avanturín


Kategorie

╰☆ avanturín ☆╮

Avanturín se používá jako podpora při léčení alergií. Je to kámen štěstí a prosperity.

Avanturín červený

Používá se při problémech s láskou, při urovnání vztahů převážně milostných.

Avanturín zelený

Přivádí do života penízky a nápady, jak je vydělat. Podporuje prosperitu, čistí srdeční čakru a vnáší do života klid a rozvahu.

Avanturín modrý

Avanturín modrý je přírodní kámen, který přináší klid a štěstí. Přiklání čas na naši stranu, pokud tedy na něco čekáme, může nám k pozitivnímu výsledku dopomoci. Vhodný je také pro podnikatele a lidi na vyšších postech, těm přináší stabilitu a dobré výdělky.Ještě vhodnější je v kombinaci se zeleným přírodním avanturinem.

Avanturín modrý sluneční syntetický

Avanturín modrý skládá se z avanturínu modrého a pryskyřice, přináší klid a štěstí. Přiklání čas na naši stranu, pokud tedy na něco čekáme, může nám k pozitivnímu výsledku dopomoci. Vhodný je také pro podnikatele a lidi na vyšších postech, těm přináší stabilitu a dobré výdělky. Ještě vhodnější je v kombinaci se zlatým avanturinem.

Avanturín zlatý sluneční syntetický - Orient

Avanturín zlatý skládá se z avanturínu a pryskyřice, přináší úspěch a štěstí. Vhodný je také pro podnikatele a lidi na vyšších postech, těm přináší stabilitu a dobré výdělky. Ještě vhodnější je v kombinaci s modrým avanturinem.

Avanturín žlutý - Brazílie

Avanturín žlutý přináší štěstí a prosperitu. Jedná se o jeden ze vzácnějších avanturínů. Podporuje radost a klid.