STAV ČAKER - 500 kč (nebo 20 €)

objednací kód: 23

Zhodnocení a doporučení pro harmonizaci. Podíváme se společně na současnou situaci a její vliv na vaše energetická centra, neboť toto je velice úzce propojeno. Zhodnotím automatickou kresbou i kyvadlem procentuálně stav vašich čaker, dodám zhodnocení i doporučení pro harmonizace, pro ideální stav všech čaker.
čas: 30 minut

STAV ČAKER A MERIDIÁNŮ - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 24

Zhodnocení a doporučení pro harmonizaci. Podíváme se společně na současnou situaci a její vliv na vaše energetická centra, neboť toto je velice úzce propojeno. Zhodnotím automatickou kresbou i kyvadlem procentuálně stav vašich čaker, dodám zhodnocení i doporučení pro harmonizace, pro ideální stav všech čaker a meridiánů.
čas: 2 hodiny

VYČIŠTĚNÍ RODU - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 26

Andělé spojí se s vaším rodem po mužské  i ženské linii, rozprostřou problémy v každé linii, abychom společně mohli na tom pracovat a uzavřít a odevzdat překážky nastolené ve vaší rodině.
čas: 2 hodiny

ZAPOUZDŘENÍ - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 28

Nedaří se vám, a vy marně hledáte důvod svých problémů a situací, které vstupují vám do života? Dokážete se pozitivně nastavit, ale trvá to vždy jen chvíli, a jste zpět tam, kde jste byli? Pak můžete zvolit zapouzdření, kdy nastavíme vás na lepší cestu a zapouzdříme, abyste zase nesklouzli do chmur a nepříjemných situací.
čas: 2 hodiny

RESTART - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 20

Potřebujete restart v životě, ale sami si na něj netroufáte? Nebo si neumíte zvolit svou prioritu v životě? Možná jen se bojíte vydat na jinou cestu a nechat vše za sebou. Podíváme se, kde potřebujete restart a společně zmáčknete to magické tlačítko, abyste se hnuli z místa a netrápili se.
čas: 2 hodiny

ANDĚLSKÉ REIKI MALÉ - 150 kč (nebo 6 €)

objednací kód: 14

Potřebujete energii? Cítíte se vyčerpaní? Bojíte se něčeho, plánujete nějaké vyšetření? Máte před sebou den D a chcete ho v pohodě zvládnout? Pak můžete využít toho malého reiki, této energie, kterou posílám na dálku. 
čas: 10 minut

ANDĚLSKÉ REIKI STŘEDNÍ - 500 kč (nebo 20 €)

objednací kód: 15

Tato energie dá se použít na dodání energie, když se cítíte vyšťaveni, bez nálady, když vás něco trápí, na omezení strachu z nějakého vyšetření, pokud chcete být co nejvíce v klidu pro určitou událost. Pak můžete využít nabídky této energie, kterou posílám na dálku. 
čas: 30 minut

ANDĚLSKÉ REIKI - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 13

Tato energie dá se použít na dodání energie, když se cítíte vyšťaveni, bez nálady, když vás něco trápí, na omezení strachu z nějakého vyšetření, pokud chcete být co nejvíce v klidu pro určitou událost. Na ozdravení orgánů, pokud trápí. Pak můžete využít nabídky této energie. 
čas: 1 hodina

DOMÁCÍ MAZLÍČCI - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 16

I naši domácí mazlíčci mají duši, a tím také své andílky, především andílky léčení, neboť někdy si nevšimneme, že náš mazlíček churaví. Ale pokud andílky nepožádáme, nemohou pomoci s léčení, ať již naše mazlíčky trápí cokoliv.
čas: 2 hodiny

DUŠE - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 17

Tak, jako tělo, i duše může onemocnět. Může se nám přestat dařit v různých oblastech života, nebo také ve všech, jsme malátní, bez nálady, protivní, bez chuti do života. Navštěvujeme psychiatra či psychologa, ale cítíme, že děláme jen malé pokroky nebo vůbec žádné. Rozhodně nepřerušujte léčbu u těchto odborníků, ale můžeme společně požádat andílky, aby vám trošku pomohli, a vy jste byli opět veselí a začalo se vám dařit. 
čas: 2 hodiny

OČIŠTĚNÍ OD NEGACÍ - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 18

Negace můžeme si přivodit sami svým myšlením, nebo je na nás někdo může "hodit". Pak zdánlivě nedaří se nám v životě, něco si blokujeme, nemáme náladu, upadáme do depresí a do myšlenek, že vše je zbytečné. Nechte se očistit od těchto negací, by vám nezasahovali do života, aby se vaše aura prosvětlila a rozzářila.
čas: 2 hodiny

PROSPERITA (FINANCE) - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 19

Ne každý rodí se jako bohatý, i když bohatství je v něčem úplně jiném, přesto andělé prosperity mohou léčit naše neduhy, které nás vedou do propasti, ze které nevidíme cestu ven. Pak děláme chyby, které nás stahují ještě hlouběji. Nedokážeme bránu prosperity dostatečně otevřít a tím nám utíkají příležitosti, kterých bychom se jinak chopili. 
čas: 2 hodiny

SMUTEK - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 21

Každý se se smutkem vyrovnává po svém. Můžeme cítit smutek bez zjevné příčiny, nebo pokud nám zemře někdo blízký. to je vždy rána a ne každý se s tím umí vyrovnat. Andělé života a smrti, andělé radosti, léčí tento smutek, zmírňují ho a nakonec si ho odnášejí s sebou. Někdy je důvod našeho smutku z tohoto světa, a potřebujeme se opět začít smát a radovat ze života. Někdy ten náboj radosti prostě chybí. 
čas: 2 hodiny

SRDCE - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 22

Když naše srdce churaví, chybí mu láska a porozumění, nejsme schopni dávat lásku ani sobě, natož někomu jinému. Lidé rodí se z lásky, mají žít v lásce a porozumění, dávat radost kolem sebe. Pak můžeme požádat andílky, by nám rozdmýchali oheň v našem srdci, aby nám pomohli léčit tuto oblast, by nás srdíčko nebolelo. 
čas: 2 hodiny

TĚLESNÁ SCHRÁNKA - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 25

Téměř každá nemoc spadá do duchovní oblasti, tedy můžeme si přivolat jakoukoliv nemoc svým postojem či svými myšlenkami. Někdy nám je nemoc dána, abychom některé oblasti života více porozuměli a nedělali chyby, někdy potřebujeme kompletní restart svého života. Někdy nemoc přijde bez ohledu na duchovní stránku naší osobnosti. Vždy ale nemoc zůstává, pokud jí věnujeme pozornost. 

Toto andělské léčení pomáhá léčit jakoukoliv nemoc těla. volá se archanděl Rafael, aby nám s naší nemocí pomohl, vzal ji k sobě. Rafael spolupracuje s lékaři, kteří nás léčí, tedy bez nich vyléčit nemoc pomocí andílků můžeme jen těžko, zvláště pokud se jedná o závažnější nemoci. Proto léčbu lékařskou nikdy nepřerušujte. Při zlepšení vám lékař sám upraví léky, nebo je zcela vynechá. 
čas: 2 hodiny

ZAMĚSTNÁNÍ (PODNIKÁNÍ) - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 27

Někdy nedaří se nám v oblasti práce nebo podnikání, někdy jen nemůžeme nalézt tu správnou práci pro nás. Někdy jen nejsme se zaměstnáním nebo výsledky v podnikání spokojeni, a rádi bychom se do práce opět těšili. Vše mohou andílci začít léčit tak, abyste mohli být v této oblasti spokojeni. 
čas: 2 hodiny