bydlení

Pokud chceme posoudit bydlení, vždy se zaměříme na kartu č. 4, na jakém domě leží, ale hlavně, které karty jsou okolo. Z toho můžeme vyvodit situaci v minulosti, současnosti i budoucnosti. 

1. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 4 + 1 + 9 + 25)

2. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 4 + 2 + 27 + 28 + 8) 

3. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 4 + 28 + 13 + 35 + 12)  

4. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 4 + 34 + 3 + 24)  

5. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 4 + 16 + 3)  

ŘEŠENÍ

Příklad č. 1

Přemýšlíte o bytové situaci. V minulosti jste dostali nabídku na nemovitost uprostřed přírody. Přátelé vás od toho zrazovali, ale vy jste se nedali a nyní jste velice spokojeni.

Příklad č. 2

Zde se jedná o byt či dům vašeho otce. Vždy byl velice rád, když jste mohli žít spolu, avšak dostali jste nabídku od muže, který má ve vašem životě své místo. O toto však přijdete a vrátíte se zpět do rodného hnízda.

Příklad č. 3

V nedávné době jste se odstěhovali. Myslíte však na nový domov, jelikož tady se vám nelíbí. Dostanete pracovní nabídku a s ní i možnost bydlení. Této nabídky posléze využijete.

Příklad č. 4

Přemýšlíte o svých investicích, které jste dali do současného bydlení. Přemýšlíte o cestě do zahraničí, kterou záhy uskutečníte. Zde potkáte spoustu přátel a také člověka, bez kterého nebudete chtít žít.

Příklad č. 5

Bytová situace klepe na dveře. Budete mít šťastnou ruku v hledání vhodného hnízdečka. Vám je ale souzeno cestovat, proto budete stále na cestách a bytovou situaci budete řešit až velmi pozdě.