andělé začínající na Fa - Fu

╰☆ FADIEL ☆╮

Fadiel je anděl lásky, který podporuje vaší víru v lásku a pomáhá dojít ke štěstí v lásce. Jeho hlavním úkolem je štěstí a spokojenost, kterou docílíte právě díky lásce a zamilovanosti. Pokud se ten, koho milujete, chová navenek tak, že jste jen kamarádi, a přitom by vám nejraději vyznal lásku, pak právě na něj Fadiel bude působit, by začal se chovat tak, jak by skutečně chtěl a jak o tom sní.

╰☆ FAITH ☆╮

Patří k archandělu Michaelu, stojí mu věrně po jeho boku, je to též anděl spravedlnosti, lidskosti a laskavosti.

╰☆ FALEG ☆╮

Jste ve vztahu, ale stále vám do něj zasahují minulí partneři? Rádi byste se od nich jednou provždy odpoutali a šli sami po cestě lásky bez nich?

╰☆ FALUNA ☆╮

Faluna vám pomůže, pokud jste se rozhodli začít podnikat a obáváte se, zda vyděláte dostatek financí na provoz živnosti i na svou vlastní potřebu. Potřebujete nápad či více peněz? Ani toto není u Faluny nemožné. Nápad vám pošle skrze vaši intuici, k penězům dopomůže skrze vás nový nápad.

╰☆ FAMIEL ☆╮

Léčí astma a bronchitidu, navrací do plic vzduch.

╰☆ FARLAS ☆╮

Uvolňuje sílu, která ve vás dřímá. Možná se vám zdá, že se v určité záležitosti nic neděje. Ale je to klam, čekání je nutné k lepšímu výsledku. Abyste toto překonali, povolejte ho.

╰☆ FAUSTUS ☆╮

Bojíte se reakce své manželky (svého manžela), až mu/jí povíte o lásce k někomu jinému? Rádi byste, aby to tento člověk přijal a nedělal problémy?

╰☆ FAVARDIN ☆╮

Odstraňuje závislost na alkoholu, chrání a uzdravuje játra.

╰☆ FEELI ☆╮

Je třeba také myslet sám na sebe, na své koníčky, přátele. Nemáte náladu na toto vše, jste utahaní? Pak vám ulevím a vrátím dobrou náladu.

╰☆ FELICITAELA ☆╮

Nebojte se jít za svou láskou, přes všechny překážky, a i když vás láska bolí a nejraději byste vše vzdali, bojujte za svou lásku, bojujte za toho, koho milujete, bojujte a nebojte se odmítnutí. Vydejte se se mnou na cestu za láskou, učiňte pro ni vše, možné i nemožné, a nakonec budete za své snažení odměněni čistou láskou, která přináší radost, a zklamání již zažívat nebudete. Vytrvejte na této cestě a neodkloňte se. Jen tak si svou lásku skutečně zasloužíte, stejně jako štěstí.

╰☆ FENEL ☆╮

Anděl slitování. Potřebujete-li podporu a pomoc, chcete požádat Boha o slitování nad vaší vlekoucí se situací?

╰☆ FERMETU ☆╮

Odstraním vaše černé myšlenky, vyléčím vaší špatnou náladu. Odeženu všechny chmury, byste opět mohli volně dýchat.

╰☆ FIACIEL ☆╮

Fiaciel přináší trpělivost a vytrvalost v získávání financí, byste došli bohatství, po kterém toužíte.

╰☆ FIDENTIUS ☆╮

Přináším lidem rozhodnost a vzepření se ve vztahu, ve kterém zůstávají lidé ze strachu. Takový člověk ubližuje jen sám sobě, přináším mu rozhodnost opustit, co je již dávno mrtvé, pomůžu mu odejít a zavřít dveře do minulosti a vkročit do láskyplné budoucnosti. Zůstává váš partner ve vztahu ze strachu, nedokáže se postavit vám, který ho svíráte a nenecháte ho volně dýchat, nenecháte ho odejít? Pak mě požádejte o pomoc.

