dóm č. 16 : naprosto jasné

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše myšlení je čisté a neposkvrněné, jako byste ani nežili v dnešní době. Chystáte se vydat do časoprostoru, abyste pochopili nepochopitelné. Ovšem jen málokomu se to podaří, a to si plně uvědomujete. Je to tak lákavé!

KARTA PŘEKVAPENÍ

Sny se vám opravdu plní a máte možnost získat slušnou sumu peněz bez práce a námahy. Stačí k tomu jen koupit si los či vsadit.

KARTA TOUHA

Toužíte vydat se na cestu za sluncem a mořem, někam, kde je hodně teplo. Vaše cesta se naplňuje a vy již brzy poznáte nejen přírodu, ale i kulturu dalekých zemí.

KARTA JISTOTA

Je na čase uvědomit si, co vlastně chcete. Po zdravotní stránce jste naprosto v pořádku. Váš rodinný život se ustálil a bydlíte tam, kde vám je krásně. Tento domov vám přirostl k srdci, vycházíte se všemi sousedy. Není zapotřebí učinit jakékoliv změny.

KARTA TRVÁNÍ

Je zapotřebí vyjasnit si trvalé odcizení vašich dětí. Zavzpomínejte, co jste udělali špatně a proč k tomu došlo. Není vina jen na vaší straně, a také se tak nestalo přes noc. Nyní je zapotřebí vše napravit, abyste našli zase společnou řeč.

KARTA STRACH

Potřebujete si utřídit své myšlenky, které se točí jen kolem lásky. Opravdu jste jediní, koho váš partner miluje? Jste ochotni udělat vše, abyste si ho udrželi za každou cenu. Bylo by lépe popřát mu štěstí v náruči někoho jiného, i když vás to bude hodně bolet. Vyvarujte se však kombinací alkoholu či drog, nic tím nevyřešíte a ani váš smutek nezmírníte.

KARTA KOMPLIKACE

Promluvte si se svou matkou, i když už není mezi námi. Jsou věci, které je zapotřebí si vysvětlit, a také odpustit. Pokud tak neučiníte, štěstí se vám bude vyhýbat velkým obloukem. Vaše první energetické centrum je blokované a záleží jen na vašem odpuštění, které bude vycházet z vašeho srdce.

KARTA NEMOC

Všechno důležité jste si sami ujasnili, není nutné nad něčím přemýšlet. Berte život tak, jak přijde a nevzpírejte se osudu. Vše, co se vám stane, ať dobré či zlé, má svůj důvod. Pokud se tomu budete snažit vyhnout, povede se vám hůře.

KARTA SETKÁNÍ

Odjakživa věříte léčivým bylinám a nyní máte možnost se této oblasti

věnovat naplno. Už víte, kdy a jak je sbírat, sušit, skladovat. Stále více lidí se na vás obrací s prosbou o pomoc. Než však doporučíte svému klientovi nějakou bylinku, pečlivě sledujte, kde je příčina. Pokud začnete léčit jen následek, vaše bylinky nepomohou.

KARTA NEBEZPEČÍ

Chodíte v noci ven, jelikož se vám lépe o samotě přemýšlí. Jen vy, měsíc a hvězdy. Venku však není poslední dobou bezpečno. Pozor si dejte především na bodné zbraně.

KARTA KOMUNIKACE

Pocházíte z hudební rodiny a i vy toto nadání máte. Nenechte se proto nikým a ničím omezovat a jděte za svým snem. Jednoho dne dojdete k cíli.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Milujete tanec a vaše láska k němu je velká. Obětovali byste cokoliv, abyste se tancem mohli živit. Není to ale tak jednoduché, teprve váš potomek toto štěstí zažije. Pro vás to bude stále jen koníček, i když pro vás ten nejkrásnější.

KARTA NOVINA

Zajímáte se o vše tajemné. Rádi byste pronikli hlouběji do tajů a záhad, ale není vám příliš přáno. Kartomancii rovnou zavrhněte a ostatní okultní vědy také. Avšak v kouzlení byste se najít mohli, iluze vám také učarují.

KARTA PODVOD

Zdá se vám, že držíte štěstí za pačesy a jste si tím téměř jisti, ale opět dojde ke zhoršení celé situace. Vaše štěstí je jen zdánlivé. Kladete si otázku, kdy se dostanete z toho začarovaného kruhu. Nejprve musíte pochopit, že vše držíte ve svých rukách.

KARTA DŮVĚRA

Stále si potřebujete ujasnit pár věcí týkající se vašeho zdraví a proto navštívíte ještě jednou svého lékaře. S jeho odpovědí se smíříte, i když ne zcela mu důvěřujete. Vězte, že vám nechce nijak ublížit ani uškodit, ač se to nezdá. Přijdete na to časem, po absolvování konzultací u jiných lékařů.

