andělské léčení II.


V žádném případě nepřerušujte lékařskou péči!!!


Masáž aury

Aura je čas od času unavená, vyčerpaná, pak hodně slabá, náchylná k děravění. Masáž aury provádí se přímo na auře v místech poškození nebo slabosti. Při narušené auře může se nám nedařit, může trpět naše psychika, mohou se na nás nabalovat problémy a nesnáze.

Doba: 1 hodina

Cena v kč: 1230

Cena v €: 55,91

Ozdravení práce nebo podnikání

Někdy se nám nedaří v oblasti práce nebo podnikání, někdy jen nemůžeme nalézt tu správnou práci pro nás. Někdy jen nejsme spokojeni se zaměstnáním, a rádi bychom se do práce těšili. To vše mohou andílci začít léčit, abyste mohli být v této oblasti spokojeni.

doba služby: 3 hodiny

Cena v kč: 3690

Cena v €: 167,73

Ozdravení prosperity

Ne každý se rodí jako bohatý, i když bohatství je v něčem úplně jiném, přesto andělé prosperity mohou léčit naše neduhy, které nás vedou do propasti, ze které nevidíme cestu ven. Pak děláme chyby, které nás stahují hlouběji. Nedokážeme bránu prosperity dostatečně otevřít a tím nám utíkají příležitosti, kterých bychom se jinak chopili.

doba služby: 3 hodiny

Cena v kč: 3690

Cena v €: 167,73

Ozdravení smutku

Každý se se smutkem vyrovnává po svém. Pokud zemře někdo nám blízký, je to vždy rána a ne každý se s tím umí vyrovnat. Andělé života a smrti léčí tento smutek, zmírňují ho a nakonec si ho odnášejí s sebou. Někdy je důvod našeho smutku z tohoto světa, a potřebujeme se opět začít smát a radovat ze života. Někdy ten náboj radosti prostě chybí.

doba služby: 3 hodiny

Cena v kč: 3690

Cena v €: 167,73

Ozdravení těla

Téměř každá nemoc spadá do duchovní oblasti, tedy můžeme si přivolat jakoukoliv nemoc svým postojem či svými myšlenkami. Někdy nám je nemoc dána, abychom některé oblasti života více porozuměli a nedělali stále stejné chyby. Někdy nemoc přijde bez ohledu na duchovní stránku naší osobnosti. Vždy ale nemoc zůstává, pokud jí věnujeme pozornost.

Toto andělské léčení pomáhá léčit jakoukoliv nemoc těla. Volá se archanděl Rafael, aby nám s naší nemocí pomohl, vzal ji k sobě. Rafael spolupracuje s lékaři, kteří nás léčí, tedy bez nich se vyléčit pomocí andílků nemůžeme, zvláště pokud se jedná o závažnější nemoci. Proto léčbu lékařskou nikdy nepřerušujte.

doba služby: 3 hodiny

Cena v kč: 3690

Cena v €: 167,73