♈ beran

Budete nadmíru spokojeni. Sázíte na jistotu, která se začíná ve vašem životě objevovat. Po kouskách, ale přeci jen. Nejistota minulých dní je pryč, nemusíte si dělat s ničím starosti. Jste velmi vnímaví, mnohé věci se vám odkrývají. Zažíváte pocit bezpečí, nemáte z ničeho strach. Vaše obavy se rozplývají. Úspěch si nenecháte nikým vzít.  Výsledky vidíte na první pohled. Můžete se pustit do čehokoliv, začít plánovat svou budoucnost. Zvítězíte sami nad sebou, i nad ostatními. Pusťte se do soutěžení, úspěch máte zaručen. Nastává období blahobytu. Štěstí se k vám otočilo čelem, tak si ho važte a podporujte, jen tak u vás zůstane. V oblasti zdraví čekejte velké zlepšení svého zdravotního stavu, omezení mizí a vy můžete zase na chvíli volně dýchat. Psychický stav je vyrovnaný. Máte možnost najít toho pravého partnera pro život. Pokud plánujete miminko, tento měsíc se o něj můžete s úspěchem pokusit. Tento měsíc narozené miminko bude mít štěstí v lásce i ve finanční oblasti, bude to dítě štěstěny.

Také v partnerství zažijete štěstí, partner k vám bude pozorný. V neharmonickém partnerství dosáhnete dohody s partnerem, můžete požádat o rozvod, nyní vám partner nebude házet klacky pod nohy a vyjde vám vstříc. 

Ve škole očekávejte úspěšné zkoušky, také nová látka vám problémy nepřinese. 

V zaměstnání čekejte lepší pracovní zařazení, a s tím i vyšší plat. Vaše práce se vám vydaří. Můžete čekat změny, které vás posunou výše, pokud plánujete změnu zaměstnání, naskytne se vám dobrá příležitost. Pokud zaměstnání nemáte, je velice pravděpodobné, že ho již naleznete. Otevírá se vám mnoho možností, tak uchopte příležitost do svých rukou a ničeho se neobávejte. Jděte směle na pohovor, uspějete. Nezneužívejte dobročinnosti nadřízeného, jednoho dne mu to nebude milé a propustí vás. 

Do podnikání můžete investovat, pokud to není zapotřebí, získáte peníze, které můžete prozatím uložit. Ve finanční oblasti čekejte zisky, které budou znamenat rozjezd v této oblasti. Dluhy se začínají splácet, konto roste. O finance si již brzy nebudete muset dělat žádné starosti. Zvažte, zda není vhodná nějaká investice. Investovat můžete do nemovitosti, zlata či podnikání.

♉ býk 

Dostanete se do hádky, jejíž následky vás budou trápit. Proto se tomu snažte vyhnout, žádnou hádku nezačínejte, raději držte své emoce na uzdě. V soudním sporu požádejte o odročení, důvod si již najdete. Tento měsíc byste tento spor prohráli. Budete nevrlí, nepříjemní, proto se raději držte zpět. Vyhnete se tak násilí, které nemáte v povaze. I při diskuzi s ostatními byste mohli přijít k úhoně, budou se na vás pro něco zlobit. Nepouštějte se do pěstních soubojů. Problémy se snažte řešit v klidu, jen tak dojdete uspokojivého výsledku. Nekřičte na nikoho. Máte o sobě vysoké mínění, ale vězte, že je spousta lidí lepších než vy. Nepřeceňujte sebe, ani své síly. Tento měsíc byste mohli být veřejně zostuzeni, proto dělejte vše s pílí a s nejlepším svědomím. Pokud se vám zdá život zbytečný, myslete na světlé zítřky. Život je příliš cenný na to, abyste s ním mrhali. Uvědomte si následky svých činů. Vše se dá řešit v pravý čas. Nepokoušejte se zvítězit za každou cenu, porážku byste pak neunesli. Nepouštějte se ani do žádného dobrodružství, jelikož byste byli velice zklamaní. Také vaše nápady jsou spíše nereálné, bez naděje na úspěch. 

