dóm č. 24 : láska

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše láska k autům je veliká. Milujete stará auta, skvosty své doby, které se ani nyní nenechají zahanbit. Vůně paliva, hlučnost, to vše přidává na majestátnosti těchto krasavců. Sami byste alespoň jedno chtěli vlastnit, ale je to nemožné. Nejen kvůli ustájení, ale také z časových důvodů.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Máte rádi vše živé, ta nejmenší stvoření nevyjímaje. Zkrátka, pro broučky byste dýchali, což spousta lidí nedokáže pochopit. Jste ochotni věnovat i své finance na podporu těchto tvorů, nevyjímaje života v jejich prostředí. A pokud byste tam i zemřeli při pozorování života a každodenního shonu těchto tvorů, byli byste opravdu šťastni.

KARTA TOUHA

Milujete cestování, cizinu a daleké kraje, cizince nevyjímaje. Nejraději byste celý zbytek života věnovali toulkám po dalekých zemích. Chtěli byste jen cestovat a nic neřešit.

KARTA JISTOTA

Milujete svou rodinu, dům, sousedy, vše kolem vás. Neradi se někam stěhujete, kde se jednou zabydlíte, odtamtud vás už nikdo a nic nedostane. Nemáte rádi změny, proto se snažíte udělat vše pro to, aby byl váš dům či byt také útulný pro všechny členy rodiny.

KARTA TRVÁNÍ

Uvědomujete si, že jste součástí přírody a také se snažíte chovat podle toho. Máte rádi procházky přírodou, kdy vás nic neruší a vy můžete s ní splynout v jednotu. Snažíte se chránit vše živé.

KARTA STRACH

Prožíváte smutné období, kdy všechny své žaly utápíte v alkoholu. Je to jediný společník, který je vždy s vámi. Stahuje vás to stále hlouběji a hlouběji do propasti závislosti, že si ji přestáváte uvědomovat. Stále nechápete, že máte velký problém, který je nutné řešit.

KARTA KOMPLIKACE

Prožíváte milenecký vztah, který není ale korektní. Jeden z vás má partnera, kterého toto bude velice bolet, jelikož se to dozví již brzy, a také od cizích lidí.

KARTA NEMOC

Rádi se probíráte dokumenty o životě lidí, kteří zemřeli za podivných nebo dosud neobjasněných událostí. Také byste se toho rádi zúčastnili, avšak víte, že vaše znalosti jsou nulové.

KARTA SETKÁNÍ

V brzké době se zasnoubíte s člověkem, kterého si hodláte vzít co nejdříve. I

když se znáte teprve chvíli, připadá vám to jako věčnost.

KARTA NEBEZPEČÍ

Vyhledáváte nebezpečí, ke svému životu potřebujete adrenalin. Obyčejný život vás nezajímá, musíte cítit to vzrušení z možného i nemožného. Žádné výzvy se nezaleknete.

KARTA KOMUNIKACE

O své lásce jen mluvíte, ale nejste ochotni pro to nic udělat. Obáváte se jakýchkoli střetů a hádek.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Vaše láska k prarodičům je velká, vždyť pro vás tolik udělali. Rádi jste se motali v kuchyni, ve které to vonělo, a dívali se na různé věci, které jakoby rostli pod dědečkovýma rukama. Vždy pro vás měli vlídné slovo, ale také se dokázali zle podívat, pokud jste udělali něco špatného.vždy k nim budete cítit lásku.

KARTA NOVINA

Milujete děti, ať už vlastní nebo cizí. Rádi s nimi pracujete, staráte se o ně a vychováváte je. Nebo je jen tak pozorujete... a vzpomínáte na své dětství. Bezstarostný život jednoho dne i jim skončí a vy si přejete, aby byl co nejhezčí.

KARTA PODVOD

Měli byste už něco udělat s vaší láskou ke všemu, co není vaše. Musíte to prostě mít, za každou cenu. Uvědomte si, jak by bylo vám, kdyby se vám postupně začali ztrácet věci. Co se týče citů, s těmi je to obdobné, žádné dát nechcete, ale brát, to ano.

KARTA DŮVĚRA

Rádi chodíte do ZOO pozorovat velká, divoká zvířata. Uchvacují vás především šelmy. Máte k nim respekt, a zároveň se bojíte. Při tomto strachu nepociťujete bázeň, ale vzrušení.

KARTA VYJASNĚNÍ

Lásku k idolu nezapřete, vždyť se chováte úplně stejně. Stejné oblečení, kosmetika, tetování. Už to nejste vy, ale napodobenina, a přesto tvrdíte, že se chcete lišit. Zapracujte na sobě, možná si vás spíše všimne, když budete sami sebou. Vždyť i váš idol rád svou image odloží a je chvíli jen obyčejným člověkem, alespoň ve svém soukromí.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Jste rození ornitologové, svět ptactva vám není vůbec cizí, naopak, občas byste se chtěli také vznést vysoko nad obzor. Svět lidí vám připadá velice chaotický, zatímco svět zvířat má svůj řád.

