blázen

Zažijete něco nového, do čeho byste se nikdy nevrhli. Je to nová zkušenost, která vás může posunout dál. Můžete riskovat, ale uvážlivě. Je třeba nechat minulost již spát, a dívat se jen do budoucnosti, která se před vámi otevírá. Vydáte se po neznámé cestě, bude jen na vás, jaká tato cesta bude.

Zažijete také velké překvapení, které vám chystá někdo z vašeho okolí či z okruhu rodiny. Také je na čase rozhodnout se v oblasti zaměstnání, zda není vhodná doba k přemýšlení o změně. Peníze ubývají, tak proč nezkusit štěstí někde jinde, či v něčem jiném. Také otázka bydlení se vám vkrade na mysl, je třeba s tím již něco začít dělat. Udělejte si malý výlet, zajeďte na piknik, či jen vyrazte do lesa. Je tam mnoho nepoznaných krás, dívejte se kolem sebe, možná uvidíte, co jste nikdy předtím neviděli. Poslouchejte šumění lesů, zpěv ptáků, pozorujte mravence na cestě. Při svém výletu či procházce ale koukejte pod nohy, ať si nezlomíte nohu či se vám nestane jiný úraz. Také v kuchyni při vaření si dejte velký pozor, úrazům byste se nemuseli vyhnout. Pracovní úraz by byl z vaší neopatrnosti, raději se dívejte pečlivě pod ruce, i kam šlapete. Budete přemýšlet o bláznivých věcech, bláznivými nápady budete přímo hýřit. Je na čase navštívit někoho, na kom vám velmi záleží. Zapomeňte na staré hádky, tento člověk na ně také již zapomněl, jen neví, jak se k vám přiblížit, aby nebyl odmítnut. Při podnikání svých dobrodružství dejte pozor na silnicích, mohli byste se stát účastníky dopravní nehody. Raději o ničem nerozhodujte, veškerá důležitá rozhodnutí nechte na jiný den. Díky své neopatrnosti byste mohli ztratit klíče či doklady, proto si dejte dobrý pozor a raději si je uložte na místo, odkud vám toto nehrozí.

Pokud nemáte partnera, nyní byste ho mohli potkat. Byla by to však známost jen na chvíli, žádný pevný svazek by vás s tímto člověkem nečekal. Pokud partnera máte, čeká vás v lásce něco nového. Zkuste svůj sexuální život trochu obohatit, udělat ho zajímavějším. Pokud toužíte po miminku, je správná doba na početí.

Vzdělání příliš řešit nebudete, vezmete ho na lehkou váhu. Do učení se vám nebude chtít.

Budete si dělat starosti o člena rodiny, který je velmi nezodpovědný, který vše bere na lehkou váhu a utíká před povinnostmi.

Utratíte mnohem více peněz, budete si chtít udělat radost a něco si koupit. Tuto věc však nepotřebujete, proto si tento nákup důkladně rozmyslete.

Pokud podnikáte, dostanete nápad, který mnozí budou považovat za nereálný. Promyslete si ho důkladně, ať neuděláte žádnou chybu.