andělé začínající na Ga - Gu

╰☆ GABRIEL ☆╮

Stojím připraven ku pomoci všem, kdož pomáhají ostatním lidem, zvířatům, i přírodě. Také pomáhám rodičům vést jejich potomky tou správnou cestou, neboť i ty pomáhají těmto človíčkům získat své místo na Zemi a najít cíl své pozemské pouti.

╰☆ GABRIELLA ☆╮

Dohlíží na nenarozené děti a vyučuje je o andělech. Říká se, že než se miminko narodí, tyto vědomosti uzamkne v jejich mysli, uzamkne jejich pusinku, a nechá vše jen v srdci. Proto mají děti dar andílky vidět.

╰☆ GABUTHELON ☆╮

Pomáhá při otázkách o konci nějaké záležitosti. Možná se nemůžete smířit s něčím, co odešlo z vašeho života. Nevíte, zda je dobré chtít to zpět, nebo nechat odejít.

╰☆ GAD ☆╮

Tento anděl skrze Boží vedení působí na vaše myšlenky, kde ukazuje vám správnou cestu ve vaší záležitosti.

╰☆ GADEL ☆╮

Trápíte se láskou k člověku, který vás miluje, ale není schopen vám svou lásku dát najevo? Rozumíte si, ale přeci jen byste chtěli slyšet slova lásky?

╰☆ GAFUJICIEL ☆╮

Přivedu vám do cesty dobře placené zaměstnání, pomohu vám v rozvoji podnikání. Jsem andělem zasloužených finančních prostředků, dávám je těm, kdož se snaží a nechtějí zůstávat na jednom místě, ale touží po profesním růstu.

╰☆ GAGISON ☆╮

Našel si váš partner jinou a vy byste ho přesto chtěli zpět? Nebo je již vázán v manželství? Věříte, že mu dokážete nabídnout vše, aby byl s vámi šťastný? Tento anděl vám ho nepřivede zpět, ale dohlédne na vašeho bývalého partnera, v jehož očích budete přitažlivá, bude pochybovat o svém rozchodu s vámi. Každá pochybnost je dobrá v přemýšlení o návratu.

╰☆ GAGOLCHON ☆╮

Ukazuje cestu k nálezům všem přírodovědcům, díky němu můžete poznat mnohé přírodní krásy, které byste jinak neviděli.

╰☆ GALAGO ☆╮

Poskytuje lidem charisma a vnitřní krásu, která bude na venek nepřehlédnutelná.

╰☆ GALEL ☆╮

Trpíte pocitem viny? Zdá se vám, že jste mohli udělat něco jinak, a nestalo by se to, co se stalo? Chcete tuto vinu sejmout, abyste se již netrápili?

╰☆ GALGLIEL ☆╮

Pomáhá překonat špatné myšlenky, které se vám vkrádají do snů.

╰☆ GALLISUR ☆╮

Hlídá paměti měst, prozradí vše, co zůstalo v historii skryto.

╰☆ GALMIEL ☆╮

Toto je anděl vzestupu, dává každému podle jeho zásluh, stačí ho jen požádat o to, co si skutečně zasloužíte.

╰☆ GALMON ☆╮

Léčí a odstraňuje bruxismus, nejen jako nemoc, ale také jako zlozvyk. Pokud tedy se chcete zbavit skřípání a cvakání zubů, zvolte tohoto anděla.

╰☆ GAMIEL ☆╮

Pomáhá zvolit ten nejvhodnější domov právě pro vás.

╰☆ GAMON ☆╮

Jako anděl léčení dohlíží na léčbu anorexie.

╰☆ GARGATEL ☆╮

S jeho pomocí prožijete bezstarostné léto.

╰☆ GARIEH ☆╮

Čtvrtý nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GARINIRANUS ☆╮

Probouzí chemii a přitažlivost mezi dvěma lidmi.

╰☆ GARSES ☆╮

Zamilovali jste se do kolegy, on opětuje vaše pohledy, ale neumí se vyjádřit?

╰☆ GASPARD ☆╮

Pomáhá při magii, ale i v běžném životě - uchovat si důstojnost.

╰☆ GAVIEL ☆╮

Zasahuje vám do vztahu ego partnera? Rádi byste, aby byl zodpovědný, a rozhodoval se sám za sebe, používal pouze své srdce?

╰☆ GAVREEL ☆╮

Přináší vnitřní klid a rovnováhu v těžkých a stresujících situacích.

╰☆ GAVRIEL ☆╮

Jeden z nejstarších andělů, který čerpá Boží sílu pro dobro všech lidí, kteří o to požádají a jsou ochotni na sobě pracovat.

╰☆ GAZARDIEL ☆╮

Pomáhá při nových projektech, početí.

╰☆ GAZRIEL ☆╮

Přináší úspěch v podnikání.