KARTA VĚRNOST

Vaše přátelství je trvalé, zdá se, že ho nemůže nic narušit. Už od malička jste se od sebe nevzdálili ani na krok. Když jste si našli partnery, vaše návštěvy nebyly moc časté, ale vše se změnilo narozením vašich dětí. Jste si vědomi toho, že si navzájem scházíte a proto děláte vše proto, abyste byli v kontaktu neustále.

KARTA IZOLACE

Rádi překonáváte hranice svých možností, zúčastňujete se různých soutěží a neradi prohráváte. Je to váš koníček i práce zároveň. Jezdíte na různá místa našeho státu i mimo něj a snažíte se udělat dojem, pokud se nejedná o vědomostní soutěž.

KARTA OKOLÍ

Milujete oslavy, párty všeho druhu. Rádi se jich zúčastňujete. I v případě, že vás nikdo nepozval, využijete příležitosti a pozvete se sami. Zamyslete se nad svým chováním a zkuste pro jednou uspořádat oslavu a pozvěte své přátele.

KARTA PŘEKÁŽKY

Vaše láska je směřována k paleontologii. Zvláště fosílie jsou předmětem vašeho obdivu. Zkoumat a nacházet pozůstatky prehistorických gigantů, jako byli dinosauři, či jen malého trilobita, bez toto nemůžete existovat. Tak rádi byste se do jejich doby podívali, kdyby to jen šlo.

KARTA ROZHODNUTÍ

Je na čase zvolit, s kým chcete svůj život spojit a s kým ne. Stojíte na cestě a nevíte, kudy dál. Máte se ohlížet na své děti a být nešťastní, nebo jít za svou láskou a bojovat? Je to velice složité, a i přesto, nebo právě proto, se musíte rozhodnout.

KARTA ZTRÁTA

Máte na víc a plně si to uvědomujete. Nemusíte se ponižovat, nikdo vám za to nestojí. Tato láska je nevyrovnaná již od začátku a je odsouzená k zániku. Vždyť láska má přinášet pocit štěstí a ne utrpení a slzy. Čím dříve si to uvědomíte, tím lépe.

KARTA LÁSKA

Jste čerstvě zamilovaní a prožíváte krásné chvíle s milovaným člověkem. Rádi byste si ho přivedli domů a dali pod zámek, abyste o něj nepřišli. Láska ale není o sobectví, je o velkorysosti a toleranci.

KARTA VZTAH

Vstoupíte do manželství plni očekávání. Bude to vaše první svatba, a o to víc chcete, aby vše proběhlo tak, jak má. Přípravy jste přenechali profesionálům, tak by nic nemělo narušit tento významný den.

KARTA TAJEMSTVÍ

Milujete knihy, rádi si v nich počtete, když vám není do zpěvu. Zastáváte názor, že je lepší kniha než sedět neustále u počítače a marnit čas nicneděláním nebo nesmyslnými konverzacemi o ničem.

KARTA ZPRÁVA

Již brzy se seznámíte s člověkem, který bude mít vliv na váš další život. Byli jste už dlouho sami, nyní je na čase to změnit.

KARTA SEX

Nechcete se prozatím vázat, ale tělesné potřeby se hlásí a už vás nebaví stále se jen ohlížet, zda vás někdo nevidí. Chtělo by to partnera, ale jen na sex. Rozhlédněte se kolem sebe, určitě nějakého vhodného objevíte.

KARTA ŠTĚSTÍ

Na lásku máte opravdu štěstí, váš partner nemá důvod žárlit a vy také ne. Vycházíte si navzájem vstříc a podporujete se, jak se to jen dá. Dokážete se navzájem podržet i v těžkých chvílích a můžete se na sebe spolehnout.

KARTA MYŠLENKY

O lásce stále jen přemýšlíte, zda nemůžete udělat ještě něco navíc, než doposud. Je to opravdu člověk, se kterým chcete prožít zbytek života? Na tyto úvahy není nikdy pozdě, udělejte si pořádek ve svém srdci.

KARTA ČINNOST

Nemáte důvod k podezřívavosti a ani do budoucna tento důvod nevyvstane. Můžete se na sebe spolehnout ve všech oblastech, jste schopni se podržet i v těch nejhorších chvílích.

KARTA FINANCE

Vaše láska k majetku a k penězům zvlášť bude znamenat váš zánik. Nepropadejte panice ani hráčské vášni, raději zkuste své finance zúročit a vložit do správných rukou. Investujte s rozumem.

KARTA POVOLÁNÍ

Jste na svém partnerovi až moc závislí, nenecháváte mu žádný prostor. Budete se muset naučit starat se sami o sebe a nechat partnera dýchat.

KARTA OSUD

Milujete vše kolem sebe, dokonce i lidi, kteří vás nemají v lásce. Vždyť přece láska v Boha je pro vás ta jediná správná a Bůh je v každém z nás.