dóm č. 19 : rozloučení

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Rozchodu se již nelze bránit, alespoň ve vašich myšlenkách. Zkoumáte, jaké by to bylo, kdyby jste byli sami, jak byste vše zvládli, od financí po bydlení.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Rozchod je to nejlepší, co můžete udělat. Jste velmi vyčerpaní ze všech překážek a problémů.

KARTA TOUHA

Na vaší cestě na dovolenou vyvstanou překážky, převážně vaší vinou. Nezapomněli jste doma něco? Problémy očekávejte především na hranicích.

KARTA JISTOTA

Chystáte se prodat dům a stále se nenašel vhodný kupec. Budete muset s cenou dolů. Zvažte, zda se vám vyplatí jít s cenou až tak nízko.

KARTA TRVÁNÍ

Překážky budou trvalé, svých problémů se jen tak nezbavíte. Vždy si je přivodíte sami, jako byste je přitahovali.

KARTA STRACH

V minulosti jste ne právě poctivě žili a nyní přichází spravedlivý trest. Zvažujete, zda podat odvolání, ale vězení se stejně nevyhnete. Tam budete mít dostatek času na přemýšlení.

KARTA KOMPLIKACE

Nepohodnete se se svou matkou a ve zlém se rozejdete. Ona to s vámi myslí dobře, miluje vás, ale vy to berete jako omezování a vnucování jejích názorů. Brzy pochopíte, jak velkou pravdu měla.

KARTA NEMOC

Starali jste se o své děti tak, jak nejlépe jste mohli a přesto, nebo právě proto, vás nyní chtějí umístit do domova důchodců. To jste si nezasloužili a tak si to nenechte líbit. Vždyť ještě nepatříte do starého železa.

KARTA SETKÁNÍ

Vaše dobrá přítelkyně se k vám obrací zády, ani neřekne, proč. Má spoustu jiných přátel, kteří jí v tom budou podporovat.

KARTA NEBEZPEČÍ

Rozlučte se na nějaký čas se svými finančními prostředky, vaše investice se propadají hluboko do bezedné propasti, ze které se již nedostanou. Začíná období finanční nouze.

KARTA KOMUNIKACE

Díky soudním jednáním jste zůstali naprosto sami. Nikdo vám nevěří ani slovo a přesto máte pravdu, vždyť jste nikoho nepodvedli a přesto si tím vším musíte projít.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Právě jste se rozešli s rodinou. Vaše rodina je značně konzervativní a neuznává nové věci. Naopak vy byste chtěli nové věci zkoumat neustále.

KARTA NOVINA

Vaše jediné dítě se uzavřelo do sebe a nechce s nikým komunikovat. Rozhodujete se mezi trpělivostí a návštěvou psychiatra. Problém je někde jinde, a společně se k němu dopátráte.

KARTA PODVOD

Plánujete rozchod s partnerem jen na oko, jen kvůli úřadům. Tentokrát vám to projde, ale vezměte na vědomí, že se jedná o podvod. Zkuste své problémy řešit.

KARTA DŮVĚRA

V zaměstnání povýšíte, ale mezi svými spolupracovníky klesnete až na samé dno. Vždyť přeci nemusíte na ně hned nasazovat a být nepříjemní.

KARTA VYJASNĚNÍ

Máte bujnou fantazii. Vymýšlíte si věci, kterým ostatní nevěří, a ani nemohou. Zkuste začít psát pohádky, máte na ně velký talent.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Nastává konec vaší samoty. Je na čase vyrazit ven a trochu si toho života začít užívat. Také změníte své plány od základu. Začněte se více objevovat ve společnosti.

KARTA VĚRNOST

Rozejdete se s kamarády, kteří vás v nedávné době podrazili. Tento rozchod je definitivní, jelikož toto se odpustit nedá.

KARTA IZOLACE

Cítíte se velice osamělí, bez porozumění, bez přátel. Svým způsobem si toto děláte sami, nikoho nepustíte k sobě blíže, než je nutné.

