7 VŮZ

Rozhodně nezůstanete doma, ale vydáte se na cestu. Pokud se vám nikam nechce, vydá se na cestu někdo za vámi. Dopravní prostředek bude bezpečný, nemusíte se tedy obávat žádného nebezpečí, i pokud ujedete dlouhou vzdálenost. Také technický stav vozidla je dobrý, na silnicích se nemusíte bát žádných kontrol. To však neznamená, že nemáte dodržovat předpisy, právě naopak. V záležitosti, kterou dlouho řešíte, nastane velký pokrok. Vyjdete z ní jako vítěz. Cokoliv začnete, to také dokončíte. Můžete se prosadit v jakémkoliv oboru, máte v sobě hodně dravosti, která vám bude k užitku. Nebojte se riskovat, tentokrát je risk opravdu zisk. Všechny překážky, které se vám postaví do cesty, zvládnete s přehledem. Neutíkejte od problémů, snažte se je řešit. Řešení máte před sebou, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Je třeba stát si za svými názory, i kdyby se to ostatním nelíbilo. Máte cíl, jste vytrvalí, nic tedy nebrání vaší cestě za tímto cílem, brzy se dostanete na samý konec. Také můžete zkusit své štěstí v nějaké soutěži, máte na to stát se vítězem. Pokud jste se již v minulosti rozhodli přestěhovat, je na to příznivý měsíc. Nebo k tomu učiňte patřičné kroky. Pokud se stěhovat nechcete, zajděte si s přáteli do hospůdky, nebo je jen navštiv,te budou mít velkou radost. Na žádné návštěvě však nezůstanete dlouho, stále vás bude něco nutit jít dál.

Na svých cestách potkáte příjemné lidi, pokud jste svobodní, máte velkou šanci potkat i toho pravého, s kým vám bude dobře. Pokud žijete v partnerství, vezmšte svého partnera s sebou. Snažte se svůj vztah rozvíjet, jen tak se nemusíte obávat, že vztah zevšední, a vy si s partnerem nebudete mít co říci.

V oblasti zdraví si dejte pozor na játra, pijte méně alkoholu, jezte střídmě.

Mnohé ztratíte, ale také mnohé získáte. Neohlížejte se nazpět, dívejte se před sebe. To, co bylo, se již nevrátí, nemá cenu nad tím ztrácet čas.

Pokud pracujete, čeká vás služební cesta nebo nějaký důležitý úkol, který nemůže být svěřen každému. Při hledání práce budete mít úspěch. V podnikání buďte akční, možná získáte nové klienty či zákazníky, každopádně se pracovní měsíc vydaří. Také peníze by k vám měly přijít, možná po menších částkách, ale ve větším množství.