21 SVĚT

Tento měsíc se vám splní jedno z vašich přání. Zaujmete nejlepší možný postoj ke kterékoliv záležitosti. Dosáhnete toho, po čem tak dlouho toužíte, nebo k tomu zvolíte ty správné kroky. Cíl máte na dosah ruky, nezahazujte žádnou příležitost. Také se vám v hlavě zrodí plán, o kterém příliš nepřemýšlejte, prostě ho uskutečněte. Buďte doma, i když vás bude něco popohánět ven. Pozvěte přátele či rodinu, a prožijte s nimi některý ze dnů tohoto měsíce. Udělejte si na ně čas, vždyť vám na nich záleží. Nevymlouvejte se proto na nedostatek času. Zahrajte si nějakou hru s dětmi, ať již cizími či vlastními. Je na čase začít se ze života radovat, zastavit se na pár hodin, a prostě žít. Nevystavujte se slunci, ani nechoďte do solária či sauny. Vyhněte se také masážím. Svých přátel si važte, neodsuzujte je pro jejich chyby, nikdo není perfektní. Každý se může mýlit, každý si zaslouží druhou šanci. Pokud vás postaví před rozhodnutí, použijte svůj rozum. Srdce by vám v této záležitosti napovědělo špatně, proto dejte na svou intuici.

Může se stát, že vás partner požádá o ruku, tuto nabídku přijměte. Vaše partnerství by mělo být stvrzeno sňatkem. Pokud již v manželství žijete, zažijete příjemné překvapení. Dostanete malý dárek, který potěší. Nemusí se přitom jednat o hmotný dar. Pokud partnera ještě nemáte, máš příležitost potkat toho pravého. Může to být cizinec, může to být světaznalý cestovatel. Nebo jen člověk, který má široký rozhled a se kterým se v žádném případě nebudete nudit. V každém případě nastane velká harmonie v lásce. I děti vám přinesou mnoho radosti, pokud je máte. Rodiče by vás také rádi viděli.

V zaměstnání čekejte úspěch, dostanete spoustu nových úkolů, které zvládnete s přehledem. Také v podnikání zažijete velký úspěch, peníze se k vám pohrnou, zasloužíte si je za svou práci a námahu. Pokud sháníte zaměstnání, tento měsíc se vám naskytne jedinečná příležitost.