dóm č. 30 : sex, rodina

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Je to klasika, jako z amerického filmu - sex v autě. Vyzkoušejte však něco netradičního a zkuste třeba střechu auta na lesní cestě. Nebo sex za jízdy na motorce. A co kůň, majestátní zvíře, mohlo by mít tu čest pohostit vás na svém hřbetě.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Vyjděte si na procházku na rozkvetlou louku, ruku v ruce, široko daleko nikdo, jen páníčci venčící psi opodál. Jedinečná příležitost milovat se mezi lučními kobylkami, včeličkami a květinami. Sem tam nějaký mravenec po vás přeleze, jen dejte pozor na své otvory, tahat byste z nich hmyz asi nechtěli.

KARTA TOUHA

Toužíte po kariérním postupu a jste ochotni udělat cokoliv. Začíná to sexy oblečením, příjemným parfémem a úsměvy také nešetříte. Je jen otázka času, kdy zaseknete háček. Dejte si však pozor, sex s nadřízeným je skvělý, pokud je tajný. Pokud vyjde najevo, přijdete nejen o práci, ale i o skvělého milence. Nepleťte proto city s nutností a směle pokračujte výš a výš.

KARTA JISTOTA

Jste velcí puritáni a k sexu svolíte pouze doma. Tak se trochu odvažte a k milování zvolte alespoň něco jiného, než stále klasicky postel. Partnerka pere a na vás to přišlo? Vyžaduje to jen za tmy? Tak zhasněte v koupelně a posaďte ji na pračku. Nebo chce zrovna vařit a vy máte chuť na sex? V kuchyni je spoustu míst k provozování vašeho uvolnění. Co na tom, že to protentokrát nebude poživatelné.

KARTA TRVÁNÍ

Sex na posedu či na větvi stromu, která se může kdykoliv ulomit, to je pro vás to správné vzrušení. Možnost, že vás při tom přistihne hajný, je tak vzrušující. A co teprve houbaři? Třeba neodolají a rozdají si to pod posedem.

KARTA STRACH

Rádi se bojíte a také si chcete okořenit svůj sexuální život. Láká vás myšlenka na sex na horské dráze či při letu balónem? Seberte odvahu a pokud vám nevadí občasný divák, dopřejte si tento adrenalin. A co si vyjet na pouť a zkusit to pro změnu v domě hrůzy?

KARTA KOMPLIKACE

Víte o staré štole a láká vás nebezpečí ukryté uvnitř? Jste z toho celí rozpálení, těch hlodavců a hadů, co se tam pohybují a rozmnožují. Také vy se chcete vtělit do jednoho z nich a zkusit si sex v útrobách štoly, nebo vám stačí jen starý opuštěný dům? Ani ten není od věci, zvláště když tam nikdo není a není ani možnost, že by se někdo ukázal.

KARTA NEMOC

O doktorech a sestřičkách a jejich orgiích při nočních směnách bylo již mnoho napsáno i řečeno, a vy nejste ani jedno, ani druhé. Přesto vás sex v nemocnici láká, tak proč ho nezkusit alespoň na toaletě.

KARTA SETKÁNÍ

Povzbuzovacím čajem z bylinek nepohrdnete nikdy, zvlášť když je vnímáte jako afrodiziaka. Tento rituál si dopřáváte pokaždé, neumíte si sex bez něj představit. Ne všichni partneři ale vaše nadšení sdílejí.

KARTA NEBEZPEČÍ

Nechystáte se na dovolenou do ciziny, ale dáte přednost našim luhům a hájům. Vždyť i agroturistika má něco do sebe. Milostné hry na seně či na louce plné krav je přeci tak romantické. Jen s tím dobytkem dejte pozor, ať jste v dostatečné vzdálenosti.

