Každý dům, každý byt, uchovává v sobě energii. Energii emocí, smutku, radosti, bolesti, ale i lásky. Otisky bývalých majitelů, i těch současných, otisky návštěv. Tyto energie se zde ukládají a občas způsobují jevy, kdy je přiřazujeme spíše přítomnosti duchů, a přesto duchové u nás nepřebývají. Můžeme tyto energie využít k prospěchu svému, nebo nám mohou škodit. Energie se dá posílit, odstranit, vložit, do každého objektu. Nebo můžeme mít doma duchy, kteří nás ve svém příbytku nechtějí. 

Nebo můžete mít doma nezvané návštěvníky, duchy, kteří odmítají odejít a škodí, prostě vás chtějí ze svého obydlí vypudit.

NEGATIVNÍ DŮM (BYT)

4160 kč nebo 180,87 €

Detail služby: Negativní dům nebo byt působí pro mnohé lidi depresivně, často utíkají z těchto objektů, netěší se domů. Na