dóm č. 36 : osud, karma

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše duše je velmi mladá a podle toho také váš současný život vypadá. Nic se vám nevede, vše, na co sáhnete, zkazíte. Vaše duše se chová jako dítě, chce umět vše a nedá do toho nic. Celý život se budete stále něco učit.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Již jste procitli a zjistili, že cokoliv činíte pro své dobro, má jen malý účinek a nebo vydrží velmi málo. V tomto životě máte být šťastni, ale až učiníte šťastnými ostatní lidi.

KARTA TOUHA

Celý život budete po něčem toužit a celý život se ničeho nedočkáte.

KARTA JISTOTA

Bydliště budete měnit častěji než někteří lidé ponožky, nikde nevydržíte příliš dlouho, vždy musíte zase dál. Je to rodinný osud, který je na vás uvalen a musíte ho snášet.

KARTA TRVÁNÍ

Žijete ve stereotypu a na tom se nic nezmění. I když se velice nudíte, osud tomu tak chtěl a tak tím musíte projít až do samého konce.

KARTA STRACH

O svém osudu stále jen přemýšlíte a máte z něho strach. Nemáte se však čeho bát, zlé časy odejdou až pochopíte, co máte udělat. Ale musíte na to přijít sami, bez jakékoliv pomoci, pokud si tento svůj kříž nechcete nést do dalšího života.

KARTA KOMPLIKACE

Komplikace jsou na denním pořádku, nic není nikdy dokonalé a bez chybičky, s tím se musíte smířit. Také nedorozumění s matkou, které se změní až v době před její smrtí, budou velmi časté.

KARTA NEMOC

Budete celý život procházet s různými onemocněními, nikdy nebudete zcela zdrávi. Nemoc vás provází už od dětství, a jediný důvod je ten, že jste se v minulém životě smáli lidem nesoucí tento úděl a neměli jste s nimi ani trochu soucitu.

KARTA SETKÁNÍ

Setkáte se s mnoha lidmi, kteří vás povedou tou správnou cestou, aniž byste je o to prosili. Poslechněte jejich rady a nevzpouzejte se jim, jen tak dojdete tam, kam máte.

KARTA NEBEZPEČÍ

Celý život se budete ocitat v neustálém nebezpečí, kterému budete muset čelit. Proto také budete sami, a pokud si najdete partnera, pak takového, který má osud totožný s vaším.

KARTA KOMUNIKACE

Stálé hádky a výbuchy vzteku - toho se nezbavíte. I když si vždy slibujete, že tentokrát to bude jiné, nebude. Máte se naučit lepší komunikaci, než vstoupíte do další etapy svého života.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Problémy vás budou provázet po celý život, ale jste schopni jim čelit a změnit běh událostí.

KARTA NOVINA

Budete mít mnoho dětí a mnoho lásky, velká rodina je vám souzena. Se všemi budete velice dobře vycházet a budou vás mít rádi.

KARTA PODVOD

Jste lhář a zloděj a nic s tím nemůžete dělat. I když byste se chtěl změnit, osud to viděl při vašem narození jinak.

KARTA DŮVĚRA

Velmi mnoho lidí vám důvěřuje a zároveň z vás mají obavy. Dotáhnete to na velice dobrou pozici, ale mohli byste být velmi přísní a snadno spadnout dolů. Proto vás chce osud jen lehce vést a zbytek je na vás.

KARTA VYJASNĚNÍ

Máte v osudu psáno mít stále hlavu v oblacích a ze světa fantazie přinést do našeho světa něco, co prospěje nejen vám, ale mnoha lidem.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Celý život budete stát na pokraji změn, celý život bude jedna velká nekončící změna. Bude vás stát mnoho sil ustálit svůj život do nějaké relativně klidné polohy.

KARTA VĚRNOST

Osudem vás provází touha po přátelství, které docílíte jen stěží. Váš osud se nedá změnit, můžete jen plnit to, co vám bylo předurčeno.

KARTA IZOLACE

Celý život budete osamělí, i když kolem vás bude spousta lidí. Vnitřně se cítíte velmi špatně, nemůžete se na nikoho spolehnout a nikomu nevěříte. Je to zkouška, kterou si budete muset projít.

