dóm č. 27 : komunikace

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Dostanete dopis z daleka. Bude se týkat vašeho bydlení, kvůli kterému se jen hádáte - s velmi mazanou a nebezpečnou osobou. Tato osoba ovládá magii a může vám způsobit újmu na zdraví. Raději tuto informaci neberte na lehkou váhu.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Zpráva, kterou dostanete, bude pro vás velkým překvapením, nic takového nečekáte. Zpráva bude pojednávat o nemoci duše, ne však těla, i když tělo strádá a vykazuje známky nemoci. Ale je to právě duše, která potřebuje léčit.

KARTA TOUHA

Obdržíte pozvání na seminář do zahraničí. Pojedete, jelikož taková příležitost se nabízí jednou za život. Navíc budete mít jedinečnou šanci také promluvit a podělit se o svou práci a výsledky v ní.

KARTA JISTOTA

Podali jste žádost o koupi nemovitosti, která je majetkem města. Na tuto nemovitost je mnoho zájemců, každý se snaží přesvědčit radu města, že jen oni jsou těmi pravými, kdo by tuto nemovitost měl vlastnit. Vy se s nikým nepředbíháte, ale dali jste jasný záměr a čekáte, jak to dopadne. Nemá cenu se příliš angažovat, městu nejde ani tak o peníze za nemovitost, jako o peníze, které budete ochotni a schopni investovat do oprav.

KARTA TRVÁNÍ

Účastníte se demonstrací za lepší ovzduší a záchranu lesů. Je to vaše životní poslání - chránit přírodu - a ne vždy je to jednoduché. Čeká vás mnoho rozhovorů se starosty měst a obcí a ne vždy se setkáte se vstřícností, jelikož jejich hlavním cílem jsou finance, které tečou do městské pokladny.

KARTA STRACH

Čekáte vždy spíše zprávy pozitivního charakteru, ale občas musíte obdržet i tu negativní. Tato se týká vašeho osudu. Nechcete si připustit, že s vámi osud zachází velmi krutě, byť už jste několikrát dostali pořádně za vyučenou.

KARTA KOMPLIKACE

Připravte se na komunikaci se ženou, která vás kontaktuje prostřednictvím dopisu. Nikdy jste se neviděli, nechápete, kde na vás vzala kontakt a přesto tvrdí, že má pro vás velmi zajímavé informace týkající se vašeho sexuálního života, spíše člověka, který s vámi intimní vztah udržuje.

KARTA NEMOC

Žádné dobré zprávy neočekávejte, je zapotřebí opět navštívit lékaře a promluvit si o svém stavu a dalším postupu.

KARTA SETKÁNÍ

Dopisujete si již velmi dlouho a nikdy nezapomenete poslat pohled k vánocům či narozeninám, i když spolu komunikujete přes internet téměř denně. Ale dopis psaný rukou vždy potěší mnohem víc.

KARTA NEBEZPEČÍ

Velmi rádi si dopisujete přes internet, vyhledáváte seznamky, ale jen abyste se pobavili, vlastně ani nikoho nehledáte a když přeci jen někoho ulovíte, je to zpestření. Jednou ale můžete narazit na někoho ne příliš čestného, který vám udělá ze života peklo.

KARTA KOMUNIKACE

Komunikujete spíše znakovou řečí, s lidmi hluchoněmými si lépe popovídáte, jelikož mají docela zajímavé názory. Jsou sice ochuzeni o schopnost naslouchat, ale právě proto je jejich svět jiný.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Komunikace se starším manželským párem vám přinese mnoho problémů, které ale vyřešíte kupodivu v klidu. Bude možné se s nimi dohodnout, ale toto příměří nepotrvá dlouho.

KARTA NOVINA

Vaše rodina se rozroste o dalšího člena, tuto radostnou novinu vám sdělí váš potomek. Jako prarodič budete mít mnoho povinností - například hlídat, rozmazlovat - ne, nejsou to povinnosti, ale radosti, a i když jste si tuto chvíli mockrát představovali a přísahali, že nebudete stejní jako vaši rodiče, stejní budete a nic s tím nenaděláte.

KARTA PODVOD

Do vaší přízně se bude snažit vetřít muž, který má nekalé úmysly s vašimi financemi. Proto nikoho nepouštějte do svého bytu, instituce vše posílají i vybírají přes složenky či účty, a nikdy nevybírají žádné peníze v místě vašeho bydliště.

KARTA DŮVĚRA

Čeká vás nepříjemný rozhovor s vaším nadřízeným. Pochybujete o jeho kvalitách pro jeho mládí a on vás obdivuje pro vaši zkušenost. Jste zaměstnáni v podniku déle než je on na světě a doufáte, že už to vydržíte do důchodu. Ač vás uznává, váš způsob práce se mu nezamlouvá a má na to jiný názor.

KARTA VYJASNĚNÍ

Zpráva, kterou dostanete, vám mnohé vysvětlí. Neprávem jste podezřívali muže, na kterého jste dokonce podali žalobu a nyní se ukazuje, že vše je jinak, že jste mu křivdili. Budete muset stáhnout žalobu a veřejně se mu omluvit. Neodčiní to sice příkoří, kterým musel projít a neočistí se hned mezi lidmi, svou rodinou a přáteli, vždy tu zrníčko podezření zůstane.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Vaše komunikace s širokou veřejností přinese vítané změny, které povedou ke šťastnému začátku. Započnete nový projekt, který bude sloužit nejen vám, ale celé společnosti, něco, co tu sice již bylo, ale nyní to ukážete v novém světle.

