NÁHLED OSUDU ☘ 

objednací kód: 607

Andílci mohou se podívat do vašeho osudu, jaké cesty máte otevřené, jaké body máte předurčené. Soustředí se v tomto na oblast práce, lásky, života, ale také rozvíjí mnohé cesty a další skutečnosti, které by vás mohly na vaší cestě životem potkat. Jedná se o velký náhled, tedy počítejte zhruba se 2 stranami A4

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 OSUD LÁSKY ☘ 

objednací kód: 608

Jaké cesty se před vámi otevírají v oblasti lásky? Jaké lidičky přijdou vám do cesty v této oblasti, jakým je třeba se vyhnout? Čeká vás v této oblasti štěstí nebo spíše trápení? Na co si dát pozor? Toto a mnohem více se dozvíte právě z tohoto rozboru osudu. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 OSUD ZABEZPEČENÍ ☘ 

objednací kód: 609

Jaké cesty se před vámi otevírají v oblasti práce a penízků? Jste nastaveni na výhru, nebo je vaším osudem získávat penízky jen z práce? Na co si dát pozor, čemu se vyhnout, čemu naopak můžete jít naproti? Čeká vás v této oblasti štěstí nebo spíše trápení? K jaké pracovní oblasti míříte, abyste byli v této oblasti spokojeni? Studovat nebo nestudovat? Jak dopadne případné studium, pokud se pro něj rozhodnete? Bude vám studium k užitku pro pracovní oblast? Toto a mnohem více se dozvíte právě z tohoto rozboru osudu. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 ŠTĚSTÍ A NEŠTĚSTÍ ☘ 

objednací kód: 610

Štěstí kráčí ruku v ruce s neštěstím, váhy štěstí a neštěstí jsou většinou velice vyrovnané. V jaké oblasti můžete očekávat štěstí a v jaké se vám naopak nebude dařit? Co dělat, abyste neštěstí eliminovali co nejvíce, aby se vám vyhnulo? Jak se nastavit na příchod štěstí, jak mu jít naproti? Toto a možná mnohem více (záleží na náhledu každého z vás) se dozvíte právě z toho náhledu andílků na váš život v budoucnu.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 VELKÝ NÁHLED OSUDU ☘ 

objednací kód: 611

☆ zázrak, který vám mohou seslat 

☆ bydlení 

☆ láska a vztahy 

☆ práce a peníze 

☆ zdraví 

☆ v dalších oblastech, pokud o nich máte vědět 

☆ vzkaz vašeho osobního anděla

☆ vašich 5 otázek, na co byste se rádi zeptali

doba služby: 2 hodiny

Cena : 1250 kč (nebo 54,35 €)