╰☆ GEDARIAH ☆╮

Pomáhá při operacích, aby průběh byl co nejjednodušší a neohrozil vás na životě.

╰☆ GEDIEL ☆╮

Máte kamaráda, který vás přitahuje? Cítíte, že je na tom stejně? Nechcete přijít o přátelství s ním, ale přesto by stál za hřích?

╰☆ GEDOBONAJ ☆╮

Chtěli byste pracovat s partnerem, ale obáváte se starostí s tím spojených, které by váš vztah mohly narušit? Chtěli byste s ním spolupracovat bez problémů? Pak zvolte mou pomoc.

╰☆ GEGA ☆╮

První nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GEGEGA ☆╮

Třetí nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GEHELA ☆╮

Šestý z andělů lásky, kteří vás povedou na cestě za láskou. Čekáte dlouho na splnění svého přání týkající se návratu toho, jehož milujete, a stále se nemůžete pohnout z místa? Musíte dojít na samý konec, kde na vás čeká 7 andělů. Každý z nich si vás oba pozve k sobě a musíte dokázat skutečnou lásku jeden k druhému.

╰☆ GELIEL ☆╮

Pomáhá léčit lehčí nemoci, které mají tendenci se vracet.

╰☆ GEMA ☆╮

Druhý nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GENA ☆╮

Čekáte zprávu od milované osoby, ona na vaše zprávy neodpovídá, ale zároveň nenapíše, že o komunikaci s vámi nestojí? Rádi byste, kdyby vám napsala?

╰☆ GENIDIEL ☆╮

Dohlížím na životní plnění duše, tedy by ten, kdo se stará o vaší druhou půlku duše, dokázal sebrat odvahu a dal vám najevo, co skutečně cítí - náznaky - ale i jednáním - tedy zamilovanými pohledy, pohlazením, letmými doteky, posléze slovy lásky.

╰☆ GENIEL ☆╮

Mám na starosti všechny bylinky, by působily na lidské zdraví a pomáhaly léčit neduhy. Dohlížím na výrobu léčiv a bylinných směsí, by obsahovaly jen léčivé složky a neubližovaly lidem.

╰☆ GENO ☆╮

Dává velkou vnitřní sílu vypořádat se se vším, co vás trápí.

╰☆ GERACHEL ☆╮

Stojí u nevěřících lidí a pomáhá jim na cestě víry.

╰☆ GERACHER ☆╮

Očišťuje od všech jedovatých energií, které vám brání ve štěstí.

╰☆ GERCHA ☆╮

Sedmý, a zároveň poslední, z andělů lásky, kteří vás povedou na cestě za láskou. Čekáte dlouho na splnění svého přání týkající se návratu toho, jehož milujete, a stále se nemůžete pohnout z místa? Musíte dojít na samý konec, kde na vás čeká 7 andělů. Každý z nich si vás oba pozve k sobě a musíte dokázat skutečnou lásku jeden k druhému.

╰☆ GERMAEL ☆╮

Stál při stvoření Adama, stejně tak stojí při početí chlapců.

╰☆ GERSHEM ☆╮

Prolili jste mnoho slz pro svou lásku a nyní byste rádi viděli sluneční svit ve své duši a byli odměněni za své trápení velkou láskou?

╰☆ GESA ☆╮

Pátý nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GESDRI ☆╮

Třetí z andělů lásky, kteří vás povedou na cestě za láskou. Čekáte dlouho na splnění svého přání týkající se návratu toho, jehož milujete, a stále se nemůžete pohnout z místa? Musíte dojít na samý konec, kde na vás čeká 7 andělů. Každý z nich si vás oba pozve k sobě a musíte dokázat skutečnou lásku jeden k druhému.

╰☆ GESCHEH ☆╮

Pátý z andělů lásky, kteří vás povedou na cestě za láskou. Čekáte dlouho na splnění svého přání týkající se návratu toho, jehož milujete, a stále se nemůžete pohnout z místa? Musíte dojít na samý konec, kde na vás čeká 7 andělů. Každý z nich si vás oba pozve k sobě a musíte dokázat skutečnou lásku jeden k druhému.

╰☆ GESOAH ☆╮

Čtvrtý z andělů lásky, kteří vás povedou na cestě za láskou. Čekáte dlouho na splnění svého přání týkající se návratu toho, jehož milujete, a stále se nemůžete pohnout z místa? Musíte dojít na samý konec, kde na vás čeká 7 andělů. Každý z nich si vás oba pozve k sobě a musíte dokázat skutečnou lásku jeden k druhému.

╰☆ GESWI ☆╮

Šestý nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GETHEL ☆╮

Pomůže, pokud se chcete dozvědět tajemství, které před vámi partner ukrývá.