KARTA VĚRNOST

Váš přítel si o vás dělá starosti. Jevíte se mu velice nemocně, unaveně, ustaraně. Chtěl by vám pomoci, ale zjevně o jeho pomoc nestojíte. Nestojíte vlastně o žádnou pomoc. To, co vás trápí, si chcete vyřešit sami, pomoc zvenčí by to jen zhoršila. Vždy, když se v něčem vaši kamarádi angažovali, vedlo to ještě k větším komplikacím.

KARTA IZOLACE

Dozvíte se o rozvodu, kterému ale nepředcházel ani náznak. Váš partner to tak chce, tak to budete muset respektovat. Tento dopis vám přijde ten den, kdy najdete byt prázdný. Váš partner se odstěhoval, nemíní vám cokoliv vysvětlovat, nezvedá telefon, vyhýbá se vám. Neuvidíte se ani při rozvodovém řízení, nechá se zastupovat. Štěstí, že nemáte spolu děti.

KARTA OKOLÍ

Jako pokaždé i letos obdržíte dopis z úřadu, jako pokaždé vám dávky snižují, i když sotva vystačíte. To ale nikoho nezajímá, nemáte prostě na určité dávky nárok, a nic s tím neuděláte.

KARTA PŘEKÁŽKY

Pokud o nepříteli víte, je v oslabení, jelikož se na něj můžete připravit. Zprávu o člověku, který vám jen škodí, uvítáte, ale také řádně prověříte. Neradi byste se unáhlili a zbavili se přítele. Ale co když váš přítel je skutečně nepřítel? Tolik jste mu o sobě řekli, s každou bolístkou jste se mu svěřili. Nechcete uvěřit, že právě on tolik zneužil vaší důvěry. Nastražíte na něj léčku a počkáte, zda se chytí. Vypustíte falešnou informaci, o které bude vědět jen on a uvidíte, zda je to skutečně tak.

KARTA ROZHODNUTÍ

Dostávají se vám do rukou dvě protichůdné zprávy, nevíte, jaké věřit a jakou naopak ignorovat. Tyto zprávy jsou od lidí, kterým věříte, proto nebude tak snadné se rozhodnout, kdo mluví pravdu a kdo lže.

KARTA ZTRÁTA

Dejte si pozor na své doklady, jejich ztráta by vám mohla zkomplikovat život. Ne však teď, ale mnohem později při jejich zneužití. Jen těžko budete dokazovat, že to nebylo tak, jak se to jeví.

KARTA LÁSKA

Velmi příznivou zprávu pošle váš partner, se kterým momentálně být nemůžete. Dostanete od něj nabídku na večeři, kde vás čeká překvapení v podobě žádosti o

ruku.

KARTA VZTAH

Dostane se vám do rukou svatební oznámení vašich nejbližších přátel. Víte, že svatbu si přeje především ona, on by nejraději nespěchal. Přemýšlíte o nich jako o páru a nemůžete si vzpomenout, co mají vlastně společného. Oba jsou tak rozdílní.

KARTA TAJEMSTVÍ

Bydlíte v pronájmu a jste si téměř jisti, že to tak zůstane, pokud vy budete chtít. Jak se jen mýlíte! Ještě nemáte tušení o výpovědi, která vám bude již brzy dodána do vlastních rukou.

KARTA ZPRÁVA

Obdržíte velmi zajímavou zprávu, se kterou nejprve nebudete vědět, jak naložit.

KARTA SEX

Sex mezi kamarády není nic výjimečného a také vy na tom nevidíte nic nemožného či dokonce nemorálního. Když vám pak bude sex nabídnut, neodmítnete. Znáte se přeci již velmi dlouho, tak proč ne.

KARTA ŠTĚSTÍ

Komunikujete se všemi díky své zlaté auře, a komunikaci se nevyhýbáte ani když jde o lidi, kteří rozsévají kolem sebe jen špatnou náladu. Naopak, je to pro vás výzva. Dokážete rozesmát i velké mrzouty.

KARTA MYŠLENKY

Chcete poslat zprávu, ale nevíte jak to udělat. Čím víc na to myslíte, tím spíše vás nic nenapadá. Vlastně ano, scénářů byste vymysleli spoustu, ale od reality se krapánek liší. Nepřemýšlejte o tom, pokud je vám souzeno zprávu poslat, byť jen myšlenkou, tak to uděláte a vaše zpráva dojde cíle.

KARTA ČINNOST

Už netrpělivě čekáte na dopis z úřadu, abyste mohli chovat exotická zvířata, na která potřebujete patřičná povolení. Ze země, odkud tato zvířata pocházejí, již povolení k dovozu máte, a nyní čekáte jen na vyjádření ministerstva. Máte k chovu ty nejlepší předpoklady a podmínky. Tuto zprávu již brzy obdržíte a bude kladná.

KARTA FINANCE

Je nutná komunikace s finančním úřadem, kde se budete muset obrnit trpělivostí. Stále ještě probíhají vaše prověrky a není jasné, jak to dopadne. Přidělenému úředníku se nelíbí mnoho věcí z vašeho účetnictví, a vy si přitom jste naprosto jistí správností všech položek,

KARTA POVOLÁNÍ

Lepší zprávu jste již slyšet ani nemohli - dostáváte pracovní smlouvu. Tak dlouho jste byli bez práce a konečně jste se dočkali. Tato práce vás baví a prošli

jste zdárně zkušební dobou, proto je vaše radost dvojnásobná.

KARTA OSUD

Jakákoliv zpráva o konci je hodně smutná záležitost, a konec vztahu se sourozencem nebolí o nic míň. Vaše sestra se rozhodla zpřetrhat veškeré styky s vámi a ač neznáte důvod, respektujete její rozhodnutí. Může to být způsobeno velkou vzdáleností, mentalitou, kterou pochytila od svého muže nebo právě rozhodnutí jejího muže zpřetrhat všechny svazky s rodinou.