dóm č. 31 : štěstí

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše velké štěstí již klepe na dveře, dali jste si přihlášku na novou školu a nyní čekáte, jak to dopadne. Budete přijati, avšak tak jednoduché to nebude. Nesplňujete všechny předpoklady studia. Budete mít velkou oporu v radě, proto toto studium skutečně zahájíte. Musíte se však velmi snažit, abyste dokázali, že na toto studium máte a že jste tam oprávněně.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Zasloužili jste se o dvojnásobné štěstí, které povede k vysněnému zaměstnání. Náplní vaší práce bude starost o více lidí, včetně bezpečí a programu.

KARTA TOUHA

Toužíte po štěstí, asi jako většina lidí. Vám ale štěstí souzeno není, jelikož se stále upínáte na ženu, která má dostatek financí, ale je na tom špatně s zdravím. Jelikož myslíte jen na svůj prospěch, štěstí se k vám točí zády.

KARTA JISTOTA

Čeká vás štěstí v domě, který získáte přes realitní makléřku, kterou již znáte. Již jednou vám pomohla a udělá to zas. Kontaktuje vás s nabídkou a vy ji přijmete. Bude to nový začátek vašeho úspěšného života.

KARTA TRVÁNÍ

Déletrvající štěstí všeho druhu se od vás jen tak neoddělí, jelikož vaše energie je velmi silná díky pomoci ostatním.

KARTA STRACH

Máte velký strach, jelikož se vaše hráčská vášeň nedá zastavit a štěstí se vás již dlouho nedrží. Je na čase s tím skoncovat a připustit si, že neděláte věci správně, proto se vás smůla nechce vzdát. Ukažte ji záda, nejste přece slaboch.

KARTA KOMPLIKACE

Občas se štěstí musí jít naproti, aby trefilo na správného člověka. Sice se snažíte, seč můžete, ale není vám to nic platné, staré resty z minula budete muset splatit, než se volně nadechnete.

KARTA NEMOC

Štěstí je již nadobro pryč. Mnohdy jste se odvraceli od pomoci a modlili se k druhé straně, ke straně zla, tak se nedivte, že se vám to nyní trojnásobně vrací.

KARTA SETKÁNÍ

Na jednu stranu je vaše rodina to největší štěstí, jste rádi, že ji máte, na druhou stranu je v ní ale člověk, který přitahuje negativní energie pro všechny kolem. Víte moc dobře, o kom je řeč. Necháte to být, nebo zasáhnete? I když budete nějakou dobu ti nejhorší, časem se to spraví.

KARTA NEBEZPEČÍ

Máte štěstí v neštěstí, pomoc se dočkáte od kamarádů i cizích lidí, od kterých

byste to nikdy nečekali.

KARTA KOMUNIKACE

Je již na čase, abyste si promluvili o vážných věcech. V poslední době jste si mnoho nerozuměli a spory řešili hádkami, nadávkami a bitím. Takové jednání k ničemu nevede. Zažili jste spolu sice hezké chvíle, ale také mnohem horší, než zažíváte nyní a také jste to společně zvládli. Tak se vzchopte a vzpomeňte na důvod, proč jste spolu.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Plánovali jste krátkou cestu mimo domov, ale objevily se nepředvídatelné překážky, které vaší záležitost postavily do jiného světla. Své štěstí hledejte doma a ne na cestách.

KARTA NOVINA

Děti jsou štěstí, o tom není pochyb, a vaše to dokazují. I přes své zlobení vás mají moc rády, stejně jako vy je. Jen je občas těžké rozumět jejich myšlení.

KARTA PODVOD

Štěstí je velmi pomíjivé, a v tomto případě také zdánlivé. Nic není tak, jak se na první pohled zdá. Ač vše nasvědčuje tomu, že je vše v nejlepším pořádku, řítí se vše do záhuby a neštěstí.

KARTA DŮVĚRA

Štěstí na vás čeká v postavení vyšším nežli máte nyní, ve strojírenském průmyslu. Tam také směřujte své kroky.

KARTA VYJASNĚNÍ

Více štěstí už mít ani nemůžete. Dokážete vše, na co sáhnete. Zdá se, že jste se minulé roky činili a snažili pomáhat jiným, a teď se vám vaše pomoc vrací mnohonásobně. Nezapomínejte však na ostatní ani nyní.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Nastávají velké změny ve štěstí, pokud si nedáte pozor na velice závistivého člověka, může se k vám štěstí otočit zády a vy se ocitnete na místě, na kterém byste nechtěl být ani v tom nejhorším snu.

