dóm č. 25 : vztahy

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Myšlenek na člověka, kterého máte rádi, a rádi byste s ním strávili zbytek života, se nezbavíte. Tento člověk přišel do vašeho života náhle, a také náhle z vašeho života odešel.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Vzali jste si člověka, se kterým jste velice šťastni. Rozumíte si, i když se občas pohádáte a nemluvíte spolu pár dní. To však nic nemění na tom, co k sobě cítíte.

KARTA TOUHA

Chystejte se na svatbu i na svatební cestu. Možná budete mile překvapeni, kam se vydáte. Užívejte si tohoto času nic nedělání a relaxace.

KARTA JISTOTA

Vaše rodina za vámi stojí, máte velmi pevné vazby, které se nedají jen tak zpřetrhat. Jste fixováni na rodinu, nedáte na ni dopustit a také se patřičně rozrostete.

KARTA TRVÁNÍ

Nezáleží na tom, že je vám dobře s člověkem stejného pohlaví, ať si ostatní říkají co chtějí, ať se na vás dívají skrz prsty. Zůstanete sví i nadále, dáte jen na své vlastní přesvědčení a touhy. I vaše rodina se s tím jednoho dne smíří a přijme vás takové, jací jste.

KARTA STRACH

Váš partner se začal chovat úplně jinak než doteď a vy marně přemýšlíte, kde jste udělali chybu. Možná svého partnera jen dostatečně neznáte, možná je chyba ve vás a možná mu jen něco chybí. Hledá jinde to, co doma postrádá. Je na čase si promluvit a rozehnat vaše obavy, ať už oprávněné či nikoliv.

KARTA KOMPLIKACE

Do vašeho vztahu se vloudí další osoba. Očekávejte komplikace, jelikož se jí jen tak nezbavíte, ač budete oba dva chtít. Bude velmi zákeřná a útočná. Bylo velkým omylem cokoliv si s ní začínat.

KARTA NEMOC

Žijete s člověkem, který veškerou svou negativní energii přenáší na vás a čerpá vaší pozitivní. Nenechte se zcela vysát, neboť vás pak čeká jen velké trápení spojené s trvalou nemocí. Zbudujte si ochranu proti tomuto energetickému upírovi. Za nic mu neděkujte, a na veřejnosti už vůbec ne. Na toto on čeká, a toho se nesmí dočkat. Pozná, že u vás nepochodí a poohlédne se po někom jiném.

KARTA SETKÁNÍ

Zapletli jste se s vdanou ženou, která s tím nemá nejmenší problém. Nyní budete muset uvážit, zda byste s ní chtěli opravdu spojit svůj život či se s ní jen pobavit.

KARTA NEBEZPEČÍ

Zapletete se s nebezpečným člověkem, který si z vás udělá jen hračku na hraní. Zvažte velmi pečlivě, zda vám ty nádherné dary opravdu stojí za riskování se svým životem. Tento člověk nekouká nalevo ani napravo a klidně obětuje vše, co má, včetně vás, jen aby si zachránil svou vlastní kůži.

KARTA KOMUNIKACE

Rozepře a hádky, tomu se nyní nevyhnete v manželství. Budete mít tendenci svou zlobu přenášet na přátele, sousedy, spolupracovníky. Nechte své problémy doma, jen si tím uškodíte.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Jste opravdu ve vztahu tak nespokojení, nebo si jen nemůžete vybrat? Někdy ani sami nevíte, co jste řekli svému partnerovi a co milenci. Ale takovýto život vám vyhovuje, jste obletovaní ze všech stran¨, nechcete prozatím nic měnit.

KARTA NOVINA

Ve svém manželství jste spokojeni, nic nebrání početí vašeho vytouženého miminka. Jste dostatečně zabezpečeni a připraveni na příchod dalšího člena, který u vás najde lásku a porozumění.

KARTA PODVOD

Uzavřete smlouvu v domnění, že jde ale o něco docela jiného. Doma pak tuto skutečnost zjistíte, ale nebude vám to uznáno. Je lépe nespoléhat se na slovo obchodníka, ale vše si pečlivě přečíst. Předejdete tak mnohému trápení.

KARTA DŮVĚRA

Jste pevně spjati se svým otcem. Cokoliv řekne, je pro vás jediné správné. Měli byste se naučit spoléhat na vlastní názory.

KARTA VYJASNĚNÍ

Máte pocit, že se svým partnerem nemusíte používat žádná slova, a víte s naprostou jistotou, co si navzájem přejete. Na druhou stranu pokud jeden z vás začne větu, stačí i jen jedno slovo, druhý ho okamžitě doplní. Máte stejné myšlenky a touhy.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Očekávejte velké změny v partnerství, jelikož nastane velká změna, která vám obrátí život naruby. Nový vztah je již velmi blízko, proto mu dejte šanci a ničeho se neobávejte.

