozí pro vás jisté nebezpečí. Řádně si tedy vždy prostudujte všechny podmínky, než něco podepíšete.

V oblasti zdraví dejte pozor na uši a oči, přílišný tlak zvenčí, abyste se netrápili zbytečnostmi. Jezte střídmě a zdravě, pokud možno vyváženě.

♒ vodnář 

 Tento rok odnáší věci zlé a uzavírá zcela vaší minulost. Jen několik střípků z minulosti zbude ve vašem životě, přesně ty, které potřebuje stále mít u sebe. Něco budete muset nechat odejít, aby to uvolnilo místo něčemu novému.

Láska si dá na čas, avšak pak přijde znenadání a velice rychle, že si ani nevšimnete, že vstoupila do vašeho života. Přinese s sebou velkou radost.

V pracovní oblasti čekejte několik nabídek, které budete moci zvažovat, a to ať práci máte nebo nemáte. Bude jen na vás, pro kterou z nich se rozhodnete. V případě nezaměstnanosti očekávejte zaměstnání na pracovní smlouvu.

Peníze by tento rok měly získat na stabilitě, není třeba si tedy dělat starosti. Otevře se vám mnoho způsobů k vydělání peněz, nenechte se zlákat super nabídkou, která nebude mít dlouhého trvání.

Pro ženy těhotenství, ale také možný nástup mykózy,  pro muže problémy s prostatou a funkčností, to je hlavní problém ve zdraví. Chraňte si proto tento orgán více, než kdy předtím.

♓ ryby 

Tento rok můžete více cestovat, poznávat nové země i lidí, ale také duchovně růst. Ocitáte se na zcela nové cestě, která vám přinese mnoho radostí.

V lásce můžete očekávat rozrůstání rodiny, více lásky a péče. Nezadaným tento rok přináší stabilní lásku.

V práci nastoupí menší komplikace, kterým se budete muset postavit čelem. Ne všem spolupracovníkům dá se věřit, neodkrývejte zbytečně své soukromí nebo cíle. Pokud jste nezaměstnaní, cesta k zaměstnání bude klikatá, na jejímž konci naleznete, co hledáte.

V oblasti peněz bude se vám velice dařit, peníze budou růst a vracet se k vám.

Po zdravotní stránce očekávejte nemoc, kterou jste již zdánlivě překonali, a jež vám vstoupí opět do vašeho života. Dejte si pozor na srdce a cévy.