dóm č. 14 : oklamání, podvod

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Prohlédnete přetvářku lidí kolem vás, nesvěřujte se nikomu ve vašem okolí a zbytečně se nechlubte tím, co vše máte.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Na malou chvíli budete mít navrch nad zlobou v lidech ve vašem nejbližším okolí. Pokud si nedáte pozor, zlo usídlení uvnitř jich samých vás pohltí.

KARTA TOUHA

Toužíte po člověku, který vás ale jen oklamává. Nezaslouží si vaši pozornost ani náklonnost.

KARTA JISTOTA

Zatoužili jste po domácím mazlíčkovi a již brzy navštívíte chovnou stanici. Raději byste mládě, ale možná si zamilujete mazlíčka v útulku. Zvažujte pozorně, bude vám dělat společnost řadu let.

KARTA TRVÁNÍ

Je mnoho věcí, které přetrvávají a závist patří mezi ně. I vy se s ní budete potýkat, ať chcete nebo ne. Koneckonců vám to spíše prospěje, po všech stránkách života.

KARTA STRACH

Obáváte se falše a zbytečně podezříváte všechny okolo sebe. Podívejte se však nejprve na sebe, zda jste upřímní vy k druhým.

KARTA KOMPLIKACE

Máte okolo sebe opravdu velice podlou osobu. Víte to, ale nechcete s tím nic udělat, jelikož tato osoba je vám blízká. Sundejte si už růžové brýle, jinak se ocitnete hodně hluboko pod svou úrovní.

KARTA NEMOC

Máte velké štěstí, lidé okolo vás jsou čestní a nemají rádi lež a přetvářku. Své známé jste si lépe vybrat nemohli.

KARTA SETKÁNÍ

Setkáte se s lidmi, kteří k vám nejsou upřímní. Pochlebují vám a za každou cenu se vám snaží zavděčit. Vy však takové lidi přímo přitahujete, a nutno podotknout, líbí se vám to.

KARTA NEBEZPEČÍ

Záludnost některých lidí nezná mezí, dejte proto pozor, ať jim také nenaletíte, jako spousta lidí před vámi. Přijdou s banální věcí, nepojmete podezření.

KARTA KOMUNIKACE

Klamete sami sebe, namlouváte si věci, které nejsou. Svým lžím sami věříte. Pohlédněte konečně pravdě do očí.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Chystáte se říci svým rodičům pravdu, ale nevíte, jak na to. Hlavu vám

neutrhnou, i když si vyslechnete dlouhé poučování. To se ale dá vydržet, je to přeci váš život.

KARTA NOVINA

Váš potomek vám neříká pravdu, bylo by dobré si s ním promluvit a vysvětlit mu, že se lží daleko nedojde. V rodině by se lhát nemělo, ale on to stále nechápe. Lež je pro něj zřejmě důležitější než pravda.

KARTA PODVOD

Dejte si pozor na nečestné jednání, někdo by vám mohl uškodit. Nekoukáte na důsledky, a věříte všemu, co vám kdo řekne či podstrčí.

KARTA DŮVĚRA

Váš nadřízený k vám není upřímný. Chystá změny v počtu svých zaměstnanců a vy jste zřejmě na řadě. Maže vám ale med kolem pusy a vzbuzuje ve vás falešnou naději.

KARTA VYJASNĚNÍ

Dlouho se vám ztráceli peníze a vy jste ani nevěděli, kam. Nyní už máte jasnou představu a víte, že se můžete spolehnout jen sami na sebe. Už nesvěříte nikomu nic a vše si obstaráte sami.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Vaše druhá tvář povede ke změnám, které musí nastat kvůli vaší jistotě v nerozhodnosti. Už máte jasno, co udělat a proč.

KARTA VĚRNOST

Se zlými lidmi se budete potýkat nadále. Jsou i mezi vašimi přáteli, ale prozatím z vás mají užitek, tak se budou dál přetvařovat.

KARTA IZOLACE

Izolujete se od lidí a doufáte, že zloba, kterou k vám cítí, pomine. Musíte se následkům svých činů postavit a přijmout je. Pokud to dokážete, lidé vám snáze prominou.

KARTA OKOLÍ

Podvedete mnoho lidí, a nebude vás to mrzet. Myslíte si, že si to zaslouží za svou naivitu a musí být potrestáni. Podle vás si o to říkají.

KARTA PŘEKÁŽKY

Někdo vás stále obelhává a je na čase udělat tomu konec. Nenechte si to líbit a dejte najevo, co si myslíte.

KARTA ROZHODNUTÍ

Momentálně není vhodný čas na rozhodování, nechte to tedy na jinou dobu. Mohli byste udělat mnoho chyb, které by vás pak mrzeli.

KARTA ZTRÁTA

Dívejte se pozorně okolo sebe, hrozí vám oloupení. Nejde ani tak o věci materiální, jako o peníze. Pečlivě počítejte vrácené peníze, nikomu nepůjčujte a sledujte situaci banky.

KARTA LÁSKA

Vaše žárlivost má své opodstatnění, váš partner není ve svých citech

upřímný a již se jen nekouká okolo, ale také jedná. Jeho nevěra ale nemusí být odhalena, skrývá to velice pečlivě.

KARTA VZTAH

Nastává období nevhodné doby pro uzavírání jakýchkoliv smluv. Pozorně čtěte i malá písmena v listinách, vyplatí se vám to. Raději se poraďte s někým nezávislým.

KARTA TAJEMSTVÍ

Dostali jste skvělou nabídku na snadné získání peněz. Dejte od toho ruce pryč, jedná se o nabízení padělků, včetně listin.

KARTA ZPRÁVA

Procvičte svou paměť, budete to potřebovat, jelikož vaše lži vyjdou najevo. Nebylo by dobré už říci pravdu a neobelhávat své nejbližší?

KARTA SEX

Používáte sex ke svému povýšení a finančnímu ohodnocení. Tímto způsobem se dostanete hodně daleko, ale pozor na změnu vedení, nový šéf takové pochopení mít nebude.

KARTA ŠTĚSTÍ

Máte mnoho energie, ale používáte ji špatným směrem. Zkuste se soustředit na to, co je správné a co pomůže ostatním, nemyslete sobecky jen na sebe.

KARTA MYŠLENKY

Snažíte oklamat sami sebe, a také svým lžím začínáte věřit. Není vše takové, jak se zdá. Řiďte se srdcem, nejen rozumem. Pak uvidíte mnohem dál.

KARTA ČINNOST

Chtěli byste žít v jistotě, mít vše, co k tomu patří. Ale svým falešným jednáním toho nedosáhnete. Vše vyjde najevo, dříve nebo později. A poté to bude ještě horší.

KARTA FINANCE

Peníze se strašně rychle kutálí a protékají vám mezi prsty. Utrácet umíte na výbornou, co kdybyste se pro změnu začali snažit také nějaké vydělat?

KARTA POVOLÁNÍ

Zvolili jste si velice špatně své povolání. Kolegyně proti vám zbrojí a vy jdete do práce každý den s hrůzou, co si zase na vás vymyslí. Poohlédněte se po něčem jiném, jinak to psychicky nezvládnete.

KARTA OSUD

Je vám souzeno doplatit na faleš a klam. I když se bráníte sebevíc, musíte si tím projít až do konce, abyste pochopili, co pochopit máte.