BERAN

Dostanete se do hádky, jejíž následky vás budou trápit. Proto se tomu snažte vyhnout, žádnou hádku nezačínejte, raději držte své emoce na uzdě. V soudním sporu požádejte o odročení, důvod si již najdete. Nyní byste tento spor prohráli. Možná budete nevrlí, nepříjemní, proto se raději držte zpět. Vyhnete se tak násilí, které nemáte v povaze. I při diskuzi s ostatními byste mohli přijít k úhoně, budou se na vás pro něco zlobit. Nepouštějte se do pěstních soubojů. Problémy se snažte řešit v klidu, jen tak dojdete uspokojivého výsledku. Nekřičte na nikoho. Máte o sobě vysoké mínění, ale vězte, že je spousta lidí lepších než vy. Nepřeceňujte sebe, ani své síly. Mohli byste být veřejně zostuzeni, proto dělejte vše s pílí a s nejlepším svědomím. Pokud se vám zdá život zbytečný, myslete na světlé zítřky. Život je příliš cenný na to, abyste s ním mrhali. Uvědomte si následky svých činů. Vše se dá řešit v pravý čas. Nepokoušej se zvítězit za každou cenu, porážku byste pak neunesli. Nepouštěj se ani do žádného dobrodružství, jelikož byste byla velice zklamaní. Také vaše nápady jsou tento měsíc spíše nereálné, bez naděje na úspěch. 

V současném vztahu se od svého partnera oddálíte. Nebudete mít zájem o pokračování v partnerství. Také váš partner se vám bude vzdalovat. Myslete na sebe, na svou budoucnost, a nepodřizujte se. Pokud jste nezadaní, tento měsíc byste si našli partnera egoistického, s nezájmem o vás. Šlo by mu jen o sex, který by se vám v žádném případě nelíbil. Vaše sexuální hrátky by zašly do extrémů.

V zaměstnání na vás může čekat výpověď, či přeložení na méně placené místo. Pokud tento měsíc ustojíte, můžete si oddechnout. Na co sáhnete, to pokazíte. Nemáte zkrátka dobré dny. V případě nezaměstnanosti budete ve špatné náladě, jelikož nemůžete žádné místo sehnat, a nejinak tomu bude i tento měsíc. 

V případě dluhů můžete spadnout ještě hlouběji. Může vás také čekat návštěva exekutora. V ostatních případech nechte peníze raději stranou, nikomu nevěřte a nenechte se přesvědčit o skvělé půjčce. Také nikomu peníze nepůjčujte.

BÝK

Radost zavítá do vašeho života. K radosti budete mít spoustu důvodů. Cokoliv jste v minulých měsících udělali, nyní se mnohonásobně zúročí. Vše berte s humorem, na slzy není vhodný čas. Máte velké možnosti dosáhnout právě toho, po čem toužíte. Budete se muset rozhodnout, nebo volit mezi dvěma možnostmi. Tohoto rozhodnutí se neobávejte. Sice se vám do života postaví překážky, které budete muset překonat, nic však není nemožné. Z každé špatné záležitosti si zvolíte jen tu dobrou.

Pozvěte přátele na nevinnou hru, zahrajte si karty nebo flašku. Také s dětmi či rodiči si můžeš hrát, nebo si s nimi zasportujte. Snesete i prohru. Každý úkol, který budete muset řešit, pro vás bude hračkou. Půjdete i do rizika, kdy budete riskovat možná svou kariéru či společenský život. Toto riziko se vám však vyplatí. Dostanete nespočet šancí, které se budete snažit využít. 

Zariskujete také v oblasti partnerství či zaměstnání, a tím dosáhnete svého. Můžete začít psát knihu, hýříte nápady, tak proč byste toho nevyužili a nepodělili se v knize. Vaše slovní zásoba je úžasná. Zapojte se do vědomostní hry, zazáříte. 

Můžete také přemýšlet o svém zdraví, změňte svůj životní styl a návyky. Je dobré zbavit se závislostí jakéhokoliv druhu.

Pokud partnera nemáš, je čas na flirtování. Na tomto poli budete mít úspěch. Nový vztah je na dosah, zapojte svou fantazii i inteligenci. Pokud partnera máte, možná budete přemýšlet o změně. Ne vše se vám na partnerovi líbí, mnohé byste chtěli v partnerském vztahu změnit. 

