dóm č. 33 : dary

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Velmi rádi dary dáváte, ale ještě raději je přijímáte. Také bude z čeho dávat, vaše zisky se zmnohonásobí a vy budete moci dělat radost nejen sobě, ale i druhým.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Dar, který obdržíte, vám moc dlouho nevydrží, neboť není uzpůsoben k delšímu skladování. Udělá vám ale mnoho radosti.

KARTA TOUHA

Dostanete darem dovolenou v zahraničí. Tato cesta proběhne bez nejmenších komplikací, jen s sebou budete muset vzít dárce. To se vám příliš nechce, ale za tu dovolenou to stojí, tak to pro jedenkrát překousnete.

KARTA JISTOTA

Obdržíte darem nemovitost, nebo spíše ji získáte. Vidíte to jako jistotu do budoucna, již vás nebaví spoléhat se jen na druhé, že budete mít kde bydlet. Navíc se ještě rozrostete, tak se vám to bude hodit.

KARTA TRVÁNÍ

Jste na dobré cestě za úspěchem, dokážete vydělat dostatek peněz, abyste uživili nejen sebe, ale také ty, na kterých vám záleží. V myšlenkách se vám zračí plán, který do budoucna zrealizujete a díky němuž nebudete muset již nikdy koukat na stav konta.

KARTA STRACH

Nevíte, zda budete schopni dotáhnout určitou věc do konce, nikdo vám v tom nepomůže, jste na to docela sami. Stále přemýšlíte o svých jistotách, o lidech, kterým jste bez váhání přišli na pomoc a nečekali jste za to žádné díky, a nyní, když by se vám jejich pomoc hodila, není tu nikdo, kdo by pomohl.

KARTA KOMPLIKACE

Objeví se znenadání mladší žena, která vám nabídne pomoc, ale ne formou půjčky, ale daru. Toto se vám moc nezamlouvá, nevíte, co je skryto v pozadí tohoto návrhu. Co když bude chtít později něco, co jí nebudete moci splnit? Byl by to jistě závazek, který si momentálně nemůžete dovolit.

KARTA NEMOC

Není to dar v pravém slova smyslu, ale přesto vám ho někdo daroval - je to nenávist vyslaná směrem k vám přes černou magii. Dejte si dobrý pozor na to, kdo se vás dotýká - stačí jeden letmý dotek na to, aby se dostali až do samého jádra vaší tělesné schránky a nastolili neskutečné zlo, o jakém nemáte ani ponětí.

KARTA SETKÁNÍ

Dary k oslavě patří a i když slavíte o samotě, dary jste dostali - v podobě smsek, ale i z toho máte radost, jelikož si na vás alespoň někdo vzpomněl.

KARTA NEBEZPEČÍ

Budete svědky nebezpečí, kterému budou čelit úplně cizí lidé a vy se jim rozhodnete pomoci. Oni by to pro vás asi neudělali, ale vy máte jiný názor. Dáte jim největší dar, dar života. Od té chvíle se váš život změní od základů - začnete si všímat doposud nepodstatných věcí, které se vám dařilo přehlížet.

KARTA KOMUNIKACE

Byla vám dána do vínku nadměrná ukecanost, a také ji používáte kdykoliv je to možné i nemožné, ba dokonce nevhodné. Rádi komunikujete s druhými lidmi, předáváte jim své zkušenosti či jen rady, ale sami si nenecháte do ničeho mluvit.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Nechali jste si pojistit byt či auto a nechali jste se nalákat na skvělé dárky, které pojišťovna nabízela. Nyní procitáte, a zjišťujete, že to zase tak dobrý obchod nebyl, že vše, co jste dostali gratis, nyní draze platíte. Již jste prokoukli, že se na ně nemůžete spolehnout ve chvílích nouze, že neplní sliby, ale od vás vždy plnění vyžadují.

KARTA NOVINA

Již vůbec s narozením dítěte nepočítáte, a velmi dobře děláte. Jste již na to staří - nic ve zlém. Přenecháte to svým dětem a budete se těšit na vnoučátko. Role prarodiče vám bude svědčit víc než role rodiče. Tak si to užívejte a moc nerozmazlujte, vzpomeňte na své dohady se svými rodiči, když vašim dětem vše dovolili a vám se to nelíbilo.

KARTA PODVOD

Nic nedostanete, naopak o něco přijdete. Jste velmi důvěřiví a věříte, že pokud něco někomu dáte, trojnásobně se vám to vrátí. Opak je pravdou, o mnoho přijdete, než to pochopíte.

KARTA DŮVĚRA

Díky uzavřenému kontraktu se dostane také na vaše povýšení. Dosti jste se přičinili, aby váš podnik získal přední místo v konkurenčním boji, a povedlo se. Nyní si ho budete muset den co den obhajovat. Stačí malá chybička, a všichni rázem zapomenou, co jste udělali a dostanete se níže, než jste byli předtím.

KARTA VYJASNĚNÍ

Vaše příjmy se začnou zvedat, můžete začít myslet na spoustu věcí a hlavně nezapomeňte na ty, kteří vám podali pomocnou ruku v dobách zlých a nyní je řada na vás.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Změna povede k vašemu uvědomění si důležitých i méně důležitých věcí, které pro vás v minulosti příliš neznamenaly.

