dóm č. 20 : okolí

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Nikdy si neodpustíte povídání o vašem idolu. Víte o něm skoro všechno, a také byste chtěli proniknout hlouběji do jeho soukromí.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Jste pozváni na oslavu, na které se budete dobře bavit. Tato slavnost bude trvat více dní, i když tam nebude hodně lidí. Je to jen pro zvané.

KARTA TOUHA

Známí vás pozvali na poznávací zájezd a vy stále váháte. Toužíte poznat všechny kouty světa, ale také máte obavu. Pojedete celou dobu autobusem, podíváte se do míst, které neznáte, proto také nabídku přijmete.

KARTA JISTOTA

Na žádnou dovolenou se nechystáte, jelikož máte hodně starostí s rekonstrukcí svého domečku.

KARTA TRVÁNÍ

Je doba dovolených a proto jste se rozhodli tu svou strávit pod širým nebem, v přírodě. A to naprosto bez všech vymožeností, jako je telefon, internet, počítač. Jen vy a šumění listů v korunách stromů, bublající potůček, zpěv ptáků. Tady vám nic nechybí, tady jste naprosto spokojeni.

KARTA STRACH

Dostali jste se do velice negativní společnosti, plné závisti, zloby a pomluv. Je na čase odtud odejít, abyste nebyli s touto společností dáváni dohromady. Vždyť to nemáte zapotřebí.

KARTA KOMPLIKACE

Toužíte se dostat do lepší společnosti a stále hledáte cestičky, kudy a jak. Vaše cesta bude hodně dlouhá a klikatá, a záleží jen na vás, zda se vám to povede. Podle toho, jak se v této společnosti zapíšete, se bude odvíjet příští váš život.

KARTA NEMOC

Mrtví promlouvají. Už velice dlouho jste si na nikoho z nich nevzpomněli, a ani jste za nimi nebyli na hřbitově. A právě hroby začínají vypadat zcela zpustle a neupraveně, udělejte si proto čas a zjednejte nápravu.

KARTA SETKÁNÍ

Plánujete podívat se na veletrh s kosmetikou, ale nechce se vám tam jít samotným. Vezmete s sebou své kamarádky.

KARTA NEBEZPEČÍ

Nevíte, co je to tréma, od malička jste zvyklí na pozornost veřejnosti. Akce, na kterou se chystáte, může být vaše poslední. Raději se pokuste ji zrušit.

KARTA KOMUNIKACE

Pohádali jste se se svým partnerem, a ještě k tomu na veřejnosti, za účasti

spousty lidí. Vaše hádka byla malicherná. Nemůžete přeci jeden druhému nakazovat, s kým se smí bavit a s kým ne, koho označí za přítele a koho ne. Je to pod vaší úroveň.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Chodíte po ulici a přitahujete pozornost ostatních, aniž byste chtěli. Nejhorší na tom je, že se vám to vůbec nelíbí. Nevíte, jak se v takovéto situaci chovat, máte strach z pomluv.

KARTA NOVINA

Ocitli jste se na táboře plném dětí a máte se o ně postarat. Víte, že se musíte na dobu pobytu stát také dítětem, abyste jim porozuměli více. Musíte se stát jejich součástí, jen tehdy vás mezi sebe přijmou a svěří se vám v případě potřeby.

KARTA PODVOD

Někdo se vás snaží obelstít a vám se to ale vůbec nelíbí. Komu by se to také líbilo. Nenechte si nalhat nic o člověku, se kterým chcete spojit svou budoucnost, sami víte, jaký je.

KARTA DŮVĚRA

Obdržíte pozvání od muže do společnosti. V žádném případě nestojí o to přivést si vás ihned domů, okolnosti napoví víc.

KARTA VYJASNĚNÍ

Letos si vychutnáte umělecké expozice, od fotografií po malby. Možná si i nějaký obraz zakoupíte.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Na dovolenou se letos vydáte do jednoho ze států USA. Čekají tam na vás přátelé a možná se tam zdržíte o trochu déle než plánujete.

KARTA VĚRNOST

Jste ve společnosti opravdu dobrých přátel. Patří k vaší společenské vrstvě, na nic si nehrají a ani nemusí. Znáte se velmi dobře a přetvářka by vaše přátelství jen narušila.