╰☆ FIGEUSIUS ☆╮

Připravuje lidi na splnění přání, odstraňuje obavy, dává kuráž, čistí auru a dopomáhá k poslednímu kroku za láskou a prosperitou. Otevírá bránu lásky a prosperity dokořán.

╰☆ FILAKON ☆╮

Filakon pomáhá tomu, kdo potřebuje peníze na běžný život, či potřebuje najít zaměstnání při své dlouhodobé nezaměstnanosti.

╰☆ FILEMON ☆╮

Potřebovali byste nápad, jak rozšířit vaše podnikání, aby bylo úspěšné? Potřebujete udělat vaše podnikání atraktivnějším, by mohlo dojít ke zlepšení příjmů?

╰☆ FILOMIN ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na krk a všechna onemocnění s ním spojená, uklidňuje zvětšené mandle.

╰☆ FIMKEL ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na organismus, svaly i slabost celého těla.

╰☆ FIRL ☆╮

Dodávám odvahu tomu, kdo je již jinde vázán, a přesto vás miluje a chce být s vámi. Dodávám odvahu k prvnímu kroku tohoto člověka, by přišel za vámi a zůstal s vámi. Dodávám do jeho nohou neposednost, by nezůstaly chvíli stát až do doby, kdy se ocitnete ve společném objetí.

╰☆ FIRUL ☆╮

Stále žijete v nejistotě, a chtěli byste již mít jednou jistotu, že vše jde správným směrem, jak jít má? Pak zvolte tohoto anděla, nechť vám jistotu sešle.

╰☆ FJIL ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na léčbu plísní povrchových i uvnitř těla.

╰☆ FLABISON ☆╮

Přináší blahobyt, ale také čas na zábavu a umění. Pokud vám toto vše chybí, není nic jednoduššího, než Flabisona požádat.

╰☆ FOCA ☆╮

Je čas na změnu, víte to, ale netroufnete si? Nevíte, co bude dál? Pokud je váš pocit silný, s tímto andělem získáte jistotu, zda to tak skutečně je, či nikoliv.

╰☆ FOLA ☆╮

Přemýšlíte, čím své lásce udělat největší radost? Přemýšlíte, zde je vaší lásce s vámi dobře, co byste mohli změnit?

╰☆ FORFASAN ☆╮

Pomáhá při potížích v komunikaci, kdy je třeba vyjasnit si spoustu věcí.

╰☆ FORLACH ☆╮

Jsem ochráncem rostlin i zvěře chodící po zemi. Dohlížím na správný růst rostlin, na jejich správné zavlažování i na jejich úrodu. Dohlížím na zvířata chodící po zemi, by byla zachována rovnováha a hierarchie.

╰☆ FORSTETON ☆╮

Dává mužům více sexuální síly ke zplození potomků.

╰☆ FRACIE ☆╮

Chtěli byste miminko, toužíte po něm, ale stále nemáte vedle sebe partnera, který by také stál o to, mít miminko s vámi? Chtěli byste partnera, který by se dokázal postarat o rodinu? Pak o něj požádejte.

╰☆ FRASIS ☆╮

Strážný anděl brusičů, pomáhá při svářečských a brusných pracích k bezpečnosti.

╰☆ FRIAGNE ☆╮

Hlídá vycházející hvězdy pěvecké, ale i tvůrčí.

╰☆ FROMZON ☆╮

Chrání ledviny, zajišťuje jejich správnou funkci, odstraňuje z těla nečistoty.

╰☆ FUL ☆╮

Neklape vám to ve vztahu, a přesto byste rádi se svým partnerem zůstali? Potřebujete druhou šanci? Pak zvolte mou pomoc.

╰☆ FURLAC ☆╮

Odplaví vaše slzy smutku, ukáže vám také hezké prožitky, přivede vám do života toho, po kom tolik toužíte.

╰☆ FUTINIEL ☆╮

Navrací ranní svěžest, ráno pak vstáváte s úsměvem na tváři, který vám nic a nikdo nevezme.