KARTA KOMUNIKACE

Nespokojíte se s "obyčejným" sexem, potřebujete pro své vzrušení biče, důtky a další pomůcky. Také škrcení vám při milování dělá velice dobře, pocit, že vás má někdo v moci a vy můžete vydechnout naposledy vás uvádí do transu nepředstavitelných rozměrů. Každý vaše nadšení nesdílí, ale to vám nevadí. Stýkáte se výhradně s lidmi stejného zaměření.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Sex v koruně stromu, kdy nevíte, zda spadnete dolu či nikoliv. ale protože nemáte rádi výšky, vyberete si pokácený strom, tak to jde přeci jen snáze a bez strachu.

KARTA NOVINA

Vždy jste pro vyzkoušet něco nového, co jste ještě s nikým nezkusili. I tantrický sex je pro vás něčím novým.

KARTA PODVOD

Sex v divoké přírodě mezi dravci, to byste chtěli zažít alespoň jednou za život. Ale zůstat po tom pochopitelně naživu.

KARTA DŮVĚRA

Sex s rodinným přítelem má také něco do sebe. Vezmete ho občas mezi vás, milujete pozornost více mužů, tak proč si to neužít. Někdy byste ale brali také ženskou mezi sebe, přeci jen žena ví o ženských potřebách více než muži, a také váš partner by nebyl proti. Jen se obává vaší reakce, kdyby to navrhl. Proto neváhejte, a promluvte si o tom.

KARTA VYJASNĚNÍ

Milujete se nejraději při svitu měsíce, a je jedno, zda doma či venku. V době dovolené na pláži, která není tak opuštěná, jak se zdá a vaše hrátky neuniknou zvědavým očím. Vám to ale nevadí, pokud se vás nerozhodnou vyrušovat.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Létáte rádi? Na soukromé letadlo zapomeňte, ale toaleta, byť úzká v letadle nadnárodní společnosti není také k zahození. Vaše vzrušení z letu to jen podtrhuje. A že nemáte zrovna žádného partnera? Nevadí, jistě se najde nějaký dobrovolník přímo na palubě letadla.

KARTA VĚRNOST

Neumíte si představit nikoho jiného než svého partnera, vyžadujete naprostou věrnost a nechápete, že pokud vám bude chtít být nevěrný, udělá to i s koulí na noze, aniž si toho všimnete. Popusťte mu trochu uzdu a i v sexu mu dejte prostor, nestojí o to být stále v podřízené roli, alespoň občas by vás chtěl dobývat.

KARTA IZOLACE

Tentokrát si budete muset vystačit s Ančou Dlaňovou. Žádná partnerka není nablízku, a nemáte ani na nikoho náladu. Chcete jen uspokojit a jít spát. Tak si pro tentokrát vystačíte sami, se svými časopisy či porno stránkami.

KARTA OKOLÍ

Láká vás sex na veřejnosti? Vyzkoušejte něco netradičního - třeba sex v telefonní budce či na lavičce na rušné ulici za bílého dne - jistě se najde pár závistivců, kteří na vás rádi zavolají policii, ale za ten zážitek vám to stojí. Kdo ví, třeba bude nějaká dohra v cele - ať už s vyšetřovatelem či bez něj.

KARTA PŘEKÁŽKY

Na vrcholu hory se sice hůře dýchá, ale pro sex jste ochotni udělat vše. Pokud nestačíte s dechem, zůstaňte dole a užívejte si - i pod kopcem to není k zahození. A co takhle mimo vyznačenou trasu v zimním období, na sněhu, když hrozí sesuv laviny? Ne, to už je pro vás nepřípustné.

KARTA ROZHODNUTÍ

Na cestě za vaší dovolenou je mnoho možností nezávazného sexu, i když jedete se svým partnerem. Líbí se vám někdo jiný a má také partnera? Není problém, trochu opojení a sympatií stačí k výměně partnerů. Berte to však jen jako hru a nekoukejte, zda váš sexuální partner je lepší nebo lépe vybaven než váš životní partner. Pokud to oddělit nedokážete, raději se do takového dobrodružství nepouštějte.

KARTA ZTRÁTA

Žádné sexuální dobrodružství nezažijete. Už máte plné zuby všech známých, kteří vám předkládají nemravné návrhy. Všechny však s grácií odmítáte.