╰☆ GEUCHURVAN ☆╮

Pečuje o zvířata, aby se jim vedlo dobře a přečkali každé zlé období.

╰☆ GHEDORIAH ☆╮

Odstraňuje špatné vlastnosti a nahrazuje je dobrými.

╰☆ GIDON ☆╮

Bojíte se války? Chtěli byste žít v poklidu, byste se nemuseli strachovat o sebe a své blízké?

╰☆ GIEL ☆╮

Dohlíží nad rozumem i pošetilostí, nad dobrem i zlem, nad moudrostí i hloupostí. Vyrovnává rovnováhu mezi těmito protiklady.

╰☆ GILAD ☆╮

Přinese do vašeho života velkou radost.

╰☆ GILEL ☆╮

Přináší radost do života, přináší úspěch ve studiu a při skládání zkoušek. Otevírá mozkové buňky tak, by byly schopny pojmout učivo, které se nemůžete naučit sami.

╰☆ GIRIA ☆╮

Giria dohlíží na finanční záležitosti lidí, kteří ho o to požádají, by netrpěli nouzí a dluhy.

╰☆ GISARIEL ☆╮

Gisariel vám poskytne finanční příležitost mnohem dříve, než bez jeho pomoci.

╰☆ GLAURA ☆╮

Glaura vrací do vašeho života peníze, které nutně potřebujete pro své potřeby. Přišel vám snad nečekaný výdaj? Pak Glauru můžete požádat také.

╰☆ GLAURON ☆╮

Tento anděl přinese zprávu od vaší lásky, byste věděli, že na vás také myslí.

╰☆ GLMARIJ ☆╮

Pomáhá dětem pochopit školní učivo a vypořádat se s domácími úkoly.

╰☆ GMIAL ☆╮

Dohlíží, aby vše mělo pořádek a řád.

╰☆ GODEAH ☆╮

Sedmý nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GODIEL ☆╮

Poslouchá váš partner různé našeptávače? Rádi byste, aby měl také svůj názor? Rádi byste, aby se také o vás staral, a dokázal si promluvit o všem, v čem má pochybnosti?

╰☆ GOLDRO ☆╮

Druhý z andělů lásky, kteří vás povedou na cestě za láskou. Čekáte dlouho na splnění svého přání týkající se návratu toho, jehož milujete, a stále se nemůžete pohnout z místa? Musíte dojít na samý konec, kde na vás čeká 7 andělů. Každý z nich si vás oba pozve k sobě a musíte dokázat skutečnou lásku jeden k druhému.

╰☆ GOMAH ☆╮

První z andělů lásky, kteří vás povedou na cestě za láskou. Čekáte dlouho na splnění svého přání týkající se návratu toho, jehož milujete, a stále se nemůžete pohnout z místa? Musíte dojít na samý konec, kde na vás čeká 7 andělů. Každý z nich si vás oba pozve k sobě a musíte dokázat skutečnou lásku jeden k druhému.

╰☆ GONAEL ☆╮

Odstraňuje krutost lidí, zmírňuje jejich psychické problémy.

╰☆ GOTZONE ☆╮

Nosí jen samé dobré zprávy.

╰☆ GRADIEL ☆╮

Dává znamení zlepšení situace, i když není ještě patrná.

╰☆ GRAFIEL ☆╮

Nedokážete partnerovi říct, jak moc ho milujete? Nebo to nedokáže váš partner? Chtěli byste pocítit příval lásky a projevit ji? Pak mě povolejte a já vám s tím pomohu.

╰☆ GRASGARBEN ☆╮

Dohlíží, aby vše bylo vyváženo v oblasti soudů, dohlíží na soudní spory o děti a pomáhá rodičům se získáním do své péče. Je nutné pochopit, že děti nejsou majetek, a tak dohlíží také, aby byl zachován poměr mezi otcem a matkou při jejich výchově.

╰☆ GUABAREL ☆╮

Máte pocit méněcennosti, máte pocit, že vás nikdo nemůže milovat? Každý si lásku zaslouží, bez rozdílu. Pokud chcete najít partnera a nebát se opuštění, povolejte tohoto anděla.

╰☆ GUINEVRA ☆╮

Přináším velkou lásku, ladím vaše srdce do romantiky, abyste mohli vyslovit to, co máte v srdci, ale rozum se brání.

╰☆ GURID ☆╮

Gurid je vzýván při letním slunovratu, v přáních hojnosti a prosperity, by přinesl peníze i finanční spokojenost.

╰☆ GURU ☆╮

Osmý nejvyšší anděl, hlídající osudovou lásku. Spojuje dvě půlky duše v jednu, společně se svými 7 bratry. Může být žádán samotný, nebo společně se svými bratry.

╰☆ GUTRIX ☆╮

Vkládá slova pod pero spisovatelů dětských knížek.