13 SMRT

Dnes přichází do tvého života velká změna. Pokud nejsi spokojena, zbav se všeho, co tě tíží. Problémy se dnes sice samy nevyřeší, ale již dospěly do konečné fáze. Je na čase s nimi něco začít dělat. Problémové vztahy, ať už s kýmkoliv, je zapotřebí ukončit. Zavři dveře do minulosti, a otevři nové do budoucnosti. Dej pozor na nehody, ať již na silnicích, nebo v zaměstnání či doma. Dnes bys také mohla přijít o vše, co jsi až doteď budovala. Dej si pozor na milostný poměr, který by vedl k onemocnění. Dnes raději použij kondom, pohlavní nemoci by ses vyhnout nemusela. Také si dej pozor na srdeční selhání, či mozkovou příhodu. Přátelství, která již nefungují, je třeba ukončit. Někteří tví přátelé spíše zneužívají tvé pohostinnosti, jen berou a nic nedávají. Nepodepisuj dnes žádnou smlouvu, lehce bys přišla o hodně peněz. Urovnejte staré spory, ať tě netíží v budoucnu. To, co jsi si před časem naplánovala, bude ukončeno. Dnes skončí také jeden závazek, který jsi až doteď musela plnit. Také tvůj byt či dům je v nebezpečí, raději zkontroluj, zda jsi zamkla, než z domova odejdeš. Dej si pozor na přírodní katastrofy, ať tvůj domov nepostihnou. Na návštěvu si nikoho nezvi, sama na žádnou nechoď.

Dnes dojde k definitivnímu rozhodnutí, kdy není jisté, že zvolíš správnou možnost. Ať tak či tak, je zapotřebí tento krok udělat.

V partnerství nastává velký obrat, je na čase buď začít znovu a vztah rozvíjet, nebo ho definitivně ukončit. Něco ve vztahu nefunguje, jen si to musíš připustit. Ovšem při hledání nového partnera budeš mít velké štěstí. Potkáš člověka, se kterým bys mohla strávit dlouhý čas. Pokud studuješ a nejsi ve škole spokojena, je na čase změnit školu. Jinak se dnes ve škole naučíš novou látku, zkoušet se zřejmě nebude. Pokud pracuješ, dokončíš svou práci v předstihu, a budeš se moci vrhnout do jiné. Možná nejsi spokojena s dosavadním zaměstnáním, pak je na čase podat výpověď. Pokud zaměstnání nemáš, mohla bys mít dnes štěstí. Zamysli se nad možností podnikání, je na čase změnit obor či něco zcela ukončit. Udělej obměnu zboží či služeb, zamysli se nad cenami.Peníze dnes nevyděláš, proto na ně buď obzvláště opatrná. Nastává sice konec finanční nepřízně, musíš však pro to také něco udělat.