KARTA LÁSKA

Sex s člověkem, kterého z hloubi duše milujete, je pro vás ten nejhezčí. Netoužíte po nikom dalším, máte toho nejúžasnějšího člověka vedle sebe a to vám stačí. Sdílí však také on podobné myšlenky? Nechtěl by přibrat ještě někoho dalšího?

KARTA VZTAH

Máte zavřeného přítele a jediná možnost sexu pro něj je vaše návštěva. Musí vám to stačit za účasti diváků - bachařů.

KARTA TAJEMSTVÍ

V knihovně trávíte mnoho času, je tam ticho a klid a také místo na nezávazný sex, při otevřené knize. Mezi policemi plnými knih, kdy vás může objevit knihovnice či další návštěvníci. Proto si také vybíráte knihovny velké a prostorné. Knihovnice je sice stará paní, ale třeba by si dala ještě říct. Proč si myslíte, že vám to trpí? Že o tom neví? Tomu nevěřte ani náhodou.

KARTA ZPRÁVA

Stále si vymýšlíte zážitky s krásnou bytostí, aby vám ostatní záviděli. Neměli jste sex ani nepamatujete, a abyste měli od ostatních klid, vymysleli jste si objekt svého uspokojení.

KARTA SEX

Láká vás sex se švagrem či tchánem a přitom víte, že je to zakázané. Při prvním náznaku svolíte a nebudete řešit, zda se to váš partner dozví či ne. To až mnohem později.

KARTA ŠTĚSTÍ

Dbáte o své tělo, chodíte do posilovny, do solária i sauny, občas si jdete zaplavat do krytého bazénu. Každé místo neopomenete pokřtít sexem. A proč vlastně ne? Vždyť sex také patří nejen k péči o tělo, ale i o duši. Tělo i duše pracují ve vzájemném souladu, jedno bez druhého nemůže existovat. A sex také dopřává duši, jelikož spokojený člověk je méně výbušný a více harmonický.

KARTA MYŠLENKY

Za nejlepší sex považujete bezesporu v noci za úplňku, kdy vyplouvají na povrch vaše divoké sexuální vášně, které v jiné dny dřímají uvnitř vás. Ještě lépe, pokud tomu předchází tanec nahých těl.

KARTA ČINNOST

Takový výlet se sexem na hrad či zámek uvítáte kdykoliv, klidně i v noci. Zříceniny jsou opuštěné, to vás tolik nevzrušuje jako hrad plný lidí, kteří mohou kdykoliv projít kolem vás. Ještě by si váš partner mohl obléci brnění, to by sice bylo vzrušující, ale nereálné, jelikož by ho přes brnění nedostal až do vaší studánky.

KARTA FINANCE

Nejlepší sex je při koupání v penězích, popřípadě se spokojíte s vodou v rybníku či vaně. I mezi řasami či mořskými živočichy to není k zahození, zvláště při potápění je to velmi náročné.

KARTA POVOLÁNÍ

Na sex v podstatě ani nemyslíte, vaše myšlenky jsou v práci, kterou vykonáváte.

Kdybyste mohli, oženili byste se se svou prací. Jedině na služební cestě se odvážete a přestanete alespoň na chvíli myslet na svou práci a to zas s vámi nic není. Nejraději byste byli, kdyby partner mluvil o práci i při tom, tak vás to rajcuje.

KARTA OSUD

Už jste se někdy milovali na hřbitově či v márnici? Určitě vyzkoušejte, zažijete opravdu jedinečný zážitek, který se nebude opakovat. Studený náhrobní kámen či stůl na pitevně je celkem zvrhlé místo na sex, ale i ve vás je trochu zvrhlosti. A co třeba v rakvi? Krematorium je jich plné, stačí si jen vybrat. Nebo že byste dali přednost přímo spalovně? Teplo sálá z pece, vnímáte jen pach vašeho partnera, zvířecí a smyslný, až to k hrátkám přímo svádí. Odér smrti vám nevadí, spíše vzrušuje.