dóm č. 34 : peníze

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Netrpělivě čekáte na finanční podporu či na výplatu, už měla být dávno na kontě a nic se neděje. Ale nezoufejte, peníze jsou již na cestě. Také mohou dorazit peníze, o kterých zatím nemáte ani tušení.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Překvapí vás náhlý příjem peněz, který bude stálý. Je na čase trochu zariskovat a vsadit na velkého koně, vyplatí se vám to. Tento zisk se sice u vás moc dlouho neohřeje, ale zato ho investujete lépe než dobře.

KARTA TOUHA

Toužíte po autě či motorce, a peníze na nákup máte už nějaký čas na straně. Stále váháte, zda do toho jít či ne, vaši blízcí vás nepřesvědčí o nehodách, které jsou dennodenně na silnicích a jedna se může stát právě vám. Jste hluší a slepí, ale je to váš sen, který již brzy uskutečníte.

KARTA JISTOTA

Investujete do nemovitosti nemalé peníze, do oprav se budete muset pustit, a podle vašich představ to musí být i kdyby to nebylo reálné.

KARTA TRVÁNÍ

Vaše zisky budou trvalé, a také nechcete zbytečně utrácet, to nějak samo, vždy se něco rozbije nebo nastane, do čeho investovat prostě musíte.

KARTA STRACH

Bojíte se o své finance, o své úspory. Nevěříte bankám, a proto hodně špatně spíte, jelikož je tam uloženy máte.

KARTA KOMPLIKACE

Investujete do svého těhotenství mnoho finančních prostředků, a přesto se stále nedaří otěhotnět. Umělé oplodnění není zadarmo, ale za všechna rizika to stojí a dáváte na stranu každou volnou korunu,

KARTA NEMOC

Své úspory použijete na léčení nemoci, která vyžaduje mnoho finančních prostředků, včetně pobytu v nemocnici. Jedná se ale o nadstandardní péči s lepšími výsledky než nabízí standardní péče.

KARTA SETKÁNÍ

Přijmete peníze do úschovy od svých přátel, kteří bankám nevěří a utratit nyní je nechtějí. Je jim jedno, zda přijdou o úroky, je pro ně důležité, že vám věří a že o ně nepřijdou u vás.

KARTA NEBEZPEČÍ

Dejte dobrý pozor, kam své peníze ukládáte, mohli byste o ně lehce přijít. Ne vše je tak seriózní, jak se na první pohled může zdát.

KARTA KOMUNIKACE

Budete muset složit kauci, a ani to není jisté. Člověk, za kterého onu kauci chcete složit, je podle svých slov nevinný, soudce na to má ale jiný názor a aby neovlivňoval svědky, kauce bude zamítnuta.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Stále máte peníze viset ve vzduchu - sice vám půjčené peníze vracejí, ale musíte si pro ně chodit a neuplyne ani pár dní, a už si zase půjčují. Když potřebují půjčit, cestu k vám znají, ale při vracení již ne. Je na čase učinit tomu přítrž i za cenu ztráty přátel, s čímž koneckonců musíte počítat.

KARTA NOVINA

Disponujete s malým množstvím peněz a úřady se k vám staví odmítavě. Našli jste si brigádu, ze které se ale vyklubala jen výpomoc bez možnosti získat finanční prostředky, chudák podnikatel je přeci na mizině a jezdí si na dovolené do zahraničí, aby se zotavil z toho šoku, který zažívá dnes a denně.

KARTA PODVOD

Stále počítáte s penězi, které nemáte a chlubíte se jimi. Proto se nedivte, že po vás ostatní vyžadují spoustu věcí, které byste ale nemohli udělat, pokud byste byli na mizině. Nebylo by lépe říci všem pravdu?

KARTA DŮVĚRA

Povýšíte ve své profesi, začnete vydělávat jen sami na sebe a poznáte, jaké to je mít či nemít peníze. Bude to jako na houpačce, jeden den se vám bude dařit a další dny nikoliv. proto myslete na zadní kolečka a dávejte si na stranu peníze v době, kdy bude lépe, abyste přečkali dobu, kdy bude hůře.

