dóm č. 18 : věrnost

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Očekávejte příjezd přítele, se kterým jste se naposledy příliš nepohodli. Nyní se dočkáte omluvy a usmíření.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Na kamarády máte štěstí, ještě vás žádný nepodrazil, ba co víc, dokonce vás podrželi i v situacích, kdy byste i vy osobně od sebe dali ruce pryč.

KARTA TOUHA

Velice toužíte po přátelství, kterého se vám nedostává. Lidé vám spíše závidí, ač nemají sebemenší důvod.

KARTA JISTOTA

Pronajímáte bytové i nebytové prostory už velice dlouho. V jednom z nich máte také stálého, bezproblémového nájemníka. Zůstane vám věrný, dokud bude nájemné únosné. Pokud tedy nemusíte, nájemné nezvedejte příliš mnoho. Jiného takového nájemníka neseženete.

KARTA TRVÁNÍ

Váš přítel onemocněl a je nyní na vás se o něj postarat. Nosíte mu ovoce kvůli vitamínům, ale největší díl na jeho uzdravení bude mít bezesporu vaše přítomnost. Vždyť tak není na svou nemoc sám a hlavně na ní stále nemyslí.

KARTA STRACH

Váš přítel se vás snaží citově vydírat. Toto už s přátelstvím nemá nic společného. Bylo by lépe se od něj distancovat. Jste velmi laskaví a rádi pomůžete, ale soustřeďte svou pomoc tam, kde je potřeba.

KARTA KOMPLIKACE

Velice své ženě důvěřujete a svému příteli také. Nikdy by vás nenapadlo spojení mezi těmito vám blízkými lidmi. Ale je to tak. Zatímco vy chodíte do práce a staráte se, aby jí nic nechybělo, o její sexuální touhy se stará váš přítel. Nehoňte se za penězi a zkuste se jí více věnovat, pokud váš vztah chcete zachránit - ať už se svou ženou nebo přítelem.

KARTA NEMOC

Jste velice tvrdohlaví a sebestřední, není divu, že se od vás všichni odvrací. Dokonce i váš poslední přítel s vámi přerušil kontakt, byť ho to velice mrzí. Zkuste se nad sebou zamyslet.

KARTA SETKÁNÍ

Váš přítel má narozeniny a vy ho chcete překvapit netradičním dárkem. Přemýšlejte, co by mu udělalo velkou radost. Ale ať přemýšlíte jakkoli dlouho, na nic nemůžete přijít. Zkuste ho pozvat na výstavu či do divadla.

KARTA NEBEZPEČÍ

Život vašeho přítele je velice riskantní. Miluje výzvy a také si nedá říci a mluví

do záležitostí všem a všude. Jeho ostrý jazyk začne být překážkou významným lidem.

KARTA KOMUNIKACE

Potřebujete poradit a vydáte se za svým synem. Jen na něj se můžete spolehnout, jen jemu důvěřujete. Již mnohokrát jste mu poradili a nyní je řada na něm.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Přátelíte se s lidmi vyššího postavení. Jako veřejní činitelé mají vliv a dokáží pro vás mnohé udělat. Také toho jaksepatří využíváte.

KARTA NOVINA

Do zaměstnání k vám nastoupí mladší muž, který vás okamžitě zaujme nejen svým vzhledem, ale také svými zralými úvahami a názory.

KARTA PODVOD

Narazili jste na své pouti životem na velmi mazaného člověka, který se tváří jako váš přítel. Chce se však jen vetřít do vaší přízně, proto jeho medovým řečem nevěřte.

KARTA DŮVĚRA

Máte se svým otcem skvělý vztah a nenecháte si ho ničím nabourat. Můžete se mu svěřit s čímkoli, vždy vás vyslechne a je-li to zapotřebí, také poradí. Také on se na vás může obrátit. Chováte se k sobě spíše jako kamarádi než jako otec se synem.

KARTA VYJASNĚNÍ

Vytvořili jste si za ta léta svého imaginárního přítele, kterému se svěřujete. Nikdo jiný vás nechápe, vaše myšlení je jiné než myšlení ostatních. Vždy uvažujete do hloubky a mimo realitu, a toho se spousta lidí bojí.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Chystáte se na dovolenou s přáteli, dlouho jste spolu nikde nebyli. Vezmete i své drahé polovičky a vyrazíte vstříc velkým dobrodružstvím. I když se jim zpočátku jet s vámi nebude chtít, brzy změní názor.

KARTA VĚRNOST

Přátelství je zde podmíněno, bude dlouhodobé a stabilní. Máte přátele na celý život, navíc je to oboustranné. Nepřitahujete se sexuálně, a také bez sebe pár dní vydržíte.

