dentista 2 - Ústí nad Labem

Byla jsem poslána ke specialistovi - lékařce zabývající se převážně paradentosou. No jo, kovářova kobyla - znáte to. S andílky pomáháme, a na sebe trošku zapomínám. Vše řeším, až když je ouvej.

Cesta byla celkem dobrá, našla jsem to téměř okamžitě (ještě štěstí, že existují GPSky J).

Menší starší domeček, ale přívětivé prostředí. V čekárně květiny palmovité, pohodlné židle, malování příjemnými, jednoduchými barvami, nic násilného, křiklavého. Na zdi vidí krásné povídání z roku 1896 o cenách dentálních výkonů.

Hned jsem sestřičce říkala, že nemám zlatky ani krejcárky J. Velká zlatá plomba za 4 zlatky, malá jen dvě J, amalgámová 80 krejcarů, guttaperčová prozatímní za 50 krejcárků. Vytržení zoubku s anestezií 1 zlaťáček. Žádná pojišťovna na tyto úkony, a také lidi žili. A kdo na to neměl, šel ke kováři J.

Ordinace velice sterilní, příjemná, se spousty přístroji, v prvé řadě vám paní doktorka udělá fotečku zoubků (tedy měla fakt super dělo J).

Velice příjemná sestřička i paní doktorka, vše detailně vysvětlí, každý zákrok. Byla jsem velice spokojená, i s cenou výkonu, který prováděla. Domluvili jsme se na další návštěvě, kde už mě čeká operace celé pusinky - dásní i zoubků. Neodmítla jsem bezplatnou operaci z důvodu ušetření penízků pojišťovně, ale přeci jen si neumím představit mít pusinku téměř 2 měsíce zašitou, tak jsem zvolila přístrojovou metodu laserem (nebo něčím takovým), kdy se celá operace udělá v jednom dni. Samozřejmě je to placený výkon, který mile ráda zaplatím, protože za nadstandard se vždy platilo, a já na tom nevidím nic divného. Takže mě čeká ještě operace pusinky, o které vás budu určitě informovat. Třeba někdo z vás bude mít také před touto operací, tak abyste věděli, do čeho jdete a tolik se toho nebáli.