KARTA VYJASNĚNÍ

Dostala se vám do rukou astronomická částka a váš sponzor netrvá na tom, abyste mu sdělili, kam ji investujete. Dobře si proto investici rozmyslete, další taková šance se vám již nenabídne.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Kupujete letenky nejen sobě, ale také svým kamarádům. Uděláte si prima výlet a chcete slavit mimo domov , v zahraničí. Výlet se vám vydaří a ani o tolik peněz nepřijdete.

KARTA VĚRNOST

Dokážete investovat i spořit. Proto jste terčem falešných přátel. Přítel vás požádá o finanční výpomoc, a nebude se jednat zrovna o malou částku. Vaše nejlepší odpověď bude záporná, i když s vámi nekomunikuje jen proto, že potřebuje založit. Ale určitá dávka drzosti v něm je.

KARTA IZOLACE

Peníze posíláte do zahraniční banky, tuzemským nevěříte. Již několikrát vás zklamaly a zahraniční nabízí vyšší výnos.

KARTA OKOLÍ

Vaše zahrada by potřebovala překopat od základu, osázet novými stromy, o skalce zatím jen sníte. Je na čase vše naplánovat a uskutečnit.

KARTA PŘEKÁŽKY

Stále děláte vše pro to, abyste získali co nejvíce peněz, a stále se vám to nedaří.

KARTA ROZHODNUTÍ

Stále se nemůžete rozhodnout, do čeho investovat, představu máte a váš partner také. Finance jsou ale jen na jeden sen, tak se budete muset dohodnout.

KARTA ZTRÁTA

O peníze přijdete svou neopatrností, měli jste je rozděleny na tři investice, a všechny špatné.

KARTA LÁSKA

Svému milému byste snesli modré z nebe, proto také neváháte koupit mu vše, po čem touží. Ale udělal by on pro vás to samé? Rozházet peníze lze velmi snadno, měli byste začít pomalu brzdit a myslet na horší časy.

KARTA VZTAH

Jste závislí na penězích a šetříte, kde se dá. Dokonce i tam, kde je to nevhodné.

KARTA TAJEMSTVÍ

Píšete knihu, a nevíte, zda se bude líbit či nikoliv. Máte jen dvě možnosti, buď se ujme a lidé ji budou vyhledávat, nebo se nezačne prodávat a bude to propadák a i s tím se musíte smířit.

KARTA ZPRÁVA

Posíláte peníze zásadně v obálce a ještě se vám nestalo, že by nedorazila. Až nyní. Tudíž jste začali uvažovat o možnosti vypisovat šeky a ty banka proplatí jen člověku, na kterého je šek vystaven. Je s tím sice více běhání a určité poplatky, ale je to jistější nežli posílat peníze v obálce a levnější než převod z banky do banky, zvláště zahraniční.

KARTA SEX

Milujete sex a utrácíte všechny volné prostředky za erotické prádlo a zboží. Musíte mít každou novinku, proto vám skříň vyhrazená výhradně jen na toto, přetéká a už byste potřebovali něco většího.

KARTA ŠTĚSTÍ

Máte možnost získat statisíce, proto se chopte příležitosti a nepouštějte ji.

KARTA MYŠLENKY

Váš plán bude zdrojem mnoha peněz, ale nejprve budete muset mnoho financí investovat. Vyplatí se to, ale návratnost bude dlouhodobá a únavná.

KARTA ČINNOST

Objevili jste zlatý důl a zda ho využijete či nikoliv, bude nyní záležet jen na vás. Chyťte štěstí za pačesy a nepouštějte.

KARTA FINANCE

Peníze jsou pro vás velice důležité, ale stále nevíte, co byste si počali, kdybyste je měli. A když je máte, nevíte, kam investovat, aby se úročili. Ležet ladem je pochopitelně nechcete nechat.

KARTA POVOLÁNÍ

Nesázejte na výhru, na finanční prostředky bez práce, nedočkáte se jich. Budete se muset spokojit s výplatou a naučit se s ní vyjít, jelikož žádné jiné finance neobdržíte.

KARTA OSUD

Bída již klepe na dveře, rádi byste se vyhnuli tomu nejhoršímu, ale nejde to. Není to vaše vina, že žijete z ruky do úst, a také v současné době tento kříž nést budete muset ještě nějakou dobu, než se karta obrátí a vy si budete moci vydechnout.