V zaměstnání věřte jen sobě, na nikoho jiného se nebudete moci spolehnout. I když budete mít odlišný názor než váš nadřízený, nechte si ho pro sebe. Pokud zaměstnání nemáte, naskytnou se vám dvě zcela odlišné nabídky práce. 

Ve finanční oblasti zažijete úspěch, můžete investovat nebo začít splácet dluhy. V případě, že chcete myslet na horší časy, peníze získané si uložte. Štěstí se vás drží, nesnažte se ho však pokoušet. Neutrácejte za zbytečnosti. Nesázejte, nyní byste nevyhráli a jen byste o takto utracené peníze přišli.

BLÍŽENCI

Tento měsíc se vám do cesty postaví výzva, kterou byste neměli odmítat. Možná si nebudete s touto výzvou vědět rady, není však moudré ustupovat. Zkuste se s ní poprat. Pokud to dokážete, máte úspěch zaručen.

Setkáte se s člověkem, který není příliš dobrý. Vyhledává konflikt, svádí ostatní k nedorozumění, dělá zle. Je nevypočitatelný, proto se s ním raději ani do sporu nepouštějte. Nedorozumění, které jste zažili v minulosti, se vyřeší. Bude možná následovat hádka, ale vzduch se pročistí. Kamarádi na vás čas mít nebudou, budou se od vás držet dál. Nekritizujte je za to, jen mají méně času.

Při komunikaci s úřady se snažte nerozčilovat se, nyní vám nevyjdou vstříc. Budete muset obhájit mnohé. Raději se na to připravte. Teorie vám půjde skvěle, s praxí je to složitější. Do všeho půjdete s vervou, následky si pak budete muset nést sami. Nápad ponechte zatím v hlavě, zrealizujete ho později. Můžete přijít na nový vynález, avšak nyní se vám ho nepodaří prosadit. 

Dejte si pozor na prostydnutí. Pokud jste nemocní, budete s nemocí bojovat statečně. Mohli byste zvítězit při tom správném myšlení.

V partnerství čekejte napětí a hádky, při kterých budou vyslovena slova, která měla zůstat skryta. Nikdy nebudou zapomenuta. Mohlo by dojít k rozchodu.V partnerství s mladší osobou čekejte nedorozumění. Oba budete mít jiný názor na jednu věc, je třeba hledat řešení. Oba máte tvrdou hlavu, proto to odložte na jindy. Mohli byste se navzájem odcizit, což by neprospělo ani jednomu z vás. Z konfliktu by vznikla velká nenávist. Pokud jste sami, chcete vztah za každou cenu. Není to moudré, jelikož by se jednalo pouze o flirt, nic vážného by nevzniklo. 

V zaměstnání čekejte spíše smůlu, nic se vám nebude dařit. V podnikání může dojít ke krachu započatého projektu. Nechoďte do rizika, tentokrát byste štěstí neměli. Pokud jste nezaměstnaní, nyní byste byli spíše zklamaní, pokud byste zaměstnání hledali. Soustřeďte se proto na jiné věci, které jsou neméně důležité. 

O peníze byste mohli snadno přijít, vložit je do rukou nesprávného člověka. Nevěřte proto nikomu, byť by tento člověk byl milý. Také byste se mohli setkat se sňatkovým podvodníkem, neodpovídejte proto na žádný inzerát.

RAK

Můžete se vydat do společnosti, na večírek nebo jinou společenskou událost. Nezapomete se vhodně obléci, nudit se určitě nebudete. Hostitel vás uvítá více než mile. Domů se dostanete bez nehody, i když v sobě budete mít alkohol. Jen v tom případě nesedejte za volant, spíše se nechte odvézt. Nebo můžete večírek uspořádat vy sami, jako hostitelé budete výborní. Pohostěte své známé i jejich přátele, nebo se jen sejděte s rodinou. Můžete pozvat rodiče na oběd či na večeři, jídlo v žádném případě nezkazíte. Buďte originální a uvařte něco opravdu slavnostního. Jen opatrně s alkoholem, dopřejte si ho s mírou. Pokud se vydáte na cestu, nepotkáte žádnou silniční hlídku, ani na této cestě nenarazíte na žádnou překážku. Zažijete pocit bezpečí, lásky budete mít na rozdávání. Také se můžete pustit do výroby čehokoliv, budete mít spoustu skvělých nápadů, práce vám půjde sama od ruky. Při této práci byste si mohli vnitřně odpočinout, zažít spokojenost z toho, co vytvoříte. Nebo navštivte galerii či si zajděte na koncert, na který jste v minulosti neměli ani pomyšlení. Doma se budete cítit také bezpečně, pro radost můžete byt či dům zkrášlit podle svého tak, aby se vám tam líbilo ještě víc. Ozdobte svůj byt květinami nebo si kupte nerost, který dodá vašemu obydlí tu správnou energii. Pokud budete postaveni před rozhodnutí, udělejte ho nyní. Vaše myšlenky jsou čisté, proto se rozhodnete správně. I v případě rozhodnutí k opuštění starých věcí, včetně vztahu, které již nefungují, nebo vám nedávají dostatek prostoru k realizaci, se rozhodnete správně, i když to někoho bude bolet. 