V současném vztahu se od svého partnera oddálíte. Nebudete mít zájem o pokračování v partnerství. Také váš partner se vám bude vzdalovat. Myslete na sebe, na svou budoucnost, a nepodřizujte se. Pokud jste nezadaní, nyní byste si našli partnera egoistického, s nezájmem o vás. Šlo by mu jen o sex, který by se vám v žádném případě nelíbil. Vaše sexuální hrátky by zašly do extrémů.

Pokud studujete, budete vyzkoušeni. Nedopadne to ale nejlépe. Pokud vás čeká důležitá zkouška, nemuseli byste uspět.

V zaměstnání na vás může čekat výpověď, či přeložení na méně placené místo. Pokud tento měsíc ustojíte, můžete si oddechnout. Na co sáhnete, to pokazíte. Nemáš zkrátka dobrý měsíc. V případě nezaměstnanosti budete ve špatné náladě, jelikož nemůžete žádné místo sehnat, a nejinak tomu bude i nyní. 

V případě dluhů spadnete ještě hlouběji. Může vás také čekat návštěva exekutora. V ostatních případech nechte peníze raději stranou, nikomu nevěřte a nenechte se přesvědčit o skvělé půjčce. Také nikomu peníze nepůjčujte.

♊ blíženci 

Tento měsíc se vám splní jedno z vašich přání. Zaujmete nejlepší možný postoj ke kterékoliv záležitosti. Dosáhnete toho, po čem tak dlouho toužíte, nebo k tomu zvolíte ty správné kroky. Cíl máte na dosah ruky, nezahazujte žádnou příležitost. Také se vám v hlavě zrodí plán, o kterém příliš nepřemýšlejte, prostě ho uskutečněte.Buďte doma, i když vás bude něco popohánět ven. Pozvěte přátele či rodinu, a prožijte s nimi krásné dny. Udělejte si na ně čas, vždyť vám na nich záleží. Nevymlouvejte se proto na nedostatek času. Zahrajte si nějakou hru s dětmi, ať již cizími či vlastními. Je na čase začít se ze života radovat, zastavit se na pár hodin, a prostě žít. 

Nevystavujte se slunci, ani nechoďte do solária či sauny. Vyhněte se také masážím. Svých přátel si važte, neodsuzujte je pro jejich chyby, nikdo není perfektní. Každý se může mýlit, každý si zaslouží druhou šanci. Pokud vás postaví před rozhodnutí, použijte svůj rozum. Srdce by vám v této záležitosti napovědělo špatně, proto dejte na svou intuici.

Může se stát, že vás partner požádá o ruku, tuto nabídku přijměte Vaše partnerství by mělo být stvrzeno sňatkem. Pokud již v manželství jste, zažijete příjemné překvapení. Dostanete malý dárek, který potěší. Nemusí se přitom jednat o hmotný dar. Pokud partnera ještě nemáte, máte příležitost potkat toho pravého. Může to být cizinec, může to být světaznalý cestovatel. Nebo jen člověk, který má široký rozhled a se kterým se v žádném případě nebudete nudit. V každém případě nastane velká harmonie v lásce. I děti vám přinesou mnoho radosti, pokud je máte. Rodiče by vás také rádi viděli. 

Při studiích se zaměřte na možnost studia v zahraničí. Byla by to velmi příznivá zkušenost, která se vám bude v budoucnu hodit. Také ve škole proběhne vše v pořádku, látku jste se naučila, není třeba si ji opakovat. Pochopíte i látku, kterou jste doposud pochopit nedokázali. 

V zaměstnání čekejte úspěch, dostanete spoustu nových úkolů, které zvládnete s přehledem. Také v podnikání zažijete velký úspěch, peníze se k vám pohrnou, zasloužíte si je za svou práci a námahu. Pokud sháníte zaměstnání, naskytne se vám jedinečná příležitost.

♋ rak

Tento měsíc jako by se vám lepila smůla na paty. Pokuste se zvrátit svůj osud a přiložte ruku k dílu, aby se vám dobře vedlo. Pokud tak neučiníte, prognóza měsíční pro vás nebude příliš růžová, pojďme se na ní tedy podívat. 

