dentista - Teplice

Když se řekne dentista, neboli zubař, spoustě lidem vstávají vlasy na hlavě, já však dentisty vysloveně miluji. Když Vám nic není, tak je jednoduché dentisty milovat, já je miluju i v době, kdy potřebuji zásah.

První část tedy bude mé zhodnocení prostředí, ochotu personálu, profesionalitu lékaře.

Vejdete, napřed jdete na recepci, kde vše vyřizujete, od příchodu až po odchod. Musím přiznat, že jsem si tam prostředí příliš neprohlížela, neboť jsem měla plnou hlavu toho, co mě trápí.

Pak vás usadí do čekárny, která je vlastně dlouhou chodbou. Prostředí na mě nepůsobilo nejlépe. Vymalování bylo jak kdyby to maloval amatér, barva na rámech u dveří. Na podlaze leží zelené lino, stěny vymalovány šedou barvou, světlým a tmavším odstínem, což na mě působilo hodně depresivně. Nezachránil to ani bílý strop. Asi by to chtělo příště využít služeb profesionálů, protože i prostředí dělá polovinu úspěchu. Na stěnách zajímavé obrázky i propagační cedule na dentální hygienu.

Personál musím velice pochválit, mladé sestřičky, usměvavé, s pozitivní energií. Opravdu jde vidět, že to nemají jen jako práci. Pan doktor velice příjemný, paní doktorka také.

Práci paní doktorky nemohu hodnotit, neboť k ní nechodím. Avšak paní doktorka velice příjemného, uličnického vzhledu, trošku jako Edit Piav, vždy mile pozdraví, a myslím, že dětští pacienti ji musí mít velice rádi. Vyzařuje z ní klid a pozitivum.

Pan doktor velice příjemný muž, jde vidět, že má svou práci a práci s lidmi skutečně rád. Nechá zvolit pacienta o dalším postupu, což je opravdu super. Pokud jdou zoubky zachránit, tak dělá vše pro to, aby tomu tak bylo, nebojí se ani odeslat pacienta k jinému specialistovi. Tedy za mě určitě velká lidskost a profesionalita.

Ceny jsou úměrné nabízeným službám a přístupu, pro někoho by se mohly zdát trošku dražší, na druhou stranu zdraví máme jen jedno a každá taková investice se nám vrátí. Nezapomínejme, že pokud nemáme zoubky v pořádku, nemůžeme ani stravu řádně rozžvýkat a pak přicházejí bolesti žaludku a bříška, a další zdravotní problémy. Tedy za mě ceny přijatelné - člověk vždy rád připlatí za kvalitu, a zde ta kvalita skutečně je velká.

Objednaný čas souhlasí, nečekáte dlouho, někdy malé zdržení, pokud je před vámi těžší případ, na druhou stranu se ale vždy snaží domluvené časy dodržet a o zpoždění informovat.