dovolená

Každý trávíme dovolenou po svém, někdo rád cestuje do zahraničí, někdo poznává rád krásy naší vlasti, někomu je nejlépe doma na své vlastní zahrádce.

Najděte si dům číslo 20, od toho se odpíchněte a hledejte okolistočnosti a rozmanitosti dovolené tazatele. 

1. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 20 + 2 + 27 + 22)

2. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 20 + 23 + 27 + 19 + 8) 

3. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 20 + 18 + 26 + 25)  

4. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 20 + 24 + 36 + 1 + 28)  

5. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 20 + 36 + 24 + 30)  

ŘEŠENÍ

Spousta z nás se chystá na dovolenou, ať již v létě nebo v zimě. Je třeba se podívat, zda tato dovolená proběhne v pořádku nebo zda si máme dávat na něco pozor či nejet vůbec.

Příklad č. 1

Tazatel si vybral dovolenou podle svého přání, dostane však mnohem lákavější nabídku. Bude se muset mezi těmito variantami rozhodnout.

Příklad č. 2

Tato dovolená je spíše poznávací zájezd. V minulosti ho ještě nikdy neabsolvoval, nyní však dostal nabídku, o které přemýšlí. Tato nabídka se ale nakonec neuskuteční a z cesty sejde.

Příklad č. 3

Tato dovolená je spíše přesun do velkoměsta, návštěva památek. Tazatel by chtěl cestovat ještě s přáteli, ale jsou zde překážky, které zatím nevidí. Tato dovolená přinese tazateli bližší vztah k sourozenci.

Příklad č. 4

Tazatel již od samého začátku tuto dovolenou bojkotuje, je mu nejlépe doma, avšak jeho partner by moc rád odjel společně s ním. Tazatel ví, že tato dovolená je velice důležitá pro posílení jejich vztahu, avšak netuší, že se na této cestě objeví ještě někdo další, kdo bude mít na tazatele vliv do budoucna.

Příklad č. 5

Tazatel má dostatek financí na uskutečnění dovolené. Prozatím je bezdětný, i když početí potomka je na spadnutí. Má poslední šanci užít si tuto dovolenou jen ve dvou. Na této cestě také svého budoucího potomka počne.