Hůře snad být ani nemůže. Na cokoliv sáhnete, to pokazíte. Rozhodnutí, která učiníte, budou mylná, a později jich budete litovat. Proto rozhodnutí raději nechte na jindy, zvlášť důležitá rozhodnutí. Všichni se k vám obrátí zády. Myšlenky budou jen chmurné, bude vám velice smutno. Přátelé se k vám otočí zády, rodina s vámi bude odmítat komunikovat. Neštěstí z vás vyzařuje na dálku. Zůstaňte raději o samotě, do ničeho se nepouštějte. Smutek vás zasáhne hluboko u srdce, nic vám nevychází. Přání, které máte, vypadají nesplnitelně. Plány odložte na jindy, nyní byste pokazili, co by se dalo, a museli byste začínat znovu od začátku. Pokud nějaký plán budete chtít uskutečnit, setkáte se s neúspěchem. 

V neharmonickém partnerství můžete čekat rozchod nebo rozvod, popřípadě naprosté odcizení partnera. I harmonický vztah značně utrpí. Pokud očekáváte miminko, je třeba na sebe dávat větší pozor. V případě nedávného rozchodu s partnerem se ocitnete na samém dně, dostat se můžete do depresí. Nebudete schopni pochopit, proč vztah skončil. Pokud partnera nemáte, žádného hledat nebudete, budete se obávat zklamání.

Ve škole se nic nenaučíte, spíše vás to tam bude otravovat. Také budete přemýšlet, zda jste si zvolili správný obor. Budete pochybovat o své budoucnosti spojené se studiem, bude vám připadat, jakoby obor, který jste si vybrali, neměl budoucnost. Také s horšími známkami je nutné počítat, raději seďte tiše a doufejte, že nebudete zkoušeni. Doma se vám do učení také moc chtít nebude. Raději ho odložte, stejně byste se nic nenaučili. Pokud absolvuješ zkoušky, mohli byste neuspět. Jako byste v hlavě nic neměli.

O zaměstnání buď přijdete, nebo k tomu nebudete mít daleko. Vše vám bude padat z ruky, na cokoliv sáhnete, pokazíte. Nové zaměstnání se nenabízí. 

Nyní byste se mohli dostat do dluhů, proto si raději peníze nepůjčujte. Ve stávajících dluzích zažijete beznaděj. Bude vám připadat, že je snad nikdy nesplatíte. Pozbýváte víry, že bude líp. Tato nedůvěra zapříčiňuje špatnou finanční situaci. Pokud peníze máte, neutrácej ani je nikomu nepůjčujte. Již byste se s nimi nikdy nesetkali, stálo by vás to jen nervy.

♌ lev

Zřejmě budete mít velice špatné dny v tento měsíc. Na cokoliv sáhnete, to se vám nepodaří. Budete nervózní zcela bez důvodu, nemá však cenu si vylévat zlost na ostatních. Nikoho nepřesvědčujte o své pravdě. Cokoliv uděláte, bude mít následky v příštích dnech. 

Pozor si dejte na zlomeniny a ošklivé pády. Také by se vám mohla motat hlava, či vám bude nevolno. Vaše plány se vám nepodaří uskutečnit. Nezačínejte žádný nový projekt. Do společnosti se nevydávejte, násilí byste se nevyhnuli. Pokud se chystáte na operaci, je příhodná doba. Na silnici si dejte pozor na dopravní nehodu, měla by pro vás špatné následky. Pokud máte stání u soudu, omluvte se, ale nechoďte tam. Soudní proces by pro vás neskončil dobře.

Pokud čekáte potomka, zřejmě dojde k předčasnému porodu, v horším případě k potratu. Budete smrti blízko, proto buďte velmi opatrní. Nepřijímejte žádnou návštěvu, jen byste se zbytečně pohádali. Bude vám vadit téměř cokoliv. Ani s přáteli se raději nehádejte, z přátel by se brzy stali nepřátelé. A to jen kvůli jednomu okamžiku, kterého byste celý život litovali. Žádné dobré zprávy nečekejte. Někdo pro vás chystá překvapení, které se vám ale líbit nebude. Tento měsíc byste také mohli přijít o střechu nad hlavou, a to by bylo nemilé. Pokud by stěhování bylo plánováno, je to v pořádku. Nový domov však nebude ten pravý. Pokud máte partnera, nyní by se s tebou mohl rozejít, a to zcela bez důvodu. Pokud tomu chcete zabránit, raději ho neprovokujte. Pokud partnera nemáte, našli byste jen tyrana, který by vás fyzicky nebo psychicky týral. 