KARTA OKOLÍ

Odpojili vás od internetu a to vám nedá spát. Musíte mít přece nějaký kontakt s okolím. Potřebujete vědět, co se děje. Za pár dní vás připojí, ale vám se to bude zdát jako věčnost.

KARTA PŘEKÁŽKY

Rozhodli jste se uskutečnit svůj projekt, na kterém pracujete již dlouho, ale ze všech institucí vám přicházejí negativní reakce. Ani si ho pořádně neprostudují, a ihned zamítnou. Je na vás, abyste ho obhájili.

KARTA ROZHODNUTÍ

Vaše samota a odloučení od ostatních bude prospěšná. Potřebujete si utřídit myšlenky a zvolit cestu, kterou se dáte. Musíte se v krátkém čase rozhodnout.

KARTA ZTRÁTA

To, co vás tížilo a brzdilo, pominulo. Všechny překážky jsou odstraněny a vy se poprvé za dlouhou dobu můžete svobodně nadechnout.

KARTA LÁSKA

Máte velice chladné srdce a je až s podivem, že se u vás ostatní stále zdržují. Někteří doufají, že přestanete být tak egocentričtí, jiní vás naopak obdivují. Vám však nezáleží na nikom, chcete mít jen jejich obdiv a oddanost.

KARTA VZTAH

Vše je nachystáno k podpisu smlouvy, vy ji však náhle budete chtít zrušit. Bude to vnuknutí, kvůli kterému tuto smlouvu nepodepíšete.

KARTA TAJEMSTVÍ

Stýkáte se s mnoha lidmi a nalháváte jim i sobě své štěstí. Tajíte před nimi svou osamělost ze strachu ze zlomyslnosti. Bojíte se svěřit komukoli a raději si vymýšlíte neexistující partnery.

KARTA ZPRÁVA

Žijete celkem poklidným životem. Již brzy ale dostanete předvolání k soudu jako svědek činu. Nic jste však neviděl, jelikož jste tam nebyl. Najde se ale člověk, který bude tvrdit, že ano. Na vás bude prokázat, že to tak není a že nic nezatajujete.

KARTA SEX

Nechováte se ke své rodině a hlavně svým dětem tak, jak byste měli. Úředníci ze sociálního úřadu mají v plánu vás navštívit. Už mají mnoho stížností na vaše chování. Pro tentokrát u soudu neskončíte, ale nebudete k tomu mít daleko. Uvědomte si své činy a snažte se o nápravu.

KARTA ŠTĚSTÍ

Snažíte se být politicky činní, ale ze všech stran slýcháte jen kritiku. Pokud se chcete prosadit, musíte se obrnit trpělivostí, jelikož lidé na vás budou stále slovně útočit. Ovšem kdyby byli na vašem místě, chovali by se stejně. Nemějte proto výčitky a jděte si tvrdě za svým cílem.

KARTA MYŠLENKY

Největší překážkou vašeho života je vaše myšlení. Pociťujete deprese, které vedou k vaší osamělosti. Léky brát nemusíte, spíše se zkuste pozitivně naladit, třeba i něco pro někoho udělat.

KARTA ČINNOST

Zbytečně lpíte na materiálních věcech. Nedokážete si život bez nich představit. Ano, jsou důležité k životu, ne však nezbytně nutné. Zkuste se nad tím zamyslet.

KARTA FINANCE

Předali jste své peníze do správných rukou, nikoho povolanějšího byste nenašli.

Vaše peníze se zhodnocují a vy můžete klidně spát.

KARTA POVOLÁNÍ

Máte rádi samostatnou práci, rádi ručíte jen sami za sebe. Ne že byste nevěřili ostatním, ale co si uděláte sami, to máte a pokud něco pokazíte, můžete nadávat jen sami sobě.

KARTA OSUD

Osamělosti se vyhnout nedá a vy to moc dobře víte. Budete však nešťastní. Už nyní toužíte po společnosti a právě proto jste si pořídili domů mazlíčka. Žádné zvíře na světě ale neposkytne to, co milující člověk.