bloky a překážky


blok komunikace

Komunikace je důležitá v každém vztahu, a to nejen partnerském. Možná jste to vy, kdož neumí komunikovat, stydíte se, abyste neřekli něco špatně, máte strach z reakce okolí nebo partnera. Možná je to váš obchodní partner, životní partner, rodiče, kdo neumí komunikovat, nebo z nějakého důvodu nechce komunikovat přímo, vyhýbá se vám, neodpovídá vám na vaše zprávy, nezvedá telefon, nepoví vám, co si skutečně myslí, nebo jak to s vámi myslí. Nebo má tendenci se hádat, křičet, zcela bez důvodu, když mu dojdou argumenty. Situací by se dalo vymyslet mnoho, a všechny mají něco společného - špatnou nebo vůbec žádnou komunikaci. Práce na komunikaci je běh na dlouhou trať, někdo se zbaví bloku za chviličku, jinému to trvá déle. Můžeme společně nastavit odstranění tohoto bloku.

doba: 1 hodina

Cena v kč: 1230

Cena v €: 55,91

Blok v partnerství

Možná to znáte sami, slova od partnera - nic neumíš, nic nedokážeš, beze mě bys nebyl/a ničím, beze mě jsi nula, ty mě potřebuješ ... Mohla bych pokračovat dál. Takže STOP. Každý člověk má svou hodnotu, své sny a plány, a nikdo nemá právo mu v tom bránit nebo ho omezovat. Možná to děláte, aby byl doma klid, možná skutečně věříte, že nestojíte za nic. Pak si vytváříte obr blok a nejste celým člověkem. I vám se dá pomoci, pokud skutečně se svým životem chcete něco udělat, uvolněním tohoto bloku a vaším nastavením. Chce to jen vykročit a nechat si podat pomocnou ruku.

doba: 1 hodina

Cena v kč: 1230

Cena v €: 55,91

Blok v práci nebo podnikání

Záleží vám na postupu, chtěli byste sami podnikat, nebo podnikáte a nejde vám to? Soustředíte se možná na negativní reakce na vaši práci, možná jste shazováni kolegy a vlastně začínáte věřit, že na nic lepšího nemáte. Nebo možná sháníte práci, ale všude vás odmítají, na pohovory jako byste jezdili zbytečně, když vás nikde nechtějí. Toto se dá však změnit, uvolnění tohoto bloku a vaším nastavením pro práci, o kterou byste stáli.

doba: 1 hodina

Cena v kč: 1230

Cena v €: 55,91

Blok v sexuální oblasti

Tento blok je vždy problém. Součástí každého vztahu je také intimní oblast, bez této oblasti nelze ve vztahu plnohodnotně fungovat. Většinou je problém na straně jednoho partnera, kdy druhé netouží podvádět, ale chce být po této stránce uspokojen. Většinou je tento blok v hlavě, kdy se může zdát, že tělo by chtělo, ale hlava odmítá, jako by bylo už po. Tento blok může vzniknout nedostatečným vzrušením, tedy selháním, jednoho z partnerů, pak tento partner nechce, aby k tomuto docházelo, tak se začne styku s partnerem či partnerkou vyhýbat. Někdy za to může stereotyp, který může jeden z partnerů pociťovat, opět tělo by chtělo, kdyby přesvědčilo mozek, že chce. Lze pomoci uvolněním tohoto bloku, a vstřícným jednáním partnera.

doba: 1 hodina

Cena v kč: 1230

Cena v €: 55,91

Zvýšení sebedůvěry

Blok způsobující nízké sebevědomí je vždy problém, neboť člověk si nevěří, netroufne si na to, co je pro něho důležité, cítí se méněcenně. Lze pomoci posílením sebevědomí a uvolněním tohoto bloku.

doba: 1 hodina

Cena v kč: 1230

Cena v €: 55,91

Likvidace duchovního odpadu

Co si představit pod pojmem duchovní odpad? Jsou to negace, které nás obklopují, něco, co máme v sobě, a musí to z nás ven.

Zlikvidovat duchovní odpad není tak snadné, jako zlikvidovat odpad pozemský. Duchovní odpad většinou nevidíme, nemůžeme ho jednoduše vzít a vynést do popelnice jako smetí. Je v nás hluboce zakořeněn, stal se naší součástí.

Odstranění a očištění od duchovního odpadu, to je účel této služby.

doba: 2 hodiny

Cena v kč: 2460

Cena v €: 111,82

Uzavření kanálů

Někdy na nás může někdo působit právě přes napojení na nás, kdy stáváme se vlastně loutkami tohoto člověka, nemůžeme svobodně dýchat, jsme takzvaně v jeho moci. Zavřením těchto kanálů stáváme se volnými a svobodnými, s vůlí vlastního rozhodování.

doba: 2 hodiny

Cena v kč: 2460

Cena v €: 111,82