Pokud vás čeká svatba, můžete se na ni již nyní těšit. Svazek, který tento mšsíc uzavřete, bude trvalý. Jen nezapomeňte na vztahu i nadále pracovat. V lásce zažijete harmonii. Pokud jste sami, nijak partnera nehledejte, on si vás najde sám. Pokud žijete v partnerství, budete spokojeni. Jen pozor na vztahy s milencem, mohli byste mu dát přednost a opustit stávajícího partnera. Nyní na to není ten nejlepší čas. Je však čas se vrátit, proto pokud přemýšlíte o partnerovi, kterého jste opustili, nebo který opustil vás, je cesty zpět. 

Pokud hledáte zaměstnání, poptejte se tam, kde již nějakou dobu nepracujete. Na nové zaměstnání raději zapomeňte. Pokud zaměstnáni jste, dokončíte zdárně nějaký projekt či budete se svou prací spokojeni. Totéž platí v případě podnikání. 

Finanční stránka by měla být dobrá.

LEV

Budete naprosto spokojeni se svým životem. Bude se vám zdát, že je vše na dobré cestě, popřípadě že máte vše, po čem toužíte. Člověk je ale tvor věčně nespokojený, proto i vy popřemýšlíte, co vám ještě chybí. Vaši přátelé řeší složitou situaci, z níž jim pomůžete. Možná radou, možná jen dobrým slovem. Projevíte náklonnost a lásku rodině, která si to jistě zaslouží. Doma vládne skvělá nálada, tak proč to neoslavit. Cokoliv si vezmete do hlavy, to dotáhnete do konce. Sny se začínají plnit, přání nejsou nereálná. Starejte se více o rodinu, je zapotřebí udržovat vztahy. Proto rodinu navštivte.

V partnerství se cítíte v bezpečí, jste partnerovi vděčni za to, jak se k vám chová, nebo naopak že si vás vůbec nevšímá. Pokud vás partner požádá o ruku, či pozve na oběd do restaurace, neodmítejte. Pokud partnera nemáte, tento měsíc se objeví. Musíte pro to ale také něco udělat. Může to být rodinný přítel či kamarád, může to být ale také cizí člověk, se kterým vám bude dobře. Tento člověk, pokud se s ním seznámíte nyní, bude vaším partnerem po celý zbytek života. S návratem svého partnera můžete počítat, proto pro to udělejte maximum. 

V zaměstnání panuje příjemná atmosféra, jste celkově spokojeni s kolektivem. Vedení vám věří, pracujete svědomitě. Možná vás náležitě ocení. Pokud přesto uvažujete o změně zaměstnání, není lepšího měsíce. Pokud jste nezaměstnaní, nyní byste mohli najít práci v menší firmě, kde se vám bude v budoucnu dařit. V podnikání se můžete spojit s movitým partnerem, který má ty správné kontakty, které potřebujete. Dejte mu svou důvěru, nezklame vás. I když podnikáte sami, nyní se vám bude dařit. 

Finanční stránka začíná být uspokojivá, vyděláte peníze, které uložíte nebo jimi splatíte část svých dluhů.