KARTA OKOLÍ

Osud vám nadělil do vínku slávu, ale bez zjevného bohatství. To už se musíte starat sami, abyste bohatství dosáhli.

KARTA PŘEKÁŽKY

Osud vám klade do cesty mnoho překážek, které musíte nyní překonat k cestě za lepším životem. Dosáhnete toho na sklonku svého života.

KARTA ROZHODNUTÍ

V tomto životě se máte rozhodnout, kterou cestou se vydáte. Zda cestou zla,

jako již mnohokrát, nebo cestou dobra. Cesta zla není dobrá volba, vše zlé se odráží a vrací se vám zpátky několikanásobně. Pokud se vydáte cestou dobra a budete pomáhat ostatním a nebudete hledět jen na svůj prospěch, začne se vám dařit a vaše snaha se vám taktéž mnohonásobně vrátí.

KARTA ZTRÁTA

Celý život budete o něco okrádáni - ať již o hmatatelné věci, tak i ostatní. Nejen, že se vám budou neustále ztrácet věci a nebudete vědět, kam, ale také vám bude chybět partner, peníze i práce. Se zdravím na tom také nebudete nejlépe.

KARTA LÁSKA

Láska je vám souzena a také s ní zažijete mnoho trápení. Než najdete pravou lásku, uběhne mnoho času. Pokud neotevřete oči, mohli byste ji minout.

KARTA VZTAH

Už velmi dlouho jste ve vztahu se svým vyvoleným, člověkem, který vám byl souzen a s kterým jste se opět setkali. Tento vztah bude trvat celý život a po smrti jednoho z vás ten druhý těžko nalezne někoho, s kým by si rozuměl stejně dobře, jako si rozumíte spolu.

KARTA TAJEMSTVÍ

Od malička máte tajemství a nadále mít budete. Celým životem vás bude provázet jedno tajemství za druhým a stále budete mít co skrývat.

KARTA ZPRÁVA

Naučit se komunikovat je skvělá věc, ale také znát rodný jazyk, i jazyky cizí. Budete se učit až do stáří světové jazyky a na sklonku života zanecháte své dědictví pro další generace v mnoha jazycích, jelikož váš rod se rozprchne do celého světa.

KARTA SEX

Vaším osudem je smířit se se svou sexualitou a neřešit rozdíly, které jsou na první pohled zřejmé.

KARTA ŠTĚSTÍ

Vaším úkolem je dávat všude okolo štěstí a pozitivní energii. Máte ji na rozdávání, byla vám dána do vínku a nyní ji musíte vhodně použít.

KARTA MYŠLENKY

Stále dumat a studovat již nastudované, to je to, co vás čeká. Mezi vašimi myšlenkami je i mnoho negativních věcí, které musíte vypudit ze svého srdce, jinak prolijete ještě mnoho slz.

KARTA ČINNOST

Musíte nabít jistotu ve všech oblastech života. Příliš si nevěříte, a z toho plyne i vaše sebepodceňování. Ale nejste na tom nejhůř, jak se vám zdá. Odhoďte stud a vydejte se světem namyšlenosti, světem, ve kterém si budete velice věřit a nebudete se shazovat, jako to dělají ostatní vám.

KARTA FINANCE

V tomto případě vám osud velmi přeje, v minulosti jste velice pěkně nakládali se svým jměním, a nyní sklízíte plody svého ovoce. Pokud se vám zatím nevede, dejte tomu čas, nebude dlouho trvat a budete po materiální stránce velmi spokojeni.

KARTA POVOLÁNÍ

Máte osudem předurčeno věnovat veškerý čas práci, jelikož v minulosti jste si jen užívali a práci jste nechávali na jiných.

KARTA OSUD

Měli byste nyní nést svůj osud statečně, nic pěkného vás nečeká, vše si ale zasluhujete , i když neznáte důvod. Ale to, co se vám děje, jste již prožívali mnohokrát a ne vždy jste byli ke všem spravedliví. Neuměli jste odpouštět a mstili jste se leckdy úplně zbytečně.