dóm č. 35 : povolání

Oblast povolání jsme probrali již dříve, nyní se tedy soustředíme na různá povolání známá i méně známá. Při tomto cestujeme po domech, jak jste si mohli nastudovat již dříve.

Neposuzujeme, zda se jedná o přechodné pracoviště, jak tato karta naznačuje - povídali jsme si o tom v kapitole: Momentální situace práce.

Například: na 35. domě, tedy domě povolání, leží karta ZPRÁVA. Bude se tedy jednat o administrativní nebo poštovní povolání. Na domě č. 27, což je pomyslné číslo karty ZPRÁVA leží karta DOBRÉ ZPRÁVY, což naznačuje poštovního doručovatele. Pokud chceme ještě vědět, na jaké pracovní pozici, jdeme po domech dál. Na 1. domě, což je pomyslný dům karty DOBRÉ ZPRÁVY jsme nalezli kartu DŮVĚRA, což značí vysoké postavení - půjde tedy o úředníka pracujícího na poště a odpovídajícího za hladký průběh doručování.

Uvedu zde povolání, se kterými jsem se již při svých výkladech setkala, a uvedu je opět jako u 8. domu pomocí číselného vyjádření tří karet, zbytek jistě odvodíte sami.

Pokud nenajdete své povolání či povolání, které byste dělat chtěli, můžete si jej vydedukovat či se na mě obraťte a já vám pomohu.

FIKTIVNÍ PŘÍKLAD