dóm č. 32 : psychika

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Uznání očekávejte z rodinného krbu, kdy se zasadíte o velmi důležité věci, které budou ku prospěchu všem. Stále myslíte na nové a nové věci a snažíte se je rozvíjet, jak se jen dá.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Učiníte mnoho věcí, avšak obdiv získáte jen na malou chvíli. Budete muset dokázat své schopnosti, a to nebude tak jednoduché.

KARTA TOUHA

Toužíte po uznání, které by vám přineslo věhlas a slávu a máte možnost toho dosáhnout. Bojíte se ale pro to něco udělat, stále se držíte stranou a neprojevujete se. To vám bude spíše na škodu, musíte v sobě objevit kousek exhibicionismu, a pak dokážete velké věci.

KARTA JISTOTA

Vaše sny nejsou tak daleko od reality, aby zůstaly pouhými sny. Snažte se je uskutečnit, ale nespěchejte. Vše potřebuje svůj čas a prostor, aby se mohlo zrodit a růst.

KARTA TRVÁNÍ

Dejte na svou intuici a nad vším tolik nehloubejte. Čím víc o všem přemýšlíte, tím více možností objevujete a tím méně se vám prvotní nápad zdá dobrý. Ale vaše intuice je většinou správná, tak ji dejte prostor.

KARTA STRACH

Máte strach usnout, poslední dobou se vám zdají samé zlé sny. Je to výplod vaší fantazie nebo vám skutečně sny chtějí sdělit něco zásadního a nepěkného? Zkuste si nechat sen vyložit a uvidíte, zda je to reálná hrozba nebo jen vnitřní strach odrážený ve snech.

KARTA KOMPLIKACE

Vůbec si nevěříte a obviňujete z toho každého, jen ne sebe. Proč se k vám lidé obracejí zády? Je to snad vaše prokletí, že s vámi jednají jako s posledním sluhou? Nebo je to vaše psychika, která ostatním brání se k vám přiblížit?

KARTA NEMOC

Stále přemýšlíte o své nemoci a o možných příčinách a stále nevidíte jediný důvod, proč byste měli takto trpět. Nikomu jste nic zlého neudělali, a přesto vás osud takto krutě zkouší. Nezbývá než to překonat, ale ne se s tím smířit.

KARTA SETKÁNÍ

Setkáte se s člověkem uznávaným, a kupodivu si budete mít o čem povídat. Nepocítíte žádnou trému, i když před tímto setkáním jste se obávali, že z vás nevypadne ani slovo.

KARTA NEBEZPEČÍ

Máte velmi nebezpečné myšlenky, které byste měli raději zavrhnout. Není dobré přemýšlet o cestách, kterými se máte vydat, jelikož v tomto duchu není správné vůbec nic.

KARTA KOMUNIKACE

Komunikace je nutná nejen ve vztahu, ať již jde o vztah pracovní, partnerský či mezilidský), ale i v dalších oblastech našeho života. Svým způsobem to bez komunikace ani nelze. Odhoďte všechny zábrany a povězte, co si skutečně myslíte.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Vaše schopnost předvídat jakékoliv události je značně otupělá, již nejste schopni nahlížet do tajů lidských životů.

KARTA NOVINA

Již se vám prohání hlavou nová myšlenka, i když zatím nemá jasný tvar. Je to jen náznak, malé semínko, které musíte nechat vyklíčit. Až se objeví obrysy, je nápad na světě. K tomu je zapotřebí trpělivosti, abyste došli uznání.

KARTA PODVOD

Myslíte na podvod, který se chystáte udělat. Nejenže to není dobrý nápad, ale mohli byste na něj doplatit. Zkuste vymyslet něco legálního, jak si přilepšit.

KARTA DŮVĚRA

Dostanete se na vedoucí pozici, kde jsou také jiné platové podmínky, než máte nyní. Přemýšlíte o tomto postavení již nějaký čas a nyní nastala doba na uskutečnění. Nenoste však hlavu v oblacích, nezapomínejte na pokoru, ale zároveň musíte být tvrdí a neústupní.

KARTA VYJASNĚNÍ

Dostanete se opravdu vysoko, o takovém uznání sní velmi mnoho lidí, ale jen pár vyvolených na něj skutečně dosáhne.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Snažíte se již více let proniknout na veřejnost a pokusit se alespoň částečně o uznání. Nějak se vám to doteď nedařilo a nastává zlom, který můžete ovlivnit. Už jste to pomalu začali vzdávat s tím, že jste k ničemu, ale tak to v žádném případě není, jen vydržte a sledujte zlom, který přichází.

