domácí mazlíček


Objednací kód: D-13

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené. Co dostalo mé zvířátko do vínku, aneb jakou má skutečně povahu? Budu pro něj potřebovat neplánované výdaje? Pokud ano, z jakých důvodů? Jak moc je napojen na rodiče, aneb co zdědilo zvířátko po matce? Jaké má dispozice po otci? Jak moc je vázán na mě a mou rodinu? Líbí se mu doma? Dělám nebo udělal jsem někde ve výchově chybu, případně jakou? Jaké nemoci ho za života potrápí? Dožije se vysokého psího věku, případně jak mu v tom co nejvíce pomoci?

Doba: 40 min

provedení: emailem (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení)

Cena: 520 kč

Cena pro členy klubu: 468 kč

S touto věštbou získáváte 4 zlaťáky a 68 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.