andělská věštba II.

Objednací kód: A-10

Kombinace z andělských run, z karet andělské pomoci i věštby z vosku.

Začíná se z karet andělské pomoci, které určí věštbu. Každá karta ukrývá jednoho anděla, který prozradí své poselství, který je situován na určitou oblast. Andělské runy prozradí, co v této oblasti ještě očekávat, věštba z vosku dá zprávu z této oblasti, na konkrétní otázku obdržíte konkrétní odpověď. Opakujeme i pro další oblasti, které se vejdou do dvou hodin.

Doba: 2 hodiny

provedení: osobně, po telefonu, skypu, facebooku, whatsappu (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení, telefonní číslo)

Cena: 1560 kč

Cena pro členy klubu: 1404 kč

S touto věštbou získáváte 14 zlaťáků a 40 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.