dóm č. 13 : seznámení, děti

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Seznámíte se s člověkem, se kterým prožijete krásný románek, ale víc od toho nečekejte.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Vaše dítě je velice šťastné, dáváte mu vše, co potřebuje. Nechtějte ho však rozmazlovat.

KARTA TOUHA

Toužíte po potomku, vaše biologické hodiny už tikají. Nejprve si uspořádejte svůj rodinný život, ať svého budoucího potomka nepřivedete do zbytečného chaosu, ale do úplné rodiny, která ho bude milovat.

KARTA JISTOTA

Vaše bydlení dostává stále více reálnou podobu. Už víte, co chcete. Vlastní bydlení je pro vás prioritou, také již malý domeček máte vyhlédnutý. Stačí jen podepsat smlouvy a je váš.

KARTA TRVÁNÍ

Velice vás zaujala příroda a vše, co je s ní spjato. Poznáváte nové krajiny, rostliny, zvířata a máte na mysli jejich osud v této pro ně nepříznivé době.

KARTA STRACH

Obavy o vašeho potomka jsou na místě. Stojí na rozcestí a neví, kudy dál. Vy se ho snažíte vést správným směrem, avšak on má na to jiný názor. Nechte ho, ať si vše vyzkouší na vlastní kůži, jednou vám dá za pravdu, ale ještě nenastal ten správný čas.

KARTA KOMPLIKACE

Snažíte se o miminko, ale nedaří se vám.

KARTA NEMOC

Věnujte pozornost nemoci, která přichází. Nepodceňujte varovné signály a vyhledejte lékaře.

KARTA SETKÁNÍ

Příbuzní se k vám chystají na návštěvu, tak se na ně připravte a hezky je uvítejte. Bude to vcelku příjemné setkání, kde se také dozvíte spoustu nových věcí.

KARTA NEBEZPEČÍ

Vaše dítě příliš riskuje, hrozí mu nebezpečí nejen při sportu, ale také při naivní důvěře k cizím lidem. Měl by dát pozor, a nepodepisovat žádné lákavé nabídky.

KARTA KOMUNIKACE

Rozhovoru se svým dítětem se nevyhnete. Velice vám důvěřuje, a svěří se vám se svými problémy. Také ale bude očekávat vaši radu a pomoc.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Problémy se objeví v komunikaci s vašimi nadřízenými. Mezi svými spolupracovníky jste velice oblíbeni, a také svou práci vykonáváte velice dobře. Ale nejste po právu odměněni za svou snahu a píli.

KARTA NOVINA

Zanedlouho se budete radovat z narození svého potomka.

KARTA PODVOD

Těšíte se na své těhotenství, ale toto je také plané. Příliš na své těhotenství myslíte, proto se nedaří. Vypusťte tyto myšlenky a již zanedlouho se můžete radovat.

KARTA DŮVĚRA

Trápí vás, kdo je otcem vašeho dítěte. Musíte nechat udělat testy, jinak se budete trápit po zbytek svého života. Nedokážete to hodit jen tak za hlavu a neřešit to.

KARTA VYJASNĚNÍ

Zajímáte se o okultní vědy. Přikloníte se na stranu bílé či černé magie? Vězte, že magie je jen jedna a je jen na nás, zda ji budeme používat k dobru či zlu.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Vaše těhotenství opravdu velká změna je. Musíte ale dávat dobrý pozor, abyste o miminko nepřišli a nebyli smutní. Myslete jen na krásné věci, i přes drobné potíže s těhotenstvím spojené.

KARTA VĚRNOST

Seznámíte se se svým bratrem, kterého jste nikdy neviděli. Máte mnoho otázek a čekáte odpovědi. Přes veškeré obavy ze setkání budete cítit hlavně radost.

KARTA IZOLACE

Chystáte se na zateplení svého domu, stále přemýšlíte o tom, kdo to udělá. Nemůžete se rozhodnout mezi třemi firmami, první kontaktovanou nakonec oslovíte a zadáte jí zakázku.

KARTA OKOLÍ

Musíte se sžít s novým kolektivem. Jelikož jste spíše samotáři, půjde to těžce. Již brzy do tohoto kolektivu zapadnete, nemá cenu něco uspěchat. Jen buďte sví.

KARTA PŘEKÁŽKY

Objeví se problémy v komunikaci, s partnerem i dětmi. Neustále se vám zdá, že jsou všichni proti vám. Zkuste změnit svou sebestřednost a přestaňte koukat jen na sebe.

KARTA ROZHODNUTÍ

Stojíte na rozcestí svého života a nevíte, zda svůj život od základu změnit či ho nechat takový, jaký je. Vaše nespokojenost rozhodne za vás.

KARTA ZTRÁTA

Dejte pozor na své těhotenství, hrozí vám potrat. Vaše těhotenství je

velice rizikové, přijměte proto nabídku lékařů k hospitalizaci.

KARTA LÁSKA

I když jste již tak dlouho sami, stále pokukujete po zamilovaných dvojicích. Nebo právě proto. Nezoufejte, láska je na cestě k vám, dívejte se

kolem sebe.

KARTA VZTAH

Váš vztah prochází novou fází, připadáte si jako při seznámení. I po těch letech se vám partner věnuje čím dál tím víc, až začínáte být velice podezřívaví. Zkuste se partnerovi věnovat tak intenzivně, jako se on věnuje vám.

KARTA TAJEMSTVÍ

Máte nemanželské dítě, ale starat se o něj nechcete. Nabídka finančních prostředků je lákavá a zřejmě bude také přijata.

KARTA ZPRÁVA

Obdržíte zprávu od svých třech přítelkyň, které vás zvou na svatbu jedné z nich. Pochopitelně jejich pozvání s velkou radostí přijmete.

KARTA SEX

Popřemýšlejte o svém intimním životě, je v něm málo sexu. Váš partner by se mohl poohlédnout jinde, ne proto, že vás už nemá rád, ale pouze z pudových potřeb.

KARTA ŠTĚSTÍ

Seznámíte se s velice pozitivně naladěným člověkem, který nezná faleš ani klam. Dalo by se říci, že jde o naivní stvoření.

KARTA MYŠLENKY

Přicházejí k vám stále nové myšlenky. Tyto myšlenky vyjadřují rozpoložení vaší duše. Při pozitivním myšlení k vám připlouvá blahobyt, při negativním onemocnění.

KARTA ČINNOST

Chystáte se k rozvodovému stání, při němž půjde o svěření dítěte do péče. Toto stání vás určí jako rodiče, u kterého váš potomek bude vyrůstat.

KARTA FINANCE

Přijde vám menší finanční částka, kterou jste ani nečekali. Je to nad váš rozpočet, ale bude to milé.

KARTA POVOLÁNÍ

Dostanete nabídku práce, prozatím jen na zkrácený úvazek, ale brzy po nástupu do tohoto zaměstnání získáte stabilní pracovní pozici.

KARTA OSUD

Ztratíte kontakt se svým dítětem, ale jen na krátkou dobu. Vaše dítě se cítí velice omezované a proto chce být samo, alespoň na nějaký čas.