PANNA

Věnujte se ručním pracím, nebo vyrobte dárek pro toho, koho máte rádi. Tento dárek tuto osobu jistě potěší více, než dárek kupovaný. Lidé vám však budou dnes závidět, vyhněte se rozhovorům se sousedy, nemluvte o sobě. Dostanete novou příležitost, tak se jí chopte, dokud se vám nabízí. Můžete se realizovat v čemkoliv, co vám přijde na mysl. Také zažijete velké dobrodružství, pokud nebudete sedět doma a vyrazíte za zábavou. Máte v sobě velkou odvahu, tak proč se držet zpátky. Úspěch máte na dosah. Dostanete druhou šanci, nezahoďte ji. Tento měsíc byste mohli také přijít s nějakou novinkou, která vám časem vynese dostatečné množství peněz. Stůjte si za svým názorem. Můžete jet neplánovaně na dovolenou, třeba jste si dovolenou naplánovali již dříve. Bez obav se na ni vydejte, poznášte mnoho nových a krásných končin, seznámíte se s novými lidmi. Rozhodně byste neměli zůstávat doma, pokud již musíte, vyšijte nějaký krásný ubrus nebo jen vyrobte nějakou maličkost. Návštěvy neodmítejte, budete se dobře bavit. Přátelé po vás zatouží, neodhánějte je od sebe. Nepřátelé k vám budou cítit respekt. Čeká vás také důležité rozhodnutí, důvěřujte svému rozumu. Víte, co musíš udělat, tak to prostě udělejte.

Váš milostný život byste si mohli zpříjemnit něčím novým, zkuste třeba netradiční sex, nebo ne příliš obvyklé polohy. V sexuálních pomůckách se meze nekladou, zkuste popustit uzdu své fantazii, a pomůcku si vyrobte. Prožijete opravdu vášnivé noci. Je také nejvyšší čas zapomenou na hádku z uplynulých dnů a odpustit. Pokud jste bez partnera, zamilujete se na první pohled. Nebude se jednat o platonickou lásku, objekt vaší vášně bude mít stejné touhy. 

Pokud jste nezaměstnaní, otvírá se vám cesta k nové práci. Zkuste se poptat v okolí, jistě budete mít úspěch. V zaměstnání vás čekají nové, perspektivní úkoly. V podnikání se vám nyní bude dařit, pokud ho jen zvažujete, měli byste uvažovat o této profesní cestě. Nebylo by příliš moudré to odkládat. 

Začíná období prosperity, neobávejte se o své finance. Přijdou k vám, ale budete muset vynaložit malé úsilí.

VÁHY

Nastávají velké změny, kdy přibude do vaší rodiny další člen, může to být miminko, ale také nějaké zvířátko. Nastává měsíc harmonie, získáte to, po čem toužíte. Nyní se vám bude dařit po všech směrech, jen si musíte ujasnit, co vlastně chcete. Nebuďte netrpěliví, jen s trpělivostí dosáhnete vysokých výsledků. Tento měsíc se s nikým nepohádáte, lidé vás budou mít rádi. Můžete přemluvit ostatní, aby se zapojili do vašeho plánu. Vymyslete nějakou společnou zábavu, jistě se všichni budete nesmírně bavit. Udělejte si čas na rodinu, přátele. 

Nemoci se obávat nemusíte. Pokud jste nemocní, tento měsíc se vaše nemoc zlepší, a vy se posunete zase o kousek k uzdravení. Je třeba nemoc správně pojmenovat, zjistit, kde je příčina, a snažit se ji odstranit. 

Při nedorozumění se snažte najít zlatou střední cestu tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Nenaléhejte na nikoho, nechte věcem volný průběh. Naplánujte si celý měsíc, nezapomeňte na detaily. Udělejte si pěkný výlet, pozvěte rodinu, nebo přátele. Tento měsíc je také vhodný k aktivnímu odpočinku, zasportujte si, ale nepřehánějte to. Doma bude klid a pohoda. Nebuďte nerozhodní, zkuste si stát za svým názorem, i pokud ho ostatní nesdílí. Povězte jim své důvody ke svému rozhodnutí, vyslechněte si námitky ostatních. 

V partnerství očekávejte také velké změny. Pokud partnera nemáte, nyní se seznámíte s člověkem, který vám bude oddán. Pokud partnera již máte, jeho láska k vám bude velká. Nedokáže si představit život bez vás. Pokuste se o harmonii v partnerství. Možná dostanete nabídku k sňatku, nebo se jen prohloubí váš dosavadní vztah. Udělejte partnerovi kávu nebo dobrou večeři. Také večeře při svíčkách je vhodná, prožitých nocí nebudete litovat. 

V podnikání vás čeká velký úspěch, proto se směle pusťte do oboru, který jste si zvolili. V zaměstnání se vám bude dařit, můžete myslet na postup. Pokud jste nezaměstnaní, je pravý čas hledat vhodnou práci, která by vás naplnila a uspokojila. Investujte peníze, vrátí se vás mnohonásobně. Rozmyslete si však, kam své peníze vložíte. Pokud vás někdo požádá o půjčku, odmítněte. Půjčených peněz byste se již nemuseli dočkat. Ne, že by vám nebyly vráceny, čekali byste na ně ale dlouho.

