dóm č. 26 : učení, tajemství

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Odhalíte tajemství, které bylo před vámi ukryto. Lidé, kteří toto tajemství střežili, k tomu měli své důvody. Nebylo to tedy z důvodu, že by ve vás neměli důvěru, proto se na ně nezlobte.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Vaše studium vám jde jaksi samo, ani se moc na učení nemusíte soustředit. Je to jako byste vše již znali, ale pozor na úskalí ve formě záludnosti otázek při zkoušení.

KARTA TOUHA

Toužíte poznat všechna místa světa a odhalit mnohá tajemství dalekých končin. Vždy vás zajímala historie pradávných kultur, a zcela si uvědomujete, že nemůžete poznat vše, ale velmi vás to láká.

KARTA JISTOTA

Opět jste zatoužili usednout do školních lavic, proto padlo vaše rozhodnutí pokračovat ve studiu i v pokročilém věku.

KARTA TRVÁNÍ

Vaše tajemství ohledně nemoci vyzrazeno nebude. Jste si však jistí, že by o tom vaši nejbližší neměli vědět? Je složité mluvit o něčem, s čím se sami teprve smiřujete, a možná jen nechcete, aby vás ostatní litovali, ale dříve nebo později se to stejně dozví.

KARTA STRACH

Ve studiu se vám vůbec nedaří, ale ne proto, že byste nebyli schopni se cokoliv naučit. Vše pramení z vašeho pocitu, že vše, co řeknete, bude špatně. V písemkách máte vždy za jedna, ale ta tréma! Neostýchejte se, nemáte se čeho obávat, vždyť chybuje každý.

KARTA KOMPLIKACE

Do života vám vstoupila další osoba, ale jak se k tomu postavit? Promluvit si s partnerem nebo mlčet? Obě možnosti jsou správné, ale je to velmi těžké.

KARTA NEMOC

Již déle nemůžete pokračovat ve studiu, bohužel nejste na tom nyní finančně nejlépe, proto studium přerušíte.

KARTA SETKÁNÍ

Vaši sestru již dlouhou dobu tíží určité věci, o kterých do této doby mlčela. Nikdo z vaší rodiny o jejích problémech neměl ani zdání.

KARTA NEBEZPEČÍ

Je na čase promluvit si se svým dítětem o možné šikaně, jelikož se ho to týká. Špatně se o tom mluví, proto není vhodné na něj nějakým způsobem tlačit, ale vysvětlit mu důsledky, které z toho plynou.

KARTA KOMUNIKACE

Vaše zatloukání nikam nevede, dojde jen k ještě většímu násilí. Opravdu vše chcete déle snášet? Alespoň o tom přemýšlejte nežli to zavrhnete. Zhodnoťte, co by pro vás bylo lepší a podle toho se zachovejte.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Vaši kamarádi stále naléhají, abyste jim prozradili recept na šťastný vztah, který prožíváte už mnoho let. Vy tento recept nemáte, jen tolerance, porozumění a láska vás drží spolu a nevidíte na tom nic zvláštního.

KARTA NOVINA

Vaše děti již dostatečně vyrostli, aby měli svá tajemství, která vám za žádných okolností nesvěří. Už nejste jediní, komu se svěřují se svými problémy, popřípadě láskami. Vypadá to, jako byste byli na obtíž, ale jen vyrostli a dospěli, i když jsou pořád vaše malé děti.

KARTA PODVOD

Nechce se vám již déle studovat, ale vaši rodiče to vidí jinak. Neustále vám kladou na srdce, že čím větší vzdělání, tím více peněz. Vy si sice uvědomujete, že vzdělání je důležité pro pracovní život, ale také jste přesvědčeni, že člověk s vyšším vzděláním může dosáhnout menšího úspěchu a tudíž i peněz než člověk s nižším vzděláním.

KARTA DŮVĚRA

Ve vašem studiu máte nad sebou velkou oporu ve formě kantora, který na vás nedá dopustit. Neostýchejte se s ním probrat veškeré problémové učivo, s jeho pomocí můžete excelovat.

KARTA VYJASNĚNÍ

Dozvíte se tajemství, které mělo být ukryto na dlouhou dobu. Tajemství přestalo být tajemstvím ve chvíli, kdy jste ho i vy předali dál. Mnoha lidí se to dotkne víc, než by čekali.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Vaše zamýšlené studium přinese do budoucna změny, více si budete důvěřovat a také váš profesní život bude mnohem pestřejší nežli bez tohoto vzdělání.

