bezpečné bydlení


Objednací kód: B-1

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené.

Jsou vchodové dveře ve správné poloze, na správné světové straně? Jaký bude mít umístění vliv na můj celkový život a rozvoj? Je kuchyně ve správné poloze? Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat? Jaký bude mít umístění vliv na mé trávení? Je obývací pokoj ve správné poloze?Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat? Jaký bude mít umístění vliv na společenský život? Je ložnice ve správné poloze? Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat?Jaký bude mít umístění vliv na partnerský život? Je dětský pokoj ve správné poloze? Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat? Jaký bude mít umístění vliv na rozvoj dítěte, jeho učení a spokojenost? Jsou další dětské pokoje ve správné poloze? Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat? Jaký bude mít umístění vliv na rozvoj dětí, jejich učení a spokojenost? Je pracovna ve správné poloze? Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat? Jaký bude mít umístění vliv na práci, zaměstnání nebo podnikání? Je garáž umístěna ve správné poloze? Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat? Jaký bude mít umístění vliv na bezpečnost za volantem? Je toaleta a koupelna umístěna ve správné poloze? Jakým způsobem mohu polohu harmonizovat? Jaký bude mít umístění vliv na zdraví?

doba výkladu: 90 minut

Cena v kč: 1500

Cena v €: 65,22

Cena v $: 75

S touto věštbou získáváte 15 andělských mincí do andělského prasátka.

Provedení: osobní setkání, on-line (po telefonu, skypu, facebooku, whatsappu) nebo emailem

Objednání a provedení:

LICHÝ TÝDEN

Pondělí - sobota (11.00 - 17.00 hod)

SUDÝ TÝDEN

Pondělí - čtvrtek (11.00 - 17.00 hod)

Forma objednání:

· Po telefonu (+420 602 243 310)

· Po telefonu a whatsappu: (+420 728 894 181)

· Emailem (angeldenca@email.cz)

Do objednávky uveďte křesní jméno a datum narození všech, kterých se věštba týká.

Pokud nezvedám telefon, v pracovní době, věnuji se jinému klientu, v tom případě zavolejte později, nebo zvolte jinou formu objednání.

Platba:

· V hotovosti (pouze při osobním setkání)

· Na č. účtu: 303892552/0300 - pro platby z ČR

· Na č. účtu: 670100-2213782228/6210 - pro platby z EU a ČR

Jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky, proto vyčkejte na potvrzení, kdy vám tento variabilní symbol bude sdělen.

· Přes western union: Denisa Marie Váňová, Hřbitovní 2069, 41501 Teplice v Čechách, Česká republika - ze států nepatřících do EU

!!! Platbu je třeba odeslat do 5 dnů od potvrzení objednávky, jinak bude objednávka zrušena !!!

Termín: obdržíte po objednávce, před zaplacením penízků - většinou do 14 pracovních dnů, v případě většího počtu objednávek později - vždy vyčkejte na mé potvrzení objednávky, teprve pak vám běží lhůta pro platbu nebo zálohu

Jako bonus si můžete zahrát na kole štěstí - stačí do objednávky napsat nebo sdělit : KOLO ŠTĚSTÍ (a připojit číslo od 1 do 10). 5 čísel je výherních, 5 čísel nevýherních. Jakmile bude výhra vybrána v určitý den, bude nahrazena jinou, podobnou. Tedy jedna objednávka značí jednu šanci na výhru.

Objednáním souhlasíte s obchodními podmínkami (najdete v rubrice Informace)