KARTA VĚRNOST

Nic se nebojte ani v době velké krize, vaše práce není ohrožena, dokonce na tuto nejistou dobu dlouhodobá. Zaměstnání si udržíte, dokonce byste mohli uvažovat o jiném postu, který vám bude nabídnut.

KARTA IZOLACE

Rozvod se již nedá déle odkládat. Měli jste snahu vše urovnat, ale s vaším

partnerem se dohodnout nedá téměř na ničem. Chce mít za každou cenu pravdu, a neuzná ani, když ji nemá. buďto tento boj budete snášet, nebo si řeknete sbohem a půjdete každý svou cestou. Již jste se rozhodli pro druhou variantu.

KARTA OKOLÍ

Uzavřete smlouvu s cizincem. Bude po vás chtít službu a vy mu ji poskytnete za tučný úplatek. Žádných komplikací se pro tentokrát obávat nemusíte.

KARTA PŘEKÁŽKY

Váš vztah už dávno není takový, jak jste si ho vysnili. Je na čase se na nějakou dobu rozejít, utřídit si myšlenky. Nedělejte však moc dlouhou pauzu, nemuselo by dojít k opětovnému navázání vztahu. Na druhou stranu vám to ale velice prospěje.

KARTA ROZHODNUTÍ

Zvažte všechny vaše vztahy. Zkuste se na ně podívat z pohledu cizího člověka. Prožíváte stále stejné vztahy, s povahově stejnými partnery a už byste rádi někoho normálního. Proč máte stále jen trpět? Sáhněte si do svědomí, nemáte na tom také svou vinu? Proč stále přitahujete stejné muže? Zkuste změnit své vystupování a možná i svou povahu, vaše aura se změní také a vše se obrátí k lepšímu.

KARTA ZTRÁTA

Jste s partnerem, se kterým ani nechcete být. Každý den přemýšlíte, jak mu říct, že ho nemilujete a nechcete, jak toužíte odejít, ale když se ráno probudí a políbí vás, ztratíte odvahu a zůstáváte.

KARTA LÁSKA

Očekávejte milostné vyznání od člověka, který je do vás zamilovaný až po uši a doteď si netroufl se vyslovit. I vy po něm tajně pokukujete. Mohl by to být začátek krásného vztahu.

KARTA VZTAH

Nemáte si na co stěžovat a tak to zůstane i do budoucna. Ať uzavřete jakýkoliv vztah, pracovní nebo soukromý, vydrží velice dlouho a bude záležet jen na vás, v jaké bude podobě.

KARTA TAJEMSTVÍ

Tajíte svůj vztah, a pro okolí jste raději jen smolaři. Kdyby okolí vědělo více, možná by vás tolik nelitovali, nebo možná ještě více. Důležité však je, že vám to tak vyhovuje a nechcete na tom nic měnit.

KARTA ZPRÁVA

Jste stále zamilovaní, váš přítel vás již brzy požádá o ruku. Vybere si velmi romantické místo k této nabídce, vše proběhne na zdánlivě obyčejné dovolené. To, že obyčejná nebude, poznáte velmi brzy.

KARTA SEX

Váš vztah je založený výhradně jen na sexu, v běžném životě si nemáte co říci. Jste jeden pro druhého velice přitažliví, ale ani jeden z vás se nehrne do založení rodiny či jen společného bydlení.

KARTA ŠTĚSTÍ

Zamilovali jste se do špatného člověka, jelikož vám není souzen vztah s vlivnou osobou. Myslíte příliš vysoko, a i když je to v některých oblastech ku prospěchu, nyní ke škodě.

KARTA MYŠLENKY

Přemýšlíte o vztahu, který byste chtěli mít, a nedíváte se reálně. Zodpovězte si otázku, co by vás s tímto člověkem čekalo? Pokud chcete jít do tohoto vztahu za všech okolností, již o něm jen nepřemýšlejte, ale konejte.

KARTA ČINNOST

Chystáte podepsat smlouvu, která přinese do vašeho života jistotu. Nemusíte se ničeho obávat.

KARTA FINANCE

Smlouva, kterou se chystáte podepsat, je velice výhodná pro obě strany. Udělali jste dobrý obchod a ještě ušetříte nějaké peníze, které můžete použít k jiným účelům.

KARTA POVOLÁNÍ

Očekávejte prodloužení pracovní smlouvy. Vaši nadřízení jsou s vámi velice spokojení, proto nemají důvod jednat jinak. Zachovejte si své tempo a práci odvádějte stejným způsobem, poté byste mohli pomýšlet i na vyšší místa.

KARTA OSUD

Váš partner vám byl předurčen, není jiné cesty než s ním prožít nádherný život plný lásky a porozumění.