dóm č. 11 : rozhovory

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Ve vašich právních záležitostech přichází stále nové důkazy a poznatky. Je na čase postavit se k tomuto problému čelem.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Očekávejte velký obrat k lepšímu v oblasti právního sporu. Všechny důkazy hrají ve váš prospěch.

KARTA TOUHA

Debata se bude stáčet na oblast dovolené, je načase někam vyrazit a starosti hodit za hlavu.

KARTA JISTOTA

Hádkám a sporům se sousedy se zřejmě nevyhnete. Je to obyčejná lidská závist, s čím se musíte potýkat. Nenecháte si nic líbit, jelikož jste v právu.

KARTA TRVÁNÍ

Debaty se budou stáčet na životní prostředí a vy máte možnost se něčemu přiučit. Také máte k této tématice co říci.

KARTA STRACH

Právní záležitost vás ještě hodně potrápí. Máte z toho velký strach a také je čeho se bát. Nic neponechte náhodě a nikoho nepodceňujte.

KARTA KOMPLIKACE

Je na čase promluvit si s vaší maminkou, ať už máte vztahy jakékoliv. I když se s vámi bude přít, je třeba si vyjasnit spoustu věcí a vy jste na to již nyní připraveni.

KARTA NEMOC

Konečně nastává konec soudního sporu, na který jste tak dlouho čekali. Už žádná odvolání, žádné vypětí nervů. Přichází zasloužený klid.

KARTA SETKÁNÍ

Nedorozumění přijde ze strany vaší nejlepší kamarádky. Budou do tohoto sporu zataženi tři lidé, mějte proto oči otevřené a neposlouchejte žádné rady, nejsou upřímné.

KARTA NEBEZPEČÍ

S nikým se v současné době nedohadujte, mohli byste na to doplatit. Pravda není na vaší straně, proto se o ní nepřete.

KARTA KOMUNIKACE

Očekávejte velké spory, kterým se nevyhnete. Ani to nemáte v plánu, vždyť rozmíšky přímo vyhledáváte.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Není vhodné zasahovat do cizích rozmíšek, ani když se týkají vlastní rodiny. Nechte rodiče, ať si to vyřeší sami a nekloňte se na žádnou stranu.

KARTA NOVINA

Máte před sebou boj o svého potomka, je na čase udělat kompromis a dohodnout se. Vždyť nejvíce ubližujete právě vašemu dítěti.

KARTA PODVOD

Čeká vás rozhovor s člověkem zlým, tento rozhovor nebude v žádném případě nic příjemného, bude na vás nasazováno zcela bez důvodu.

KARTA DŮVĚRA

Je na čase postavit se k problémům čelem a začít je řešit. Člověk výše postavený vám ve vaší záležitosti vyjde vstříc, neodmítejte jeho pomoc.

KARTA VYJASNĚNÍ

Přínosem vám budou debaty na esoterické téma, kdy se dozvíte mnohem více, než čekáte. Toto téma vás velice zajímá a dostanete odpověď na všechny otázky od člověka, který je v tomto oboru opravdu znalý.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Je na čase promluvit si o změnách, které plánujete. Váš protějšek o ničem neví, proto to neodkládejte už ani den. Změna se nedotkne jen vás, ale také celé vaší rodiny.

KARTA VĚRNOST

Vaše hádky potrvají, začínáte trpět mořskou nemocí a je třeba se na chvíli odloučit, jinak vaše odloučení bude trvalé. Musíte si srovnat sami v sobě, co vlastně chcete a co očekáváte.

KARTA IZOLACE

Právní záležitost, kvůli které jste stanuli u soudu, bude mít pokračování. Je na čase změnit právního zástupce, jinak se vaším domovem na delší čas stane věznice.

KARTA OKOLÍ

Vyhněte se debatám o lidech z širšího okolí, tyto debaty by se mohly obrátit proti vám a byli byste ti nejhorší, i když je to nevinné.

KARTA PŘEKÁŽKY

Ve věci, kterou jste odevzdali do rukou právníků, vyvstanou překážky. Raději se nedohadujte o důležitých věcech a s nikým se nepřete, nedopadlo by to pro vás nejlépe.

KARTA ROZHODNUTÍ

Je třeba si s někým promluvit o rozhodnutí, které plánujete zrealizovat. První krok se vám udělat nechce a potřebujete slyšet nezaujatý názor na věc.

KARTA ZTRÁTA

Zakončují se právní spory, není třeba jim již nadále věnovat pozornost. Za výsledek si můžete sami.

KARTA LÁSKA

Nemáte jasno ve svých citech k milované osobě a proto je zapotřebí si promluvit. Můžete se pohádat, ale mějte na paměti, proč vůbec jste s tímto člověkem, co vás k němu táhne.

KARTA VZTAH

Mluvíte stále jen o jiných vztazích a na ten váš vám nezbývá čas. Zapřemýšlejte o tom, jinak se může stát, že zůstanete sami jen se svými sny a touhami.

KARTA TAJEMSTVÍ

Vyzradili jste tajemství vašeho přítele a teď vás to mrzí. Není cesta zpět, ale budete své jednání muset obhájit.

KARTA ZPRÁVA

Čekáte verdikt právních záležitostí a nyní jste se již dočkali. Pokud se vám konečné rozhodnutí nelíbí či s ním nesouhlasíte, nezbývá než se odvolat, jelikož toto není poslední rozhodnutí.

KARTA SEX

Stále se vymlouváte na bolest hlavy či jiné nesmysly? Proč jednoduše partnerovi nepovíte, že se vám dnes nechce? Vždyť partnerství je o toleranci, jistě to váš partner pochopí.

KARTA ŠTĚSTÍ

V právních záležitostech stojí štěstí na vaší straně. Bude se vás držet po celou dobu sporu.

KARTA MYŠLENKY

Přemýšlíte o nedávné hádce, zda byla vůbec nutná. Nyní se vám spor zdá jako malicherný. Na druhou stranu, kdybyste mohli vrátit čas, asi byste jednali úplně stejně. Alespoň se pročistí vzduch a vy víte , co si o vás ostatní myslí.

KARTA ČINNOST

Vaše myšlenky se vám podaří zrealizovat, vaše plány se uskuteční velmi lehce. Přijde to, ani nebudete vědět jak, chce to jen nechat oči i srdce otevřené.

KARTA FINANCE

Začněte šetřit a zbytečně nevyhazujte peníze oknem. Požádáte o půjčku, ale nebude vám vyhověno. Nezbývá nic jiného než počkat, až na vámi vybranou věc budete mít své peníze.

KARTA POVOLÁNÍ

Na pracovišti se neustále hádáte, nejste spolu schopni vyjít. Na odchod ani nemyslete, ale zamyslete se nad sebou a svým jednáním.

KARTA OSUD

Blíží se konec všem hádkám a nedorozumění. Konečně si můžete oddechnout a nabrat nové síly.