dóm č. 22 : rozhodnutí

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Máte mnoho skvělých kontaktů, díky nimž budete mít rozhodování jednodušší. Neznamená to ale, že vaše rozhodnutí bude správné. Nenechávejte si radit a použijte vlastní vnitřní hlas.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Stále přemýšlíte o ženě, která vám sice zasáhla do života jako blesk z čistého nebe, ale zároveň v ní vidíte velkého, lstivého nepřítele. Snaží se vám zavděčit a dostat se hlouběji do vaší přízně, ale vy ji naštěstí velmi brzy odhalíte a nedáte se oklamat. Toto rozhodnutí bude velmi Šťastné.

KARTA TOUHA

Toužíte vyhnout se hádkám se svými nejbližšími, a hlavně se svojí láskou. Jste spolu krátkou dobu a už jsou mezi vámi rozbroje, kvůli matce vašeho přítele. Nedejte na její slova, a snažte se totéž vštípit do hlavy vašemu příteli, jen tak bude váš vztah bez hádek a nedorozumění.

KARTA JISTOTA

Rádi byste měli svůj vlastní domeček a naskytla se vám příležitost koupit dům u křižovatky, do kterého se vám nechce nejen kvůli venkovnímu ruchu, ale také kvůli jeho stavu. Zdá se být ve velmi dobrém stavu, ale je to jen kabát. Při pohledu dovnitř se zhrozíte. Na druhou stranu bude ale váš a vy si ho můžete uzpůsobit podle sebe, chce to jen dostatek financí a to díky hypotéce není problém.

KARTA TRVÁNÍ

Chcete se vyhnout zodpovědnosti a nepříjemnostem s tím spojených, a tato možnost skutečně existuje. Nebylo by však lépe postavit se k tomu čelem? Zvažte všechna pro i proti.

KARTA STRACH

Vaše rozhodnutí nebude správné, mějte prosím na paměti důkladné zvažování důsledků svého jednání.

KARTA KOMPLIKACE

Vyhnete se problémům se svými nejbližšími. Nemáte chuť se hádat ani nic vysvětlovat, proto to raději zahrajete do autu.

KARTA NEMOC

Vaše rozhodnutí někomu velice ublíží, proto si je důkladně rozmyslete. Také nerozhodujte za ostatní, každý si ručí za svůj vlastní život sám i s omyly.

KARTA SETKÁNÍ

Kamarádka vás pozvala na návštěvu a vám se za ní vůbec nechce. Nemáte náladu si povídat o ničem a poslouchat opět jen stížnosti, jak je k ní ten život nespravedlivý. Vy máte také své starosti a nikoho s nimi nezatěžujete. Této návštěvě se budete chtít vyhnout, i kdybyste jí měli lhát.

KARTA NEBEZPEČÍ

Na vše musí být čas a ani rozhodnutí nemá cenu uspěchat. Tlačí na vás vaši blízcí, abyste se rozhodli co nejdříve, ale právě rozhodnutí pod tlakem je to nejhorší. Dejte si na to čas, nebo si nechte tuto věc klidně proklouznout mezi prsty, ale nerozhodujte se ukvapeně, jinak toho budete litovat.

KARTA KOMUNIKACE

Měli byste konečně začít jednat, protože co se u vás na pracovišti děje, není zcela normální. Vaši nadřízení od toho dávají ruce pryč a zbývá to zas jen na vás. Važte však slova, aby nebyla ta poslední, co v těchto prostorách pronesete.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Rozhodnutí z vaší strany již padlo a přineslo vám jen samé starosti. Ne jinak tomu bude ještě nějaký čas. Bylo to neuvážené rozhodnutí, na které doplatíte.

KARTA NOVINA

Stále přemýšlíte, zda si dalšího potomka pořídíte či nikoli. Další dítě byste sice chtěli, ale jen s milovanou osobou, a ta se tomu prozatím brání. Nijak však na tuto osobu netlačte, docílili byste jen opačného efektu.

KARTA PODVOD

Vaše rozhodnutí spojit svůj život s vaším partnerem bylo nesprávné. Na svatbu nijak nepospíchejte, váš partner se ještě vybarví a vy pak budete litovat. Naštěstí máte kolem sebe spoustu lidí, kteří vás podrží ve vašich nejhorších dnech.

KARTA DŮVĚRA

Konečně jste se dočkali. Úřední rozhodnutí, na které jste tak netrpělivě čekali, dorazilo. Máte smíšené pocity a strach se podívat, jak vše dopadlo. Ničeho se neobávejte, podívat dovnitř se stejně musíte, i kdyby bylo rozhodnutí negativní.