KARTA IZOLACE

Je na čase rozloučit se s přítelem a jít si každý svou cestou. Váš přítel má problémy se zákonem a penězi, a v tom mu pomoci nemůžete, jelikož o vaši pomoc nestojí. Navíc vás do svých problémů zatahovat nechce.

KARTA OKOLÍ

Máte mnoho přátel, které vám rodina neschvaluje. Jste ale ochotni kvůli nim se hádat. Jen jeden z nich přiroste vašim nejbližším k srdci.

KARTA PŘEKÁŽKY

Přinášíte velkou oběť do vašeho přátelství, jen aby jste ho udrželi. Toto přátelství je společensky prospěšné, proto tento kontakt přerušovat nebudete, i když se musíte velice přemáhat. Je těžké se usmívat, když se do toho nutíte.

KARTA ROZHODNUTÍ

Dva přátelé vás požádají o názor v jejich sporu. Nechcete se do toho zaplést, nechcete se přiklonit na stranu ani jednoho z nich. Máte rádi oba stejně a víte, že jakmile byste dali za pravdu jednomu z nich, o přátelství druhého byste přišli.

KARTA ZTRÁTA

Dejte pozor, s kým se přátelíte. Všichni lidé nejsou poctiví jako vy. I když se snaží být vašimi přáteli, přesto si raději zkontrolujte vždy své věci, zda vám něco nechybí.

KARTA LÁSKA

Vaše přátelství začíná pomalu, ale jistě přerůstat v lásku. Ač se bráníte sebevíc, intimnímu sblížení se nevyhnete. Mějte však na paměti, že pokud k této lásce svolíte, přátelé z vás již nikdy nebudou.

KARTA VZTAH

Vaše přátelství je trvalé a potvrzené skoro krví. Znáte jeden druhého a víte, co můžete očekávat. Na čas se však odloučíte, abyste se opět shledali. Vaše přátelství je nerozlučné.

KARTA TAJEMSTVÍ

Vaše přátelství je zahaleno tajemstvím a proto je tak silné. Kdysi jste společně udělali něco, co nemá být prozrazeno. To vás spojuje i nadále. Rádi byste na tu záležitost zapomněli, ale nejde to.

KARTA ZPRÁVA

Znáte se již od dětství díky své nemoci, ale bydlíte od sebe tak daleko. Nezbývá vám nic jiného než si dopisovat. V dnešní době možností elektronické komunikace je to snazší, voláte si téměř denně přes internet a řešíte navzájem svá trápení.

KARTA SEX

Se svými přáteli udržujete intimní styky. Někdo by to mohl nazvat mileneckými vztahy, vy však tyto volné vztahy nazýváte přátelstvím. Nestojíte o trvalý vztah, jen o sex. A vaši přátelé jsou k tomu přímo ideální.

KARTA ŠTĚSTÍ

Vaše přátelství je opravdu silné, váš přítel vám dodává mnoho síly a energie. Můžete si gratulovat, na přátele jste měli vždy velké štěstí.

KARTA MYŠLENKY

Váš přítel je velice náladový a nestálý. Přemýšlíte, zda má něco proti vám nebo je už takový. Ale takový nikdy nebyl. Zjistěte příčinu jeho chování a snažte se mu

pomoci. Z počátku vaši pomoc odmítne, ale nakonec bude rád.

KARTA ČINNOST

Tohoto přítele jste získali až podezřele lehce. Nalepil se na vás a už se ho nezbavíte. Stará se o vaše dobro i o vaše zdraví. Občas vám jeho názory lezou na nervy, ale on to myslí dobře. Alespoň si ho vyslechněte.

KARTA FINANCE

Váš přítel potřebuje finanční výpomoc, dobře si rozmyslete, zda tato pomoc přijde od vás. Pokud mu vyjdete vstříc a půjčíte mu, přijdete o jeho přátelství. Už ví, jaké to je, půjčovat si, ale stále nepochopil, že půjčené finance musí vracet. Raději mu tedy nepůjčujte, jestli o jeho přátelství i nadále stojíte.

KARTA POVOLÁNÍ

Máte mnoho přátel na pracovišti, jste oblíbení a žádaní. Zapletete se se ženou, která se do vás zamilovala a jen tak se jí nezbavíte. Románek uvítáte, jelikož je vaše manželství fádní, a chcete si dokázat, že za to ještě stojíte. Ale tato dáma vám naruší vaši manželskou pohodu.

KARTA OSUD

Postupně se vaše přátelství rozpadne, už vás nic nespojuje. Nemáte si co říci, dokonce si začínáte lézt na nervy. Je lepší se rozejít v dobrém, než spolu válčit.