KARTA VĚRNOST

Obdarujete své přátele a oni zase vás, dlouho na den, kdy jste si udělali

navzájem radost, nezapomenete. Je pro vás důležité přátele mít, ale ne za každou cenu. Pokud byste měli mít přátele jen takové, kteří po vás vždy něco žádají nebo které musíte obdarovat vždy, když něco potřebujete, tak se jich rádi vzdáte.

KARTA IZOLACE

Dary pošlete momentálně akorát do věznice, kde je člověk, na kterém vám záleží. Zda tam je právem či omylem, již není tak podstatné, hlavně chcete, aby věděl, že na něj venku někdo čeká, někdo, komu vstoupil do života a kdo nechce, aby z jeho života zmizel.

KARTA OKOLÍ

Nikdy vám nikdo nedal nic zadarmo a ani to od nikoho nečekáte. Vždy jste byli těmi, kdo dával nejvíc a není to ani tentokrát jinak, ostatní vás spíše jen využívají a pokud náhodou nemůžete nebo řeknete ne, jste rázem ti nejhorší.

KARTA PŘEKÁŽKY

Rádi byste ostatní členy rodiny obdarovali podle jejich přání, momentálně ale na tom nejste tak dobře, abyste si to mohli dovolit. Proto jim bude muset stačit malý dárek vyrobený vlastnoručně, kdy je to i více, než kdybyste koupili nevím co. Ostatní ale tento váš názor nesdílí.

KARTA ROZHODNUTÍ

Rozhodujete se o spoustě věcí, také probíráte mnoho svých osobních věcí, ať již oblečení, staré hračky či něco, co leží jen tak ladem. Uvažujete o veřejné sbírce, přeci by se mohl najít někdo, kdo by si to užil a měl z toho radost, jako vy před mnoha lety.

KARTA ZTRÁTA

Velice si vážíte každého daru, ale když o nějaký přijdete, mrzí vás to. Zároveň vás také mrzí, pokud věc, kterou jste darovali, daruje dotyčný někomu jinému, berete to jako nevážení si nejen té věci, ale i vás.

KARTA LÁSKA

Pokud někoho milujete, je jasné, že se pro něj chcete rozdat. Totéž ale očekáváte, aby byl vztah naplněný z obou stran. Dát někomu své srdce není tak jednoduché, a pečlivě zvažujete, zda váš partner je člověkem, který by s láskou o vaše srdce pečoval.

KARTA VZTAH

Do vztahu se snažíte vkládat velké naděje, lásku, porozumění a oporu. Chcete ochraňovat a přitom být ochraňováni. Chcete dávat a přitom být obdarováni. Milovat a být milováni. Nechcete přeci tak moc, stojíte jen o štěstí, které si zasloužíte.

KARTA TAJEMSTVÍ

Dostali jste se na studia a to je pro vás ten největší dar, jelikož přijímají jen

velmi málo studentů a na přijaté mají vysoké, někdy až přehnané nároky. Stojí o studenty s vlastním uvažováním a vyšší inteligencí.

KARTA ZPRÁVA

Dozvíte se emailem o výhře věcného daru, ve který jste již ani nedoufali. Nikdy se vám nepoštěstilo něco vyhrát a vašim známým také ne. Tak co za tím může být? Hledáte zbytečně, žádný podvod nebo hra v tom není.

KARTA SEX

Koupíte si svůdné prádélko s tím, že ohromíte vašeho přítele. Doufáte, že to pro něj bude velký dárek, ale netušíte, ani za tu dobu co jste spolu, že má nejraději nahé tělo bez příkras.

KARTA ŠTĚSTÍ

Jste velice šťastní a zabezpečení, proto můžete obdarovat, koho chcete. Ale vy nechcete. Proč byste své jmění utráceli za blbosti, které stejně skončí někde v šuplíku. A hodnotnější věci kupujete jen velmi zřídka.

KARTA MYŠLENKY

Přemýšlíte o mnoha věcech, mezi nimi také o svých jistotách. Můžete jich dosáhnout, jen opusťte pole myšlenek a vraťte se do reality.

KARTA ČINNOST

Stále musíte něco vyrábět, co přinese radost ostatním. Docela už s tím lezete leckomu na nervy, ale vy to nevzdáváte, a tvrdošíjně vyrábíte dál. Za chvíli už to nebude komu dávat, tak se budete kochat pohledem na tu nádheru vy sami.

KARTA FINANCE

Investujete do cenných papírů a to se vám mnohonásobně vrátí. Finance, které jste do toho vložil, nebyly sice vaše, ale již cizí finanční prostředky nemáte a získáváte jen své.

KARTA POVOLÁNÍ

Vaše povolání spočívá v získávání klientů za účelem zisku, aniž by to věděli. Nabízíte služby, které vynesou jen vám a klienti na to doplatí. Zjistí to ale až po nějaké době, a zákon stojí na vaší straně.

KARTA OSUD

Neinvestujte do pochybného podniku, i když vidíte všude okolo možnosti, které se otvírají odvážným. Raději vsaďte na jistotu.