ŠTÍR

Rozhodně nezůstanete doma, ale vydáte se na cestu. Pokud se vám nikam nechce, vydá se na cestu někdo za vámi. Dopravní prostředek bude bezpečný, nemusíte se tedy obávat žádného nebezpečí, i pokud ujedete dlouhou vzdálenost. Také technický stav vozidla je dobrý, na silnicích se nemusíte bát žádných kontrol. To však neznamená, že nemáte dodržovat předpisy, právě naopak. V záležitosti, kterou dlouho řešíte, nastane velký pokrok. Vyjdete z ní jako vítěz. Cokoliv začnete, to také dokončíte. Můžete se prosadit v jakémkoliv oboru, máte v sobě hodně dravosti, která vám bude k užitku. Nebojte se riskovat, tentokrát je risk opravdu zisk. Všechny překážky, které se vám postaví do cesty, zvládnete s přehledem. Neutíkejte od problémů, snažte se je řešit. Řešení máte před sebou, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Je třeba stát si za svými názory, i kdyby se to ostatním nelíbilo. Máte cíl, jste vytrvalí, nic tedy nebrání vaší cestě za tímto cílem, brzy se dostanete na samý konec. Také můžete zkusit své štěstí v nějaké soutěži, máte na to stát se vítězem. Pokud jste se již v minulosti rozhodli přestěhovat, je na to příznivý měsíc. Nebo k tomu učiňte patřičné kroky. Pokud se stěhovat nechcete, zajděte si s přáteli do hospůdky, nebo je jen navštiv,te budou mít velkou radost. Na žádné návštěvě však nezůstanete dlouho, stále vás bude něco nutit jít dál.

Na svých cestách potkáte příjemné lidi, pokud jste svobodní, máte velkou šanci potkat i toho pravého, s kým vám bude dobře. Pokud žijete v partnerství, vezmšte svého partnera s sebou. Snažte se svůj vztah rozvíjet, jen tak se nemusíte obávat, že vztah zevšední, a vy si s partnerem nebudete mít co říci. 

V oblasti zdraví si dejte pozor na játra, pijte méně alkoholu, jezte střídmě. 

Mnohé ztratíte, ale také mnohé získáte. Neohlížejte se nazpět, dívejte se před sebe. To, co bylo, se již nevrátí, nemá cenu nad tím ztrácet čas. 

Pokud pracujete, čeká vás služební cesta nebo nějaký důležitý úkol, který nemůže být svěřen každému. Při hledání práce budete mít úspěch. V podnikání buďte akční, možná získáte nové klienty či zákazníky, každopádně se pracovní měsíc vydaří. Také peníze by k vám měly přijít, možná po menších částkách, ale ve větším množství.

STŘELEC

Nebudete mít k pláči daleko. Ne, že byste byla nešťastní, spíše budete velice přecitlivělí. Budete prožívat osudy ostatních, bude vám jich líto. Musíte se oprostit od emocí. Také sledování filmu vám přivodí příval slz. Pomůžete mnoha lidem, ale někteří vaší dobroty jen využijí. Proto se soustřeďte na rozdíl mezi pomocí a zneužitím. Také se setkáte s mužem, který si je vědom své autority. Je velmi zodpovědný, ale také vášnivý milenec. Pokud o něj nestojíte, neflirtujte s ním. Jste pořádkumilovní, proto se pustíte do velkého úklidu. Totéž budete očekávat i od ostatních členů rodiny. Těm se do toho ale chtít nebude. Nenecháte se však zviklat, a budete si stát za svým. Zorganizujete jim práci, rozdělíte úkoly. Pak vše zvládnou snadněji. Tento měsíc však všechny překážky zdárně překonáte, co bylo v minulosti nemožné, stává se nyní reálným. Pokud víte, co chcete, dokážete to. Máte silné ego. V noci se vám budou zdát sny. Snažte se vzpomenout si i na sebemenší detaily, budou mít vliv na vaší budoucnost. Nahlédněte do snáře, postupujte detail po detailu, jak šly za sebou ve snu, a prozkoumejte, co se vám snaží osud naznačit.

