dóm č. 23 : dluhy a ztráty

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Stále přemýšlíte o své lásce, máte nahlodanou dušičku a ta se brání, co jí síly stačí. Nevěřte však všemu, co se povídá. Vaše partnerství obklopuje také velké přátelství, to mějte na paměti a více důvěřujte.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Upínáte se neustále na myšlenku výhry, která však nepřichází. Jste ochotni investovat do her velké množství peněz, vidina zisku je větší než rozum. Tyto finance ale zatím jen ztrácíte a nikde žádná návratnost. To vás žene stále dál riskovat.

KARTA TOUHA

Podali jste si inzerát na seznámení. Odpovědí přišlo mnoho, tak jste vybírali podle fotky i slov v smskách. Nyní nastává den D, kdy se máte spolu sejít. Budete velmi nervózní a budete k tomu mít důvod. Každý jste úplně jiný, každý patříte do jiné společenské vrstvy, ale to poznáte až při první schůzce.

KARTA JISTOTA

Máte zájem o nemovitost, která je však ve velmi špatném stavu. Realitní makléř pochopitelně zastává jiný názor a prodávající strana také. Nic nedejte na řeči a vyžádejte si veškeré podklady. Možná se pak budete divit, co jsou lidé schopni prodat. V žádném případě na tento obchod nepřistupujte, leda byste plánovali nemovitost zbourat a postavit si vlastní vysněný domeček.

KARTA TRVÁNÍ

Váš život doposavad nestál za nic. Jen samé hádky a vysvětlování, tohle přeci nemáte za potřebí. Nemusíte se nechávat ponižovat, máte na víc.

KARTA STRACH

Rozešli jste se již dávno, ale váš partner si stále nechává pootevřená vrátka. Je třeba si otevřeně promluvit, jelikož do vašeho života vstoupila jiná osoba a to by měl váš partner pochopit.

KARTA KOMPLIKACE

Je na čase odpoutat se od své maminky a začít nový život. Nebude vás stále chránit, nebude vás podporovat. Už jste dost staří na založení své rodiny.

KARTA NEMOC

Díky své nemoci jste ztratili vše, co jste celý život budovali. Vaše pracovní místo dostal někdo jiný, prý na vás čekat nemohou, váš partner potřeboval lásku zrovna ve chvíli, kdy jste potřebovali podporu, peníze se rozkutáleli na školné dětí a váš majetek se rapidně tenčí.

KARTA SETKÁNÍ

S počínajícími zimními dny a chmurnými večery vaše dobrá nálada mizí.

Jste velmi rozmrzelí, nic vás nebaví, nikam se vám nechce. Nejradši jste doma v teple.

KARTA NEBEZPEČÍ

Jste velice důvěřiví a ani žádné impulzy vás nepřesvědčí. Podceňujete nebezpečí, tímto způsobem ho vyhledáváte, i když nevědomky.

KARTA KOMUNIKACE

Čeká vás rozhovor s rodiči, který však nic nevyřeší. Máte jiný názor na život, a vaši rodiče to nedokáží akceptovat. Stále by vám chtěli radit a do všeho mluvit. Rozhodně jim nic neodkývejte, bylo by to ještě horší. Živili byste v nich falešný pocit, že jejich chování je jediné správné.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Vašim starostem je konec, nečekejte ani žádné ztráty, právě naopak. Nabídla se vám jedinečná příležitost, a vy byste si ji neměli nechat utéct.

KARTA NOVINA

I když je dítě pro vašeho partnera nepodstatné, vy po něm toužíte. Ale po všech těch potratech máte strach otěhotnět. Miminko přijde samo, až ho budete nejméně očekávat, až se vzdáte myšlenky na něj.

KARTA PODVOD

Máte pocit, že musíte použít malé lsti, abyste dosáhli svého. Nemovitost, na kterou si děláte po právu nárok, je vaše a vždy byla. V žádném případě jste si ji nevybrali, ona si vybrala vás ještě před vaším narozením. Prožijete tam mnoho krásných chvil.

KARTA DŮVĚRA

Ztratíte důvěru ve své tři kamarádky, jelikož nechcete být jako ony. Až nyní vidíte, jak povrchní jsou a do toho nechcete spadnout. K čemu mluvit o jiných lidech, kteří nejsou právě na blízku a nemohou oponovat, k čemu vzpomínat na dětství, když to nikomu neprospěje.

