Brána přání


Objednací kód: W35

Brána přání má barvu tyrkysovou, jako by byla složena ze samých tyrkysových obláčků.

Je to brána snů a přání. Ne každé naše přání je reálné, ale i nemožné může se stát možným. Záleží na energii, kterou do každého přání vložíme. Nejde tedy o chtíč, ale o touhu. Touha má mnoho podob. Naše sny se mohou stát skutečností, pokud vyvineme potřebné kroky k dosažení našich přání.

Tato brána nepřinese vám určitého člověka, určitou práci, určitý obnos peněz, ale ukáže vám cestu k naplnění vašeho přání. Každé přání je jiné, a také tato brána se chová u každého člověka jinak. Nepřivede určitého člověka, ale může přivést vhodného člověka pro vztah, nepřivede vás k určité práci, ale k takové, v jaké budete šťastni, nepřivede určitý obnos, ale spolupracuje s branou prosperity, a otevírá jí více dokořán. Je třeba mít však bránu prosperity pootevřenou, aby mohla tato brána na bránu prosperity působit.

Pootevřeme tuto bránu, abyste do ní mohli vstoupit a čerpat její dary. Plné otevření je pak ve vašich rukách - čím více snahy a píle k dosažení svých snů vyvinete, tím více se brána otevře.

doba: 2 hodiny

Cena v kč: 2500

Cena v €: 108,70

Cena v $: 125

S touto službou získáváte 25 andělských mincí do andělského prasátka.

Provedení: osobní setkání,na dálku (s Vaší účastí) s podrobnou zprávou emailem, na dálku (bez účasti) s podrobnou zprávou emailem

Objednání a provedení:

LICHÝ TÝDEN

Pondělí - sobota (11.00 - 17.00 hod)

SUDÝ TÝDEN

Pondělí - čtvrtek (11.00 - 17.00 hod)

Forma objednání:

· Po telefonu (+420 602 243 310)

· Po telefonu a whatsappu: (+420 728 894 181)

· Emailem (angeldenca@email.cz)

Do objednávky uveďte křesní jméno a datum narození všech, kterých se služba týká.

Pokud nezvedám telefon, v pracovní době, věnuji se jinému klientu, v tom případě zavolejte později, nebo zvolte jinou formu objednání.

Platba:

· V hotovosti (pouze při osobním setkání)

· Na č. účtu: 303892552/0300 - pro platby z ČR

· Na č. účtu: 670100-2213782228/6210 - pro platby z EU a ČR

Jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky, proto vyčkejte na potvrzení, kdy vám tento variabilní symbol bude sdělen.

· Přes western union: Denisa Marie Váňová, Hřbitovní 2069, 41501 Teplice v Čechách, Česká republika - ze států nepatřících do EU

!!! Platbu je třeba odeslat do 5 dnů od potvrzení objednávky, jinak bude objednávka zrušena !!!

Termín: obdržíte po objednávce, před zaplacením penízků - většinou do 14 pracovních dnů, v případě většího počtu objednávek později - vždy vyčkejte na mé potvrzení objednávky, teprve pak vám běží lhůta pro platbu nebo zálohu

Jako bonus si můžete zahrát na kole štěstí - stačí do objednávky napsat nebo sdělit : KOLO ŠTĚSTÍ (a připojit číslo od 1 do 10). 5 čísel je výherních, 5 čísel nevýherních. Jakmile bude výhra vybrána v určitý den, bude nahrazena jinou, podobnou. Tedy jedna objednávka značí jednu šanci na výhru.

Objednáním souhlasíte s obchodními podmínkami (najdete v rubrice Informace)