andělské orákulum

Objednací kód: A-12

Podíváme se společně do karet andělského orákula, které je situované v podobném systému jako karty Lenormand, však jdou ještě více do hloubky a odhalují vlastní nitro i budoucnost. Výklad karet včetně výkladu 36 oblastí života, jako je láska, práce, penízky, zdraví, bydlení, ztráty, překážky, štěstí a neštěstí, a dalších oblastí. Výklad je prokládán výkladem vašich otázek.

Doba: 1 hodina

provedení: osobně, po telefonu, skypu, facebooku, whatsappu (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení, telefonní číslo)

Cena: 780 kč

Cena pro členy klubu: 702 kč

S touto věštbou získáváte 7 zlaťáků a 2 stříbrňáky do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.