7 pečetí


Objednací kód: 1-7

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené.

1. Pečeť - láska (Co mě čeká v této oblasti, jaká láska je mi souzena?) 2. Pečeť - práce (Čeká mě nová práce nebo postup v zaměstnání? Na co se připravit v pracovní či podnikatelské oblasti? Prostě vše, co bych měl vědět v této oblasti.) 3. Pečeť - peníze (zdroj peněz, příjmy nebo ztráty, cokoliv mě čeká v této oblasti) 4. Pečeť - zdraví (Na jakou část těla se více soustředit? Na co si dát pozor)? 5. Pečeť - domov (možné stěhování, rekonstrukce, stavba nového, zvelebení stávajícího, vše, co se týká bydlení) 6. Pečeť - štěstí (V jaké oblasti mohu očekávat štěstí a co pro to udělat?) 7. Pečeť - neštěstí (Jaké překážky a v jaké oblasti mě čekají? Na co si dát pozor?)

Doba: 35 min

provedení: emailem (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení)

Cena: 455 kč

Cena pro členy klubu: 409,50 kč

S touto věštbou získáváte 4 zlaťáky a 9 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.