KARTA VYJASNĚNÍ

Všechny své plány uskutečníte. Máte velmi skvělé vyhlídky, vaše úmysly jsou čisté jako sklo. Dejte pozor, ať někomu nenaletíte.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Už nemusíte pochybovat, vše se vyjasní díky změnám, které nastávají. Stále nevěříte členům rodiny a vaše podezření se potvrdí.

KARTA VĚRNOST

Kamarád přijde s nápadem, jak zrealizovat cestu, která se zdála být neuskutečnitelná. U vás doma vše proberete, u pivka a vínka, a můžete začít balit. Je to sice bláznivý nápad, ale vy do toho přeci jen půjdete.

KARTA IZOLACE

Vaše cesta na úřady proběhne bez komplikací, také jednání s úřednicemi bude velmi snadné, a přesto diplomatické. Jediné překážky, které by se vám mohly postavit do cesty, by byly vaším vlastním přičiním.

KARTA OKOLÍ

Chystáte se na veřejnou akci, která se uskuteční pod širým nebem. Budete v dobré společnosti a o vaší zábavu bude postaráno. Vypusťte alespoň na chvíli z hlavy všechny starosti všedního dne a užívejte si s přáteli.

KARTA PŘEKÁŽKY

Najednou jako byste zapomněl spoustu důležitých věcí. Nemůžete se na nic rozpomenout, a přitom jste nic nepili. Občas se vám to stane, a vy se začínáte víc a víc pozorovat. Zaměstnávejte svou paměť, jinak se tento stav bude pořád zhoršovat.

KARTA ROZHODNUTÍ

Rozhodujete se mezi dvěma alternativami, a nevíte, která je správná. Naopak se zdá, že obě jsou špatné a další neexistuje. Ale opak je pravdou. Obě jsou správné a záleží jen na vás, kterou zvolíte.

KARTA ZTRÁTA

Ztratíte spoustu věcí a mezi nimi také své štěstí. Tajíte tři věci před svými blízkými: první jsou peníze, neříkáte jim pravdu o svých výdělcích, naopak část výdělku zatajujete. Pochopitelně musíte, pokud chcete dále tajit své nemanželské dítě, na které přispíváte. Třetí lež se týká vás samých, nechcete nebo nemůžete o sobě říci vše.

KARTA LÁSKA

Vaše láska dojde naplnění, nemáte vůbec žádný důvod k podezřívavosti. Vaší lásku by vám mohl kdekdo závidět, ale je zapotřebí se o ní starat.

KARTA VZTAH

Čeká vás velká událost, ke které svatba zajisté patří. Rozmýšlíte se, zda budete žít ve svazku bez manželství, nebo svou lásku zpečetíte. Nakonec se znáte již hodně dlouho, tak proč váhat?

KARTA TAJEMSTVÍ

Vaše studium zakončíte zdárně zkouškou. Nemusíte z ní mít žádné obavy, důvod k oslavě bude veliký. Vždyť jste to přeci dělali pro svůj budoucí život.

KARTA ZPRÁVA

Přijde nabídka, na kterou jste tak dlouho čekali. Bude však obsahovat určitá úskalí, na která je nutné dát si pozor. Moc však o tom nepřemýšlejte, tato nabídka se už opakovat nebude.

KARTA SEX

Máte štěstí na své sexuální partnery, možná právě proto, že žádného z nich nechcete mít doma. Užívejte si proto, dokud to jde, jen abyste nepropásli toho pravého, samota by mohla být zlá a vždy mladí nebudete.

KARTA ŠTĚSTÍ

Velký úspěch je na obzoru a ani pro něj nemusíte mnoho udělat. Stačí k tomu kontakty na správném místě.

KARTA MYŠLENKY

Nyní jste duševně i fyzicky naprosto spokojení, nic vám nechybí. Ale přesto stále přemýšlíte nad vylepšením svého života. Rádi dosahujete maxima, a i při dosažení se vám to zdá málo.

KARTA ČINNOST

Vaše příjmy se navýší, vaše dluhy brzy splatíte. Největší nebezpečí je utrácení za zbytečnosti. Zkuste jednou žít z toho co máte, a odpadne vám spousta starostí.

KARTA FINANCE

Nepotřebujete být bohatí, uznáváte zcela jiné hodnoty, jako je dobré srdce, pomoc druhému v nouzi. Pamatujte ale, že z něčeho musíte být živi. Ocitnout se na straně nouze můžete velmi snadno.

KARTA POVOLÁNÍ

Pracujete převážně v noci, žádné větší problémy vám to nedělá. Právě naopak, vyžíváte se v tom. Máte méně zodpovědnosti a také méně lidí, kteří vám dýchají na záda.

KARTA OSUD

Musíte splnit svůj karmický dluh, stejně jako ostatní lidé. Máte to o to těžší, že nevíte, co je po vás požadováno. Pokud to sami nezjistíte, budete se v tom plácat celý život.