KOMUNIKACE SE ZEMŘELÝMI

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Tato služba je pro ty, jež chtějí těm, kdož již zde nejsou, nejen něco vzkázat, ale také dostat zpětnou odpověď.

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A114

ODVOD DUŠÍ

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Zná to každý z nás. Zemře nám blízký člověk, rodič, kamarád, nebo jen někdo, na kom nám velice záleželo. Zemře a zůstane na tomto světě, protože neumí nebo nechce najít cestu do jiného světa, do světa očisty a zapomnění, a posléze k přípravě na další inkarnaci.

Nebo snad ten, kdo byl ve vaší blízkosti, spáchal sebevraždu a je mu souzeno bloudit světem a dívat se na všechny zoufalé duše a pokusit se jim pomoci, aby mohla tato duše odejít.

Všem těmto duším můžeme pomoci, můžeme je odvést tam, kam patří všechny duše.

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A121

ODVOD INKARNÁTU

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Inkarnát je duše, která nejenže dlí na tomto světě, ale "přilepí" se na nás a nechce se od nás odtrhnout. Pak můžeme zažívat bolesti zad, bolesti jednoho či druhého ramene, může se nám špatně dýchat, nebo se nám po smrti tohoto člověka přestane dařit. Pak je na čase odpoutat tuto duši od vašeho těl a poslat jí tam, kam patří - mezi duše do očisty. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A122

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Poslední rozloučení je vhodné jako pomoc duším, kteří nás opustili, a nastal jejich čas. Jelikož s námi duše zemřelých tráví ještě rok, utírají naše slzy, dávají o sobě vědět, je dobré je po této době propustit, aby mohli připravit se na další svá poslání a také příchod do nového tělíčka, až si vyberou. Je to rozloučení i pro nás, pozůstalé, abychom mohli zahodit smutek a pokračovat ve svém životě. V našich srdcích zůstanou i nadále, ale je třeba, abychom se již netrápili. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A123

VZKAZY ZEMŘELÝM

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Chcete něco vzkázat těm, kteří již nejsou mezi námi? Nestačili jste se rozloučit, tíží vás svědomí, že jste něco neudělali? Chtěli byste odpuštění od těchto duší? 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A128

ZAVŘENÍ BRÁNY

3500 kč nebo 152,17 €

Detail služby: Někdy vchází do našeho prostoru nejen duchové, ale také jiné bytosti, které nám ubližují a živí se na našem strachu, potlačují naši lásku, brání nám ve štěstí. Jsou to bytosti z druhé strany, a ty nepřejí nám prožít život ve štěstí, ale ubírají naší energii. Zavření této brány je tedy více než vhodné, nejprve je však třeba zjistit, kdo nám takto škodí nebo kdo se na nás nalepil, co chce, čím byl přivolán. Toto vše je v této službě zahrnuto. 

doba služby: 1 hodina a více dle potřeby

objednací kód: 2020-A129

ZPRÁVA Z ONOHO SVĚTA

350 kč nebo 15,22 €

Detail služby: Chcete se na něco zeptat někoho z onoho světa? Pak položte svou otázku a já vám přinesu odpověď.

doba služby: 20 minut

objednací kód: 2020-A130

ZPRÁVY Z ONOHO SVĚTA

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Někdy se s námi snaží spojit duše, které nás o něco žádají, něco nám chtějí vzkázat sami od sebe. Apelují na nás na hřbitově, u nás doma, v práci... Co po nás tyto duše chtějí? Co nám chtějí sdělit? 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A131

ŽIVOT DUŠÍ

780 kč nebo 33,91 €

Detail služby: Chtěli byste vědět, kde přebývají ti, kteří již nejsou mezi námi? Jak se jim daří? Nezáleží na tom, zda se jedná o člověčí duši nebo zvířecí, i zvířátka mají svou duši, která není po smrti těla zatracena. 

doba služby: 1 hodina

objednací kód: 2020-A132