KARTA VĚRNOST

Myslíte na přítele, a nemůžete se zbavit pocitu, že potřebuje vaši pomoc. O žádnou se vás neprosí, ale vy to nějak instinktivně cítíte. Vyhledáte ho tedy a pomoc mu nabídnete.

KARTA IZOLACE

Necítíte se ve větší společnosti dobře, proto i když byste na to měli, nevybočujete z řady, alespoň se o to snažíte. Nestojíte o obdiv a úctu, stačí vám být šedá myška, která nikoho nezajímá. Pozornost by vám nedělala vůbec dobře, a o zájem novinářů nestojíte.

KARTA OKOLÍ

Máte rádi společnost a rádi jste středem pozornosti. Nepřipouštíte si žádné trapasy, spíše naopak, snažíte se z nich udělat další legraci. Milujete pozornost ostatních lidí, a proto také vybočujete z řady a snažíte se být jiní, odlišovat se od ostatních.

KARTA PŘEKÁŽKY

Snažíte se prosadit se, ale stále se vám to nedaří. Život vám klade do cesty stále větší a větší klacky a vás už opouštějí síly, přesto to ale nevzdáváte a bojujete dál.

KARTA ROZHODNUTÍ

Celý život se o něčem rozhodujete, je to jako byste celý život dostávali vždy na výběr, ale ani jedna možnost nebyla správná, či jste zvolili vždy špatnou možnost. Cesta k úspěchu bude klikatá, dlouhá a namáhavá.

KARTA ZTRÁTA

I když si zasloužíte pozornost širšího okruhu lidí, vždy se najde někdo, kdo vám vaše zásluhy sebere. Možná jste předurčeni žít v závěsu ostatních, možná se snažíte až moc.

KARTA LÁSKA

Milujete pozornost, ale stále chodíte s hlavou v oblacích. Jak vás mají lidé respektovat, když si stavíte vzdušné zámky? Sny jsou bezesporu hezká věc, ale nehodí se příliš do každodenního života, kdy se musíte rozhodnout o věcech vážných.

KARTA VZTAH

Neustále myslíte na mezilidské vztahy, jelikož vás nesmírně zajímá průběh každého z nich. Jako pacient myslíte na svého lékaře, jako student myslíte na svého učitele, jako zákazník myslíte na svého prodavače, jako psychicky rozhozený člověk myslíte na svého psychologa či kartáře. Vždy je co rozebírat a vás to nesmírně baví. Představujete si pravdivé i méně pravdivé scénáře, jak byste se zachovali, kdyby to a to.

KARTA TAJEMSTVÍ

Vaše sny a touhy zůstávají nenaplněny, nechcete, aby o nich kdokoliv věděl. Vyhovuje vám nádech tajemna, a možnost odhalení.

KARTA ZPRÁVA

Přemýšlíte o dopisu, který vám přišel. Zda je to možné či nikoliv, vždyť se přeci znáte a nikdy byste to do sebe neřekli.

KARTA SEX

Sníte o sexu se svým idolem a noc co noc se vám o tom zdá. Nejen o sexu s ním, ale také o různých dobrodružstvích, které spolu noc co noc zažíváte.

KARTA ŠTĚSTÍ

Máte štěstí na vlivné kontakty, díky nimž se dostanete do společnosti, kde bude o vás velký zájem.

KARTA MYŠLENKY

Vaše psychika je ve velmi vážném stavu, připadá vám, že se již brzy ze všeho zblázníte. Nemáte žádného přítele, kterému byste se svěřili a tak to v sobě potlačujete a dusíte.

KARTA ČINNOST

Přemýšlíte o pouštění draků za větrného podzimního dne, a také kolik různých barev a tvarů budou mít ostatní draci. Vracíte se do dětských let, kdy jste měli velkou radost, když zrovna ten váš vzlétnul.

KARTA FINANCE

Velmi mnoho peněz jste si vypůjčili a nyní to není z čeho splácet. Velmi vás tato situace trápí a rozhodnete se pro radikální řešení.

KARTA POVOLÁNÍ

Chtěli byste změnit zaměstnání, ale stále váháte. Práce není, a i když v současném zaměstnání pracujete za almužnu, ze které se nedá vyžít, jinou možnost nemáte, než zůstat a ještě nějaký čas to skousnout.

KARTA OSUD

Vaše veřejné uznání bude začátkem vaší potupy a vašeho neštěstí. Raději se držte stranou a nevyčnívejte.