KARTA VĚRNOST

Máte štěstí již od dětství a nebude tomu jinak ani nadále. Štěstí se vás drží jako klíště, i když občas jakoby odpočívalo. Vzpomeňte na lidi kolem sebe, a poznáte, že vás v žádném případě neopouští, ani neodpočívá, jen si ho v tu chvíli nezasloužíte či není v té chvíli zapotřebí.

KARTA IZOLACE

Štěstí k vám dojde velkou oklikou, až po vašem rozchodu s partnerem či rozvodu. Tento vztah vás velice ubíjí a jeho rozpadu se vyhnout nedá.

KARTA OKOLÍ

Štěstí pro vás není důležité, když tolik lidí kolem vás trpí. Za každý dětský

úsměv byste dali cokoliv a také se o to snažíte.

KARTA PŘEKÁŽKY

V dosažení vašeho štěstí stojí stále mnoho lidí, se kterými si nerozumíte. Jelikož si všechno moc berete, ubírají vám mnoho vaší energie a vy se pak cítíte zcela vyčerpaní a bez života.

KARTA ROZHODNUTÍ

Štěstí nebo neštěstí? Je to lehké rozhodnutí, ale co je vlastně štěstí? Co si vy osobně představujete pod pojmem štěstí? Má štěstí materiální nebo duchovní hodnotu? Mohou to být peníze, práce, láska, oblíbenost, či něco docela jiného. Nelpěte na materiálních věcech a pak se zamyslete, co je to štěstí. Bezesporu velmi spokojený život - budete ale spokojeni, když budete mít peníze a budete nemocní? Když budete oblíbení, ale nikdo vás nebude milovat?

KARTA ZTRÁTA

Štěstí se k vám točí zády, vše, co přicházelo, jste brali automaticky, ale nic jste již nedávali. Řetězec byl porušen a nyní nastupuje zasloužený trest, na obnovu chodu věcí.

KARTA LÁSKA

Máte mnoho lásky kolem sebe, rozdáváte ji na každém kroku, neumíte se mračit či se zlobit. Také ostatní lidé vás vnímají velmi pozitivně, čerpají vaší energii a dávají vám na oplátku svou. Někteří vaší dobroty spíše zneužívají, ale je to jen nepatrné procento, které ani nepostřehnete.

KARTA VZTAH

Váš vztah vás naplňuje, víc nepotřebujete. Na svém vztahu neustále pracujete, proto se vyvíjí k vaší spokojenosti a k vašemu štěstí. I váš partner to takto vnímá.

KARTA TAJEMSTVÍ

Své štěstí hledáte v knihách a filmech, vžíváte se do rolí hrdinů a žijete jejich životy. Přivlastňujete si také jejich slavné věty a doufáte, že se vám něco takového stane také. Ale není již na čase odhodit imaginární život a začít žít ten svůj? Od toho sice jen tak lehce neutečete, ale na druhou stranu i skutečný život může mít nakonec happy end.

KARTA ZPRÁVA

Dostanete velice příznivou zprávu od své matky, týkající se financí. Zcela neočekávaně přijdete k větší sumě peněz. Bude zapotřebí sehnat potřebné dokumenty, než vše bude schváleno.

KARTA SEX

Máte mnoho energie nejen k práci, ale i v intimním životě. Potřebujete to několikrát za den a jste k neutahání. Zatím jste měli vždy štěstí na partnery, kteří vám stíhali a plnili vaše nároky.

KARTA ŠTĚSTÍ

Jste jako sluníčko, stále rozzářené a horké. Poskytujete ostatním lidem pocit bezpečí a o některé se staráte víc, než byste měli. Tito lidé vám to nikdy nemohou vrátit zpět, jelikož si vaší pomoci neváží.

KARTA MYŠLENKY

Stále myslíte na to, proč vám někteří lidé ubírají vaší energii a jiní vám ji naopak dávají. Proč jsou lidé zlí a hodní, bohatí a chudí, nemocní a zdraví... Co nešťastné lidi pohání dál a šťastné nechává stát na místě.

KARTA ČINNOST

Své štěstí hledáte v každodenní činnosti, která vám přináší mnoho radosti. Ať se jedná o domácí práce či koníčky, všechno děláte s láskou.

KARTA FINANCE

Usmívá se na vás štěstí, s klidným svědomím si můžete koupit los či investovat do cenných papírů.

KARTA POVOLÁNÍ

Lepší povolání už jste si vybrat nemohli. Nejenže se vám práce líbí, ale zároveň je to váš koníček, tudíž vlastně ani nepracujete, ale bavíte se.

KARTA OSUD

Nikdy jste štěstí neměli a ani žádné nečekáte. Usmívalo se vždy na někoho jiného a vy to berete jako svůj neměnný úděl.