KARTA VYJASNĚNÍ

Váš přítel utrpěl dopravní nehodu a došlo při ní ke ztrátě paměti. Nepoznává ani vás, ani nikoho ze svého okolí. Tato ztráta je však krátkodobá, ale následky přeci jen zůstanou.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Bojíte se jakýchkoli změn. Nemáte dobrou zkušenost s vaším přemísťováním a proto se také jakýmkoli změnám bráníte. Dokonce i narození dítěte berete jako nepříjemnou změnu.

KARTA VĚRNOST

Jsou přátelství, jež stojí za vaši pozornost a přátelství, které za to nestojí. Právě přátelstvím druhé možnosti právě procházíte.

KARTA IZOLACE

Jste velmi osamělí a i když vám to vyhovuje, nelíbí se vám to. Chcete to změnit a také toho dosáhnete, jelikož samota je zlá. Nemusíte být sami, vždyť jste si představovali život plný smíchu a radosti a to je váš úkol na tomto světě, v tomto životě.

KARTA OKOLÍ

Máte strach z lidí okolo sebe - v práci nebo ve škole. O přestávce se straníte lidí, máte pocit, že si s nimi nemáte co říci, proto se jim vyhýbáte. I komunikace na pracovišti je velmi strohá. Nevážíte si sami sebe, podceňujete se a proto nabýváte dojmu, že lidé vás vidí jako ošklivé, plné chyb.

KARTA PŘEKÁŽKY

Vymysleli jste si vhodnou činnost, ve které nemáte žádnou konkurenci. Váš nápad leží v hlavě mnoha závistivým lidem, proto si svůj nápad pečlivě střežte.

KARTA ROZHODNUTÍ

Musíte se rozhodnout, na výběr máte pět možností. Ne všechny jsou ale pro vaše dobro. Zvažujte velmi opatrně, abyste nelitovali.

KARTA ZTRÁTA

Ztrátě se nevyhnete, odcizená věc se k vám nevrátí. Této ztráty budete litovat, už i proto, že vás oklame velice zákeřná osoba. Tuto osobu znáte a o její falši víte už dlouhou dobu. Nepouštějte si ji přes svůj práh.

KARTA LÁSKA

I když ztratíte svou lásku a vaše mysl nedělá nic jiného, než se tím neustále zabývá, musíte vše hodit za hlavu a jít dál. Jsou lidé, kteří vám pomohou, i když v to nedoufáte. Nesnažte se být odtažití.

KARTA VZTAH

Měli jste velmi pevný vztah a nyní vám ho někdo nabourává. Ukusuje po kouskách z vašeho štěstí.

KARTA TAJEMSTVÍ

Máte velké tajemství a nyní nastal čas na jeho vyzrazení. Povíte o něm ale nesprávné osobě, která neumí držet jazyk za zuby. Naneštěstí se dostane k uším člověka, který ho vědět vůbec neměl.

KARTA ZPRÁVA

Čekáte zprávy a ty stále nepřichází. Ještě nenadešel čas pro tento druh zpráv. Budete muset vyčkat na příznivější dobu. V současné době by zpráva nebyla tak optimistická.

KARTA SEX

Na sex nemáte v poslední době ani pomyšlení a dalo by se říci, že se mu vyhýbáte. Váš partner to dokáže tolerovat jen do určité doby. Dejte se dohromady, pokud se jednoho dne nechcete probudit v prázdné posteli, zcela opuštěni.

KARTA ŠTĚSTÍ

Paní štěstěna se k vám otočila zády, dokonce očekávejte dvojnásobné neštěstí. Kolo osudu se stále otáčí, ale vy jste usnuli na vavřínech a nevylepšovali nic ve svém životě, až nastala doba stagnace a od ní je velice krátká cesta k pošlapání všeho, co jste kdy budovali.

KARTA MYŠLENKY

Ocitáte se v období, kdy nejste schopni logicky uvažovat, nebo si cokoli zapamatovat. Toto období již brzy skončí, namáhejte dál svůj mozek a vše se vrátí do původního stavu.

KARTA ČINNOST

Svým novým projektem jste si byli až moc jisti a nyní nastává probuzení. Nic není takové, jak se na první pohled zdálo.

KARTA FINANCE

Očekávejte velké finanční problémy, dluhy půjdou do statisíců a více. Bude nutné vyhlásit osobní bankrot, ale nejprve přijdete o vše, co vlastníte.

KARTA POVOLÁNÍ

Výpověď z dosavadního zaměstnání vás nemine. Brzy si ale najdete vhodné pracovní místo, se stabilní smlouvou.

KARTA OSUD

Tato ztráta je vám souzena, jelikož se vždy snažíte volit snazší cestu. Na své cestě životem musíte mnohé obětovat, aby se vám to posléze vrátilo mnohonásobně zpět.