Pokud studujete, můžete dostávat jednu nedostatečnou za druhou. I když jste se do školy připravili, nebudete umět nic. Zkoušení se nevyhnete, i kdybyste dělali cokoliv. Jediná možnost je tvářit se neutrálně, neschovávejte se ani nevyčnívejte, pak se zkoušení vyhnete. 

Pokud pracujete, vezměte si dovolenou nebo volno. Jinak v práci zažijete pravá muka. Také by mohlo dojít k vašemu propuštění ze zaměstnání. Budete nadbyteční, neberte si to osobně. Pokud hledáte zaměstnání, setkáte se s odmítnutím a neochotou. Pokud podnikáte, můžete udělat mnoho chyb. Nebudete tak výkonní, spíše unavení až znechucení. 

Dostanet byste se mohli do dluhů, ze kterých se nebudete moci dostat. Můžete také čekat návštěvu exekutora, pokud již dluhy máte, a nemáte na jejich splácení. V každém případě neutrácejte.

♍ panna

V říjnu budete mít vše ve svých rukou. O cokoliv se pokusíte, to dokážete. Také vaše sny se začnou pomalu zhmotňovat. Máte v rukou nesmírně velkou moc, všechny problémy jdou překonat, nyní naleznete i odpovědi na své nezodpovězené otázky. Vaše energie bude vyrovnaná, cokoliv řešíte, je nejvyšší čas na kladné rozhodnutí. 

Avšak raději zůstaňte doma, nevydávejte se na žádnou cestu. Pokud už cestovat musíte, vrátíte se domů bez nehody. Můžete se jít projít po městě, můžete se vydat do obchodů nakupovat. 

O bydlení přemýšlet nemusíte, doma bude vše v relativním pořádku. Zavládne rodinná pohoda, můžete odpočívat, či společně s rodinou něco podniknout. Zorganizujte setkání celé rodiny, bude to velká zábava, máte si mnoho co říci. Navštivte své příbuzné, nebo je pozvěte k sobě na návštěvu. 

Nepřemýšlejte příliš, mohla by vás z toho rozbolet hlava. Bolesti hlavy budou spojené s myšlenkami, přílišnou duševní prácí nebo s vysedáváním u počítače či notebooku. Také telefon odložte, použijte ho jen ke zkontaktování rodiny či kamarádů, a pak na něj raději zapomeňte. 

Pokud již budete stát před rozhodnutím, zvolíte správnou možnost. Také v této oblasti pomůžete někomu jinému, kdož se rozhodnout sám neumí. Popřemýšlejte, zda neexistuje něco, co dlouho hledáte, a nemůžete to nalézt. Pokud jste to jen založili či ztratili, nyní se vám tato věc dostane opět do ruky. Vaše myšlenky vás k této věci zavedou. Pokud vám někdo něco odcizil, a vy nevíte, kdo to byl, nyní na to přijdete. 

Máte v sobě velký sexappeal, který využijete při hledání nové známosti. Lidé se za vámi budou otáčet, vaše magnetické pole bude velice silné. Také toho správného partnera určitě potkáte, stačí jen mít oči otevřené. Pokud partnera nehledáte a máte ho doma, zkuste mu nechat více volnosti. Pusťte ho za kamarády, jistě si rád popovídá s někým jiným, než jste vy. Nenuťte ho dělat věci, do kterých se mu příliš nechce. V případě neshod udělejte první krok, a tentokrát ustupte. 

Pokud studujete, věnujte se také chvíli učení. Půjde vám to do hlavy téměř samo. Nic se ale nemá přehánět, proto si dopřejte také velké množství pohybu. 

S penězi příliš hospodařit nemusíš, kupte si nějakou maličkost, která vám udělá radost. Pokud navíc podnikáte, rozjedete plán, který vám zajistí dostatek peněz. 

Možná dostanete pracovní nabídku, kterou budete zvažovat. Tuto nabídku byste měli přijmout, je výhodná také výhledově.