KARTA VĚRNOST

Studium prozatím ještě neukončíte, stále je co se naučit. Vaše profese vyžaduje celoživotní studium, jelikož co víte dnes, zítra už bude nepoužitelné či zastaralé.

KARTA IZOLACE

Díváte se stále do knih a skript a nemůžete si nic zapamatovat. Jakoby to, co jste již nastudovali, zmizelo v nenávratnu. Vaše nesoustředěnost tomu také nepomáhá.

KARTA OKOLÍ

Zkoušku, na kterou se chystáte a které se tak trochu obáváte, dopadne na

výbornou. Odhoďte trému a dejte průchod svým myšlenkám a naučené látce.

KARTA PŘEKÁŽKY

Na studia nemáte poslední dobou ani pomyšlení. I když se velmi snažíte, nic do hlavy dostat nemůžete. Je to jako by vám všechny znalosti na druhé straně někdo gumoval.

KARTA ROZHODNUTÍ

O vašem dalším studiu už bylo rozhodnuto. Víte, že čím je člověk vzdělanější, tím více možností uplatnění má.

KARTA ZTRÁTA

Ztratíte velmi vzácné knihy, které jste měli zapůjčené ke svému studiu. Jejich cena je nevyčíslitelná.

KARTA LÁSKA

Milujete tajemství všeho druhu a také se snažíte nikdy žádné nevyzradit. Jedno má i vaše matka, dozvíte se o něm zcela náhodou a nečekaně a nebude vám to vůbec milé. Máte říci, že víte, nebo si ho nechat pro sebe? Stále dokola o tom přemýšlíte.

KARTA VZTAH

Není dobré tajit důležité věci před svým partnerem, ale někdy to jinak ani nejde. Pokud byste se přiznali a rozebrali to s ním, nevěřil by vám. Proto máte zábrany k přiznání.

KARTA TAJEMSTVÍ

Vaše tajemství již brzy vypluje na povrch, momentálně se tím zabýváte více, než je vhodné a tím na něj upoutáte pozornost.

KARTA ZPRÁVA

Učíte se všechno sami, nepotřebujete k tomu lektory. Vždy si nakoupíte mnoho knih, a stejné je to i s výkladem karet. Nepospícháte, máte na to čas. Své znalosti zkoušíte na širokém okolí.

KARTA SEX

Žijete s mužem, který má svérázné názory, a do těch se mnoho vaše rodina nehodí. Prozatím jste je neseznámili, a také k tomu nemáte důvod. Váš přítel se na vaši rodinu ani neptá. Pokud by se zeptal, neodpověděli byste mu.

KARTA ŠTĚSTÍ

Velmi se obáváte zvláště jedné zkoušky, ač jste na ni připraveni, a nechcete ji opakovat. Ničeho se však bát nemusíte, zkouška dopadne na výbornou a vy postoupíte s nejlepším výsledkem z celé třídy.

KARTA MYŠLENKY

Naučili jste se o svých pocitech nemluvit. Tajíte to před všemi, hlavně před rodinou, nechcete, aby vás viděli plakat, když je vám smutno a neumíte se smát, když vám do smíchu není. Přetvařujete se a neprospívá vám to.

KARTA ČINNOST

Máte velké tajemství, díky kterému se vám podaří odemknout dveře do srdce někoho, o koho vůbec nestojíte a s kým budete v budoucnu velmi šťastni. Začne to úplně nevinně, a skončí vzájemnou láskou do konce života, byť vám vůbec souzen není.

KARTA FINANCE

Rozhoduje se o vaší finanční stránce, ale vy o tom zatím nemáte ani tušení. Půjčili jste si na bydlení a nyní, při ztrátě zaměstnání, to nemáte z čeho splácet. Mohla by vám pomoci žena, od které byste to čekali nejméně. Její nabídku však odmítnete a budete čelit své finanční krizi sami.

KARTA POVOLÁNÍ

Pracujete v utajení, dokonce ani vaše rodina nesmí přesně vědět, co děláte, abyste ji nevystavili nebezpečí. Také často létáte do zahraničí a proto si můžete mnoho věcí vymyslet, a nikdo nemá nejmenší podezření.

KARTA OSUD

Studia jste zdárně dokončili, dále už není kam a je na čase vaše studia zúročit.