ANDĚL ŽIVOTNÍHO POSLÁNÍ - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1

Každý z nás má několik andělů, kteří člověka doprovázejí na jeho pozemské cestě. Pak máme také anděla životního poslání. Anděl životního poslání dlí u nás, komunikuje s námi, vede nás po naší životní cestě, připravuje nás na ní. Jaké je to vaše poslání? Který anděl vámi prostupuje? Jak se projevuje? Co vám říká, nebo by vám chtěl říci? To vše se dozvíte právě v tomto rozboru po napojení na tohoto vašeho anděla. Vaše životní poslání zakresluji také do mandaly. 

doba služby: 2 hodiny

ANDĚLSKÉ POHLAZENÍ - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 2

Andělské pohlazení soustředí se na jednu oblast vašeho života, ve které potřebujete pomoc andílků. Kreslí se mandala s vyčištěním na rozprostření pozitivní energie. V dané (vybrané) oblasti můžete položit 4 otázky andílkům, na které dostanete odpovědi. 

doba služby: 2 hodiny

NÁHLED OSUDU - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 3

Andílci mohou se podívat do vašeho osudu, jaké cesty máte otevřené, jaké body máte předurčené. Soustředí se v tomto na oblast práce, lásky, života, ale také rozvíjí mnohé cesty a další skutečnosti, které by vás mohly na vaší cestě životem potkat. Jedná se o velký náhled, tedy počítejte zhruba se 2 stranami A4

doba služby: 1 hodina

ORÁKULUM - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 4

Vyslechněte si orákulum i rady andílků v určité záležitosti, která vás zajímá. Můžete se s andílky poradit o čemkoliv, o svém další kroku, nechat si prozradit skutečnou podstatu člověka, který je vám blízký, nechat si vložit do sebe potřebnou energii, která vás přitahuje.

doba služby: 1 hodina

OSUD LÁSKY - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 5

Jaké cesty se před vámi otevírají v oblasti lásky? Jaké lidičky přijdou vám do cesty v této oblasti, jakým je třeba se vyhnout? Čeká vás v této oblasti štěstí nebo spíše trápení? Na co si dát pozor? Toto a mnohem více se dozvíte právě z tohoto rozboru osudu. 

doba služby: 1 hodina

OSUD ZABEZPEČENÍ - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 6

Jaké cesty se před vámi otevírají v oblasti práce a penízků? Jste nastaveni na výhru, nebo je vaším osudem získávat penízky jen z práce? Na co si dát pozor, čemu se vyhnout, čemu naopak můžete jít naproti? Čeká vás v této oblasti štěstí nebo spíše trápení? K jaké pracovní oblasti míříte, abyste byli v této oblasti spokojeni? Studovat nebo nestudovat? Jak dopadne případné studium, pokud se pro něj rozhodnete? Bude vám studium k užitku pro pracovní oblast? Toto a mnohem více se dozvíte právě z tohoto rozboru osudu. 

doba služby: 1 hodina

POSELSTVÍ MALÉ - 400 KČ (nebo 16 €)

objednací kód: 7

Andělské poselství malé obsahuje jen jednu oblast vašeho života, kterou si vyberete, která je momentálně k řešení. Může to být láska, nebo práce, nebo jakákoliv jiná oblast vašeho života, ve které tápete, nerozumíte, nebo prostě řešíte jen samé překážky. 

Základem je položení andílkům 5 pro vás důležitých otázek, na které si přejete odpověď. Andílci většinou rozmluví se více, a někdy odpoví i na nevyslovené otázky vaše. 

Rozsah tohoto poselství je min. 1/2 strany A4, může být však delší. Cokoliv andílci prozradí, bude vám předáno. 

doba služby: 30 minut

POSELSTVÍ VELKÉ - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 9

Andělské poselství velké obsahuje tři oblastI vašeho života, které si vyberete, které jsou momentálně k řešení. Může to být láska, nebo práce, nebo jakákoliv jiná oblast vašeho života, ve které tápete, nerozumíte, nebo prostě řešíte jen samé překážky. 

Základem je položení andílkům 5 pro vás důležitých otázek pro každou oblast, na které si přejete odpověď. Andílci většinou rozmluví se více, a někdy odpoví i na nevyslovené otázky vaše. 

Rozsah tohoto poselství je min. 1 a 1/2 strany A4, může být však delší. Cokoliv andílci prozradí, bude vám předáno. 

doba služby: 1 hodina

POSELSTVÍ MAXI - 1100 kč (nebo 44 €)

objednací kód: 8

Andělské poselství maxi obsahuje všechny oblasti vašeho života,  která jsou momentálně k řešení i která plynou tak, jak vy si přejete. Láska, práce, penízky, zdraví, domov i cokoliv jiného.

Základem je položení andílkům 5 pro vás důležitých otázek pro každou oblast, na které si přejete odpověď. Andílci většinou rozmluví se více, a někdy odpoví i na nevyslovené otázky vaše. 

Max. počet životních oblastí je 10.

Rozsah tohoto poselství je min. 3 strany A4, může být však delší. Cokoliv andílci prozradí, bude vám předáno. 

doba služby: 90 minut

SEZENÍ S ANDĚLY - 1400 kč (nebo 56 €)

objednací kód: 10

Posaďme se společně s andílky, vnímejte jejich energii a nechte se inspirovat a vést. Můžete se jich ptát na různé otázky, poprosit je, o co chcete, poradit se s nimi, kudy se dál po své cestě vydat, nechat se nasměrovat, prostě s nimi rozmlouvat dle své libosti, a čerpat jejich energii.

doba služby: 2 hodiny

ŠTĚSTÍ A NEŠTĚSTÍ - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 11

Štěstí kráčí ruku v ruce s neštěstím, váhy štěstí a neštěstí jsou většinou velice vyrovnané. V jaké oblasti můžete očekávat štěstí a v jaké se vám naopak nebude dařit? Co dělat, abyste neštěstí eliminovali co nejvíce, aby se vám vyhnulo? Jak se nastavit na příchod štěstí, jak mu jít naproti? Toto a možná mnohem více (záleží na náhledu každého z vás) se dozvíte právě z toho náhledu andílků na váš život v budoucnu.

doba služby: 1 hodina

VELKÝ NÁHLED OSUDU - 1400 kč (nebo 56 €)

objednací kód: 12

☆ zázrak, který vám mohou andělé seslat 

☆ bydlení 

☆ láska a vztahy 

☆ práce a peníze 

☆ zdraví 

☆ v dalších oblastech, pokud o nich máte vědět 

☆ vzkaz vašeho osobního anděla

☆ vašich 5 otázek, na co byste se rádi zeptali

doba služby: 2 hodiny