♎ váhy

V minulosti jste získali mnoho zkušeností, které zúročíte právě nyní. Můžete uskutečnit plán, který se zrodil ve vaší hlavě kdysi dávno, možná i v dětství. Nyní nastal čas mu vdechnout život. Také se ponoříte do své minulosti, budete hodnotit svůj život a přemýšlet, co by se dalo zlepšit. Vzpomínky na minulost ve vás probudí nové touhy, touhy opět se ocitnout v dětství, obnovit vztahy, které již skončili, jelikož jste si zmizeli z očí. Také zavzpomínáte na své dávné lásky, budete přemýšlet o jejich životě. Minulost také může zasáhnout ve formě dědictví, kdy získáte něco, co bylo vašemu srdci blízké v dětství. Vyvstanou vám na mysli události, které se staly kdysi dávno, a na které jste časem zapomněli. Zatoužíte opět cítit pocit bezpečí a lásky. Bezstarostnost se vrátit nedá, můžete se pokusit o hmotné zabezpečení, které vám trochu té bezstarostnosti vrátí. 

Sex bude jiný, než jindy. Přijdete s jinou polohou, přiberete kamarádku či jen vyzkoušíte sexuální pomůcky. Fantazii se meze nekladou, váš partner bude nadšen. Nebo mu v této oblasti splníte dávné přání, které jste až doposud odmítali. Vztahy se budou utužovat, nebude v nich chybět porozumění a láska. Po hádce nastává sladký čas usmíření. Pokud partnera nemáte, setkáte se s člověkem, kterého jste kdysi milovali a opět po něm zatoužíte. Budete se snažit o navrácení vztahu, budete v tom vidět dobrou budoucnost. Můžete se pokusit o navrácení partnera, kterého jste ztratili. Budete uvažovat o chybách v tomto vztahu a budete se je snažit napravit.

Při studiích si vzpomenete na své dětství, mnoho znalostí, které jste již zapomněli, se vynoří. Při zkouškách budete mít úspěch, ani velké zkoušky se bát nemusíte. 

V zaměstnání překvapíte nejen kolegy, ale také nadřízené. Přijdete s převratnou novinkou, která usnadní práci všem ve firmě. V podnikání se pustíte do oboru, který není na trhu. Přijdete s novinkou, které se bude chtít mnoho lidí chopit, jelikož v tom uvidí snadný zisk. Pokud zaměstnání nemáte, můžete se pokusit získat místo, na kterém jste již dříve pracovali. Sice se říká: „Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“, ale vy na to brát ohledy nebudete a přesto to zkusíte. 

Minulost se začíná objevovat i ve finanční stránce, staré dluhy se derou na povrch, a je třeba s nimi něco dělat. Finance můžete získat v podnikání pomocí nápadu, který máte v hlavě už dlouhá léta.

♏ štír

Máte okolo sebe spolehlivé lidi. Jen někteří občas nechávají vše na vás, pokuste se to změnit, a pověřte je nějakým úkolem, třeba nákupem nebo je pošlete s balíčkem či dopisem na poštu. 

Budete postaveni před životní výzvu, kdy si budete muset vybrat. Vybírejte však pečlivě, aťvás to později nemrzí. Máte tajné přání, které chcete strašně moc. Nechybí vám vytrvalost, nyní ji budete potřebovat. Nebudete však příliš vstřícní, spíše uzavření do sebe. To se přátelům moc líbit nebude. Vy si však musíte spoustu věcí promyslet, nechcete se unáhlit. Proto by bylo vhodné nezvat přátele k sobě domů, ani za nimi nechodit. Zůstaňte raději doma, se svou rodinou. Ty vás znají takové, jací jste, i s občasnými náladami. 

Také po zdravotní stránce na tom nebudete nejlépe. Věnujte zvýšenou pozornost teplotním výkyvům, oblékněte se podle počasí. Pokud toto podceníte, vaše tělo se bude bránit zvýšenou teplotou či krvácením z nosu. Také tržné a řezné rány by mohly být časté, proto se vyvarujte neopatrnosti.Zkuste si najít doma klidný kout a popřemýšlet, co vám tolik vadí. Můžete také meditovat, pomůže vám to uklidnit se a dívat se na věci ze správného úhlu. 