KARTA VYJASNĚNÍ

Pohádali jste se se svým dlouholetým kamarádem a vás to velice mrzí. Na vině je nedorozumění, které budete muset vyjasnit.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Vaše rozhodnutí bude znamenat velké změny ve vašem životě. Přemýšlíte, či odjet nebo neodjet do zahraničí studovat. Je to velká příležitost pro vás, i pro vaše pracovní zařazení do budoucna. Ne, že bychom neměli dobré školy i u nás, ale zahraniční univerzita, to se naskytne jen jednou za život.

KARTA VĚRNOST

Na vaši nevěru se přijde, a ani zatloukání vám nebude nic platné. Musíte s pravdou ven. Váš partner se s tím ale nesmíří a odejde od vás. I přesto, že vás to mrzí a nejraději byste vše vzali zpátky, není návratu.

KARTA IZOLACE

Už vás nic nebaví a máte lidí kolem sebe plné zuby. Rozhodnete se pro osamělost, i když tak docela také ne. Společnost vám budou dělat zvířata, ta jsou podle vás mnohem upřímnější a hlavně víte, co od nich můžete čekat.

KARTA OKOLÍ

Váš nový dům má jednu velkou chybu. I přesto, že v době prodeje byla volná příjezdová cesta, nyní je vše jinak. Město se rozhodlo pro prodej této cesty vašemu sousedovi a tím vás odstřihli od možnosti parkování na svém vlastním pozemku, o přívozu materiálu ani nemluvě. Taková nemovitost nemá valnou hodnotu, a vy si to plně uvědomujete.

KARTA PŘEKÁŽKY

Nastal čas velkých dopravních nehod, na silnicích i dálnicích se tvoří velké kolony aut, lepší je nevyjet vůbec a musíte-li vyjet, obrňte se velkou trpělivostí.

KARTA ROZHODNUTÍ

Rozhodnutí se nevyhnete, je spíše ještě jakoby podtrženo. Bude to pro vás těžké, ale udělat to musíte. Nakonec zjistíte, že to bylo jediné možné řešení. Nebojte se toho, rozhodnete se správně, dejte na svou intuici.

KARTA ZTRÁTA

Vaše rozhodnutí povede ke ztrátám. Chcete sice pomoci lidem, kteří to potřebují, ale povede to k vaší špatné finanční situaci.

KARTA LÁSKA

Máte své názory a váš partner také. Právě proto se občas na některých věcech neshodnete. Do života vám vstoupila ale třetí osoba, u které se zdá, že si naopak rozumíte velice, jako byste byli jeden člověk. Rozhodujte se pečlivě, lépe srdcem než rozumem, protože rozum je občas nerozumný.

KARTA VZTAH

Obdrželi jste pracovní smlouvu, která se vám ale vůbec nelíbí. Není pro vás ani trošku výhodná, ale přesto ji podepíšete, nic jiného vám nezbývá. Poohlédnete se i jinde, protože za těchto podmínek můžete vykonávat jakoukoliv práci.

KARTA TAJEMSTVÍ

Nejste ve společenském postavení, kdy byste si mohli dovolit rozhodovat za ostatní. Máte sice na to nakročeno, ale rozhodně není kam spěchat.

KARTA ZPRÁVA

Zpráva, na kterou netrpělivě čekáte, přijde do 3 měsíců. Přijde od muže s vyšším postavením, z dalekých končin.

KARTA SEX

Líbí se vám jistá osoba a chtěli byste jí mít jen sami pro sebe. Je však již svázána s jiným člověkem. Opravdu byste o ní stáli, nebo vás jen

přitahuje? Na tuto otázku je třeba nalézt odpověď.

KARTA ŠTĚSTÍ

Přemýšlíte stále nad podrazem, který na vás byl učiněn a nedovedete se přes to přenést. Odpuštění není vůbec jednoduchá věc, chce to hodně tolerance a zapomnění.

KARTA MYŠLENKY

Vůbec si nejste jisti, zda máte příslušné kroky podniknout. Jste také značně nervózní, zda to bude ku prospěchu či naopak.

KARTA ČINNOST

Žádá se po vás poslušnost, a vám to vyhovuje. Jste prostě takto založeni a jinak si to ani nedovedete představit. Vždy vám někdo musí říci, jak a co máte dělat, jinak na nic ani nesáhnete. Měli byste se učit větší samostatnosti a ne jen někomu sloužit.

KARTA FINANCE

Přemýšlíte, do čeho investujete své našetřené peníze, popřípadě kam je uložíte. Stále nejvýhodněji vám vychází investice do nemovitosti či zlata.

KARTA POVOLÁNÍ

Vyžaduje se po vás odborné rozhodnutí, jelikož jste ta nejpovolanější osoba, která o té záležitosti může rozhodovat.

KARTA OSUD

Vaše rozhodnutí bude konečné, nic se na tom nezmění. Za svými názory si vždy pevně stojíte a nenecháte se zviklat.