andělská věštba


Objednací kód:A-9

Kombinace věštby z andělských mandal a karet andělské pomoci, i kyvadla.

Mandaly byly vytvořeny z energie andělů, sestaveny do 36 kulatých mandalek, které slouží přímo pro tuto věštbu. Tato věštba sestává z 36 andělských mandal, které vyprávějí váš příběh osudu. Při této věštba obdržíte také minimálně jeden vzkaz pro vás (kromě věštby samotné). Karty doplní jakoukoliv odpověď a kyvadlem můžeme se podívat na ujasnění všeho, nebo časový úsek životní oblasti nebo otázky.

Doba: 1 hodina

provedení: osobně, po telefonu, skypu, facebooku, whatsappu (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení, telefonní číslo)

Cena: 780 kč

Cena pro členy klubu: 702 kč

S touto věštbou získáváte 7 zlaťáků a 2 stříbrňáky do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.