4 brány


Objednací kód: 1-5

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené.

Jaké je mé nastavení pro život? Co jsem dostal za dary? Jaké touhy mé touhy budou naplněny? Jaké překážky v životě mě čekají? Jakému neštěstí se vyhnu či nevyhnu? Jaké chtíče mě budou ovládat? Jakou lásku prožiji? Jak na tom budu finančně? Na jakou práci se soustředit, aby se mi vedlo dobře? Jaké nemoci mi hrozí? Jakým nehodám předejít mohu? Co ve svém životě zvrátit mohu, nebo čemu věnovat největší pozornost?

Doba: 1 hodina

provedení: emailem (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení)

Cena: 780 kč

Cena pro členy klubu: 702 kč

S touto věštbou získáváte 7 zlaťáků a 2 stříbrňáky do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.