Rozhodování nechte na jindy, ať už se bude jednat o cokoliv. Myšlenky budou roztěkané, nebudete schopni rozpoznat důležité věci od těch nedůležitých. Jelikož se budete těžko rozhodovat, neměli byste dělat žádnou činnost, při níž je důležité soustředění. Také byste mohli ztratit důležité doklady, či jen založit věc, kterou pak nebudete moci najít. Nebudete příliš důvěřovat svému partnerovi, a to bude mít dopad na váš vztah. Přílišná žárlivost spíše vašemu vztahu ublíží, než aby mu prospěla. Také budete mít tendenci se nad partnera povyšovat. Pokud stojíte před rozhodnutím, kterému partnerovi dát přednost, nyní to nevyřešíte. Pro nezadané to není příliš dobrý měsíc, jelikož byste mohli potkat partnera, který by měl nad vámi nadvládu, ocitli byste se v bezvýchodné situaci, ze které byste se jen těžko dostávali. 

Studium půjde těžko, nebudete schopni rozlišit, co je dobré se naučit, a co nikoliv. Také kantoři budou přísnější než kdykoliv jindy. 

V zaměstnání si na vás zasedne nadřízený, vaše výkony mu nebudou dost dobré. V podnikání se budete muset snažit, abyste si vydělali na denní chléb. Také budete přemýšlet o svých financích, jak je zvýšit nebo ustálit na rozumné hranici.

♐ střelec

Tento měsíc bude velmi dobrý. Celý měsíc budete mít u sebe anděly strážné, či štěstí, které se vás nepustí. Ať se pustíte do čehokoliv, vše se vám podaří. Můžete cestovat kamkoliv, i do vzdálených zemí, na cestách se vám nepřihodí nic špatného. Na svých cestách potkáte mnoho nových lidí, kteří se můžou stát vašimi přáteli. Pokud cestovat nechcete, můžete zůstat doma a užívat si v rodinném kruhu. Nyní se zřejmě stěhovat nebudete, pokud se tak rozhodnete. Váš domov si můžete vylepšit, budete se tam cítit v bezpečí. Pokud se přeci jen rozhodnete přestěhovat, toto místo pobytu bude zřejmě již konečné, vyberete si bydlení přesně podle svého. Můžete se pustit do větší rekonstrukce, nebo jen zkrášlit byt esteticky. Vymalujte si byt podle svých představ, ozdobte ho květinami. 

O své zdraví se budete starat dobře, neměli byste mít větší zdravotní komplikace. Pokud již nemocní jste, váš zdravotní stav se výrazně zlepší. 

Budete myslet pozitivně, a to se odrazí i na vašich nápadech, které k vám budou přicházet ve vlnách. Dejte proto na svou intuici, a nepřemýšlejte o detailech. Navštíví vás mnoho lidí, jelikož se u vás budou cítit dobře. I vy navštívíte mnoho lidí, kteří vás přivítají s otevřenou náručí. Také dostanete mnoho darů, hmotných i emocionálních. Kohokoliv potkáte, ten vycítí vaši pozitivní energii. Proto darujte každému člověku úsměv. Nic vás to nestojí, a mnohé lidi to potěší. Nebezpečí vám nehrozí, můžete se věnovat i nebezpečným sportům, ale uváženě. Jinak se sportu nevyhýbejte, i kdyby to měly být jen procházky přírodou. Navštivte místo, které vás láká, nebo kde se prostě cítíte dobře. O žádného přítele nepřijdete, naopak získáte nové. Mnoho lidí vás bude chtít mít za přítele, važte si každého člověka, a neodsuzujte nikoho. Závist, se kterou jste se potýkali v minulosti, zmizí. Rozhodovat se nebudete muset v žádné záležitosti, vždy vycítíte to, co je správné. Ani ztráty dokladů či jiných movitých věcí se bát nemusíte. 

V lásce vás také čeká štěstí, pocítíte zamilovanost, nebudete chtít být sami. Ostatně budete mít pro koho žít. Můžete se dále vzdělávat, učení vám půjde samo od sebe. Rodinné poměry budou dobré, můžete přemýšlet nad dalším přírůstkem do rodiny, nebo si pořídit nové zvířátko. 