Pokud jste bez partnera, setkáte se se starší osobou, s vyšším postavením. Budete tímto člověkem doslova uchváceni. Tomuto člověku nechybí sebejistota, je si vědom svých kvalit. Je podnikavý, nebojí se jít do rizika, má však také velké nároky, které byste museli splňovat. Tento člověk má velké ego, málo se ohlíží na ostatní. Pokud již partnera máte, nyní na něj budete právem hrdi. Uděláte, co mu na očích uvidíte, nesmí se to však příčit s vaším přesvědčením. 

V zaměstnání si hleďte své práce, a ne hezkých kolegů či nadřízených. Práci odvedete precizně, budete dbát na detaily. Pokud jste nezaměstnaní, máte možnost získat zaměstnání s vyšší funkcí, pokud si na něj troufnete, a pokud máte patřičné vzdělání. Pokud však ne, práce je v nedohlednu. Tento měsíc patří šance odvážným a vzdělaným.V případě podnikání budete tvrdí, půjdete si za svým, a mnohého dosáhnete. Budete mít tendenci jít si koupit něco pro radost svou či svých blízkých.

KOZOROH

Tento měsíc je měsíc štěstí. Můžete se chystat na svatbu či narození miminka. Pokud toužíte po miminku a zatím se vám nedařilo, máte příležitost si splnit tento velký sen. Je to měsíc velkých a příznivých změn, mění se také vztahy v rodině k lepšímu, přátelství se utužují. Početí miminka se podaří. 

Láska k vám míří ve všech oblastech života, můžete se věnovat svým koníčkům bez zábran. Pozvěte přátele či rodinu na krásný výlet, užijete si spoustu zábavy. Nyní se nudit rozhodně nebudete. Můžete také potkat mnoho nových lidiček, se kterými budete udržovat kontakt i do budoucna. Štěstí se vás bude držet jako klíště, lásky budete mít na rozdávání. Do všech úkolů se pustíte s velkým nasazením. Myšlenky budou směřovat k lásce, zda lidé, kteří ji od vás dostávají, si ji opravdu zaslouží. Nyní se musíte rozhodnout, kdo do vašeho života bude patřit i nadále, a s kým se vaše cesty rozejdou. Veškerá rozhodnutí, které učiníte, budou jediná správná. Neměli byste se zabývat problémy, jelikož nepatří do vašeho života. Pocítíte vděk k člověku, který vás zahrne opravdovou láskou. S rodinou si rozumíte. Využijte svůj talent, který ve vás dřímá. Věnujte se umělecké činnosti, která vás bude naplňovat i v budoucnu. Možná budete pozváni na oslavu, rozhodně byste neměli sedět doma, a raději vyrazit do společnosti. 

V partnerství nechybí láska, partner je nevýslovně laskavý. Budete mít tajemství, o které se podělíte s partnerem. Kupodivu nebude naštvaný, můžete mu tedy sdělit vše, co vás trápilo. Pokud partnera nemáte, potkáte člověka, který se do vás zamiluje. Ani vám nebude lhostejný. Je to člověk, se kterým byste mohli prožít zbytek života. V případě návratu partnera jednejte, jelikož dospěl do fáze, kdy si život bez vás nedokáže představit, jen se bojí přijít za vámi. 

V zaměstnání budete spokojeni, vše vám půjde skvěle. Úkoly, do kterých se vám příliš nechtělo, můžete započít právě nyní. Čeká vás jiná práce, než obvykle. Můžete požádat o povýšení. Také od svého nadřízeného se dočkáte velké pochvaly. Na pracovišti zavládne přátelství, nebudete mít důvod se s někým hádat, nikdo vás nenaštve. 

Tento měsíc přijdou nečekaně finanční prostředky, které zvýší váš standard, alespoň na chvíli. Můžete investovat, či si jen koupit něco pro radost.

VODNÁŘ

V hlavě se vám zrodí plán, jak přijít k penězům. Nespouštějte se na nezákonnou cestu, která vede jen do problémů. Raději zapřemýšlejte, jak byste je mohli co nejlépe a jednoduše vydělat, nápadů budete mít hodně, stačí jen vybrat ten nejlepší a uskutečnit ho. Budete optimističtí a přístupni čemukoliv. Lidé vám budou důvěřovat, pokuste se jejich důvěru nezklamat. Možná se dopustíte malých chyb, ale tyto chyby vám budou odpuštěny. Budete se snažit vybudovat pro sebe i svou rodinu zázemí, kde bude každému dobře. Můžete se pustit do nákladnější rekonstrukce, nebo jen změnit ráz svého bydlení. Máte volnou ruku, popusťte uzdu své fantazii a zkrášlete si domov. Můžete si také koupit nějaký obraz či dekoraci do bytu.