KARTA IZOLACE

Ač máte kolem sebe mnoho lidí, přesto se cítíte osaměle. Vlastně ani nemáte o čem konverzovat. Názory ostatních se absolutně neshodují s vašimi.

KARTA OKOLÍ

Angažujete se nejen na veřejnosti, ale i v soukromí. Vaši přátelé si vás rádi zvou na své večírky a zahradní párty, vždy jste třešničkou na dortu. Umíte se bavit a bavíte také ostatní.

KARTA PŘEKÁŽKY

Nesouhlasíte s tím, co na lidi vláda zase nachystala a chcete veřejně vystoupit. Mnoho lidí sice nadává, ale když k tomu dojde, neudělají nic. Zbudete na to úplně sami.

KARTA ROZHODNUTÍ

Stojíte před rozhodnutím, zda vnitřně přijmete špatné zprávy či nikoliv. Stále nemůžete uvěřit tomu, co jste se dozvěděli.

KARTA ZTRÁTA

Udělali jste si celkem slušné jméno mezi podnikateli a chcete stále víc. Nastala ale špatná doba, zákazníci nejen že vám ubyli, ale také žádní noví nepřibývají.

KARTA LÁSKA

Čekejte nečekané, dočkáte se lásky na první pohled. Toto vzplanutí bude oboustranné, a velice příjemné. Už dlouho jste nezažili nic podobného, už jste ani nevěřili, že je něco takového možné. Užívejte si, dokud máte nasazeny růžové brýle.

KARTA VZTAH

Rozhodnete se uzavřít smlouvu se společností vyrábějící dalekohledy. Distribuce tohoto sortimentu vás naplňuje. Lákají vás převážně hvězdářské dalekohledy, možnost dívat se daleko za obzory naší planety.

KARTA TAJEMSTVÍ

Máte před sebou velice těžký úkol. Vaše nadřízená odchází do důchodu a byl vyhlášen konkurz na ředitelku ZŠ. Jako zástupkyně máte jisté šance i potřebné vzdělání. Neostýchejte se a klidně do toho jděte, vždyť i vaši nejbližší vás v tom podporují a věří vám.

KARTA ZPRÁVA

Jste na internetovém fóru každou volnou chvíli, je to však žrout času. Nikam však nespěcháte, a pokec s lidmi stejného zaměření či zálib je lepší než koukat do čtyř stěn.

KARTA SEX

Vaše hádka byla nutná, vyčistila vzduch. Nyní přichází usmíření, byť jste tomu již nevěřili. Začínáte být podezřívavý, ale nemusíte. Obnovený domácí klid bude nějakou dobu trvat.

KARTA ŠTĚSTÍ

Staráte se jen sami o sebe, ostatní vás příliš nezajímají. Po očku je sice sledujete, a pokud se s vámi pustí sousedé do řeči, neodmítnete diskuzi, ale v žádném případě je nevyhledáváte.

KARTA MYŠLENKY

Úspěch ve všem, na co sáhnete, to vám bylo dáno do vínku. Nemáte zapotřebí něco dělat a to je to nejkrásnější na celé věci. Žádné práce se nebojíte.

KARTA ČINNOST

Stane se malér, zabouchnete si dveře a klíče máte uvnitř. Pozvete si zámečníka, ale ten vám způsobí větší škodu, než byste si udělali vy sami. Příště se raději spolehněte na zkušeného řemeslníka, a ne na laciného rádoby řemeslníka.

KARTA FINANCE

Plánujete pořídit si domeček spíše menších rozměrů, na vesnici úplně ideální. Zúčastníte se tedy dražby, ale tolik peněz, za co bude dům nakonec vydražen, nemáte. I tak je to ale neocenitelná zkušenost.

KARTA POVOLÁNÍ

Dnes jste bez auta jako bez ruky. Jen vás vždy naštve placené parkoviště skoro na každém kroku ve městě. Neexistuje místo, kde byste mohli svůj vůz nechat stát.

KARTA OSUD

Vypravíte se na výlet na starý hřbitov. Je tam ticho a klid, a můžete v klidu přemýšlet o všem, co vás trápí.