Peníze k vám budou proudit ve velkých částkách, můžete investovat, nebo je nechat na pozdější investice. Vaše finanční situace se výrazně zlepší. 

V zaměstnání budete mít úspěch, dostanete mnoho nápadů, jak svou práci vylepšit. Pokud podnikáte, váš obor bude vzkvétat, a vy získáte mnoho dalších klientů či zákazníků.

♑ kozoroh

Můžete se věnovat ručním pracím, nebo vyrobit dárek pro toho, koho máte rádi. Tento dárek tuto osobu jistě potěší více, než dárek kupovaný. Lidé víám však budou závidět, vyhněte se rozhovorům se sousedy, nemluvte o sobě. Dostanete novou příležitost, tak se jí chopte, dokud se vám nabízí. Můžete se realizovat v čemkoliv, co vám přijde na mysl. Také zažijete velké dobrodružství, pokud nebudete sedět doma a vyrazíte za zábavou. Máte v sobě velkou odvahu, tak proč se držet zpátky. Úspěch máte na dosah. Dostanete druhou šanci, nezahoďte ji. Nyní bys mohli také přijít s nějakou novinkou, která vám časem vynese dostatečné množství peněz. Stůjte si za svým názorem. Můžete jet neplánovaně na dovolenou, třeba jste si na tento měsíc dovolenou naplánovali již dříve. Bez obav se na ni vydejte, poznáte mnoho nových a krásných končin, seznámíte se s novými lidmi. Rozhodně byste neměli zůstávat doma, pokud již musíte, vyšijte nějaký krásný ubrus nebo jen vyrobte nějakou maličkost. Návštěvy neodmítejte, budete se dobře bavit. Přátelé po vás zatouží, neodhánějte je od sebe. Nepřátelé k vám budou cítit respekt.

Čeká vás také důležité rozhodnutí, důvěřujte svému rozumu. Víte, co musíte udělat, tak to prostě udělejte.

Váš milostný život byste si mohli zpříjemnit něčím novým, zkuste třeba netradiční sex, nebo ne příliš obvyklé polohy. V sexuálních pomůckách se meze nekladou, zkuste popustit uzdu své fantazii, a pomůcku si vyrobte. Prožijete opravdu vášnivé noci. Je také nejvyšší čas zapomenou na hádku z uplynulých dnů a odpustit. Pokud jste bez partnera, zamilujete se na první pohled. Nebude se jednat o platonickou lásku, objekt vaší vášně bude mít stejné touhy. 

Studium vám půjde na výbornou, není se čeho obávat. Vezměte učení jako hru, a netrapte se, pokud se vám něco nepodaří. Neúspěch však poplyne z vaší přílišné nedůvěry, proto ji odložte stranou. 

Pokud jste nezaměstnaní, otvírá se vám cesta k nové práci. Zkuste se poptat v okolí, jistě budete mít úspěch. V zaměstnání vás čekají nové, perspektivní úkoly. V podnikání se vám nyní bude dařit, pokud ho jen zvažujete, měli byste uvažovat o této profesní cestě. Nebylo by příliš moudré to odkládat. Začíná období prosperity, neobávejte se o své finance. Přijdou k vám, ale budete muset vynaložit malé úsilí.

♒ vodnář

Budete řešit závažnou otázku, která ovlivní následující dny vašeho života. Nechte si poradit od člověka, který není nijak zainteresován v této problematice, jeho názor bude velmi cenný. Poskytne vám náhled také z jiné strany, nastíní možnosti, o kterých jste neměli ani tušení. Rozhodnout se ale budete muset sami. Zauvažujte nad svým chováním, ať nezpůsobí ostatním starosti. Budete se také chtít vydat na cestu zcela neplánovanou. Měli byste si to však rozmyslet, i doma se dá vše řešit. Na urážlivost raději zapomeňte, při problémech si promluvte s někým, kdo vás vyslechne, případně poradí další postup. Vždy jsou dvě cesty, dobrá a špatná, tak dejte pozor, ať se nevydáte po té nesprávné.

Objednejte se u svého lékaře, je nutná preventivní prohlídka. Pokud máte pocit, že s vaším zdravím není něco v pořádku, návštěvu lékaře neodkládejte. 