Poznáte zajištěného člověka, o kterého projevíte zájem. Budete se snažit o jeho pozornost, vaše důvody však nemusí být zištné. Tento člověk bude přitažlivý, avšak trochu odtažitý. Při navázání vztahu s ním bude tento vztah trvalý, o jeho věrnost se obávat nebudete muset. Nebudete mít důvod žárlit, i když tato vlastnost se u vás projeví. V partnerství jsou důležité finance, ale přesto byste měli myslet také na city. Potřebujete být milováni, i když to na žádnou romantiku nevypadá. Váš vztah je stálý, možná v něm bude převládat stereotyp. V získání ztraceného partnera využijte spíše jeho slabosti, abyste se k němu dostali co nejblíže. Pak už to budete mít jen ve svých rukách.

Při studiu uplatníte soustředěnost. Čeká vás mnoho práce na sobě i svých znalostech, ale můžete se naučit mnohé a využít tyto znalosti k dosažení spokojeného života v budoucnu.

V zaměstnání se budete hodně otáčet, abyste vše stihli. Nic není nemožné, jen si musíte umět zorganizovat práci. Pak vám půjde vše mnohem lépe. Pokud zaměstnání hledáte, přijde finančně výhodná nabídka od staršího muže. V podnikání budete mít mnoho práce, lidé vás budou vyhledávat pro vaši preciznost a porozumění. Budete se snažit každému vyjít vstříc.

Vaše finanční problémy se začnou řešit. Pochopíte, kde děláte chybu, a budete se ji snažit napravit. Pomocnou ruku by vám mohl podat člověk finančně zajištěný, pokud ho o to požádáte. Pokud finanční stránku řešit nemusíte, nějaké peníze vám naopak přibudou. Pokud kupujete nemovitost, nechte si ji prověřit znalcem, ať se neunáhlíte.

RYBY

Tento měsíc se vám splní jedno z vašich přání. Zaujmete nejlepší možný postoj ke kterékoliv záležitosti. Dosáhnete toho, po čem tak dlouho toužíte, nebo k tomu zvolíte ty správné kroky. Cíl máte na dosah ruky, nezahazujte žádnou příležitost. Také se vám v hlavě zrodí plán, o kterém příliš nepřemýšlejte, prostě ho uskutečněte. Buďte doma, i když vás bude něco popohánět ven. Pozvěte přátele či rodinu, a prožijte s nimi některý ze dnů tohoto měsíce. Udělejte si na ně čas, vždyť vám na nich záleží. Nevymlouvejte se proto na nedostatek času. Zahrajte si nějakou hru s dětmi, ať již cizími či vlastními. Je na čase začít se ze života radovat, zastavit se na pár hodin, a prostě žít. Nevystavujte se slunci, ani nechoďte do solária či sauny. Vyhněte se také masážím. Svých přátel si važte, neodsuzujte je pro jejich chyby, nikdo není perfektní. Každý se může mýlit, každý si zaslouží druhou šanci. Pokud vás postaví před rozhodnutí, použijte svůj rozum. Srdce by vám v této záležitosti napovědělo špatně, proto dejte na svou intuici.

Může se stát, že vás partner požádá o ruku, tuto nabídku přijměte. Vaše partnerství by mělo být stvrzeno sňatkem. Pokud již v manželství žijete, zažijete příjemné překvapení. Dostanete malý dárek, který potěší. Nemusí se přitom jednat o hmotný dar. Pokud partnera ještě nemáte, máš příležitost potkat toho pravého. Může to být cizinec, může to být světaznalý cestovatel. Nebo jen člověk, který má široký rozhled a se kterým se v žádném případě nebudete nudit. V každém případě nastane velká harmonie v lásce. I děti vám přinesou mnoho radosti, pokud je máte. Rodiče by vás také rádi viděli. 

V zaměstnání čekejte úspěch, dostanete spoustu nových úkolů, které zvládnete s přehledem. Také v podnikání zažijete velký úspěch, peníze se k vám pohrnou, zasloužíte si je za svou práci a námahu. Pokud sháníte zaměstnání, tento měsíc se vám naskytne jedinečná příležitost.