DOTAZ ☘ 

objednací kód: 612

Víte, koho se chcete zeptat? Znáte jméno andílka, kterému byste chtěli svou otázku položit? Nebo se chcete zeptat jiné Nebeské bytosti na svou otázku? Čím konkrétnější dotaz položíte, tím lépe. Andílci ani jiné Nebeské bytosti čas neznají, tedy takovéto otázky je zbytečné pokládat. Mohou vám otevřít možné cesty, po kterých byste se mohli vydat, povědět vám, jak to s vámi určitý člověk myslí, co se dá dělat v určitých oblastech, pomoci vám správně se rozhodnout, a mnoho dalšího. Odpověď, kterou obdržím, vám předám v takovém znění, v jakém ji uslyším. 

doba služby: cca 10 minut

Cena : 100 kč (nebo 4,35 €)

 VZKAZ ☘ 

objednací kód: 613

Chcete se zeptat někoho blízkého, a chtěli byste tam poslat andílky, aby vám přinesli odpověď? Možná s tím člověkem nekomunikujete, nechcete vy nebo on/ ona. Rádi byste dostali zprávu, a nevíte, jak to dotyčný člověk myslí, neboť vám to sám nepoví. Pak si zvolte andílka, kterého tím společně pověříme.

doba služby: cca 10 minut

Cena : 100 kč (nebo 4,35 €)

 MALÝ BALÍČEK ☘ 

objednací kód: 904

Máte víc otázek než jen jednu? Můžete jich mít až 5, a využít tento balíček. Otázky mohou být z různých oblastí, nebo můžete mít jednu otázku a 4 podotázky. 

doba výkladu: cca 30 minut

Cena : 300 kč (nebo 13,04 €)

 STŘEDNÍ BALÍČEK ☘ 

objednací kód: 905

Máte víc otázek než jen jednu? Můžete jich mít až 10, a využít tento balíček. Otázky mohou být z různých oblastí, nebo můžete mít jednu otázku a 9 podotázek. 

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena : 550 kč (nebo 23,91 €)

 VELKÝ BALÍČEK ☘ 

objednací kód: 906

Máte víc otázek než jen jednu? Můžete jich mít až 20, a využít tento balíček. Otázky mohou být z různých oblastí, nebo můžete mít jednu otázku a 19 podotázek. 

doba výkladu: cca 2 hodiny

Cena : 900 kč (nebo 39,13 €)