Myšlenky budou proudi tvaší hlavou, budou vás přepadat nové a nové. Dostanete nápad, který stojí za uskutečnění. Chystá se za vámi moudrý člověk, můžete se mu svěřit se svými problémy. Na oplátku i vy někomu dobře poradíte. Jste hloubaví, raději za volant nesedejte, mohli byste způsobit dopravní nehodu. Zatěžujete příliš hlavu, a nevěnujete pozornost tomu, co se děje kolem vás.

Pokud nežijete v manželství, právě nyní po tomto svazku budete velmi toužit. Rozumíte si se svým partnerem, důvěřujete si, a to je v pořádku. Budete chtít cítit teplo svého partnera, budete toužit po milých slovech, které dokážete nejen vyslovit, ale i přijmout. Nemusíte se s partnerem milovat, stačí vám jeho blízkost a spokojenost. Také se od svého partnera mnohé naučíte, naslouchejte mu. Tento měsíc se obklopíte mnoha lidmi, kterým důvěřujete, a kteří důvěřují vám. 

Nastává měsíc naplnění duše blahem, proto zvažte, jak svou duši nakrmit. Můžete meditovat, nebo poslouchat hudbu, přečíst si poezii. To vše vaší duši lahodí, toto vše potřebuje vaše duše ke spokojenosti.

♓ ryby

Nastal čas nechat minulost již jednou provždy spát a vstoupit tou správnou nohou do budoucnosti. Popřemýšlejte, co se vám kdy stalo ošklivého, a snažte se proměnit to v budoucnu v dobré, nebo se alespoň vyvarujte dalších chyb. To, co jste v minulosti udělali, se nyní odrazí. Pokud jste se chovali dobře, čeká vás příjemný měsíc. Pokud na sebe však pyšní nejste, očekávejte spíše měsíc nepříjemný. Připravte se na změny, které nastávají. Problémy, které jste tajili před ostatními, vyplují na povrch. Také dávná tajemství již tajemstvím nebudou. Nelpěte na věcech, které vám přinesly ať již dobré, nebo špatné. Je třeba přehodnotit žebříček svých hodnot. Přijde změna, která bude větší, než byste čekali. Změníte mnohé názory na situace i lidi, všechny nevyřčené otázky budou zodpovězeny. Řešení vašich problémů se vám nabízí, udělejte správnou věc. To, co jste doposud odkládali, již více neodsunujte na později. Zamyslete se nad svým chováním, či by nebylo vhodné ho přehodnotit, a něco s tím do budoucna udělat. 

Také na cestách věnujte zvýšenou pozornost na přechodu, ne každé auto vám zastaví. Na silnicích jezděte opatrně, ať nezpůsobíte dopravní nehodu. Dejte si pozor na ostré předměty, na menší nehody doma i v práci. Jak jste se chovali v minulosti ke svému zdraví, tak vám odpoví. Nevysilujte se, snažte se udržovat v klidu, těžká námahavám neprospěje. 

Zhodnoťte své chování k přátelům, zda není nic, na co byste nebyli příliš hrdí. Pocítíte důsledek svého rozhodnutí v minulosti. Můžete se stěhovat, vyberete si vhodné bydlení. Nebo stěhování neplánujete, pak svůj domov zkuste zvelebit, aby se vám v něm líbilo. I váš domov si zaslouží pozornost, a ne jen přehlížení. Je čas na usmíření v rodině. 

V partnerství vás čekají také velké změny. Na svém vztahu zapracujte, vztah může být obnoven nebo rozvíjen. Pokud jste svou lásku ztratili, a chcete ji zpět, máte příležitost vyznat se ze svých citů k tomuto člověku. V případě vysokého těhotenství by mohl nastat porod. Pokud partnera nemáte, je vhodná doba se po nějakém podívat. 

Můžete změnit zaměstnání, budete mít velkou šanci na úspěch. Také pokud jste v minulých dnech a měsících sháněli zaměstnání, či posílali životopisy, dočkáte se odměny ve formě dobré práce. 

Jak jste nakládali s penězi, odrazí se právě tento měsíc. Pokud jste nemysleli jen na sebe, ale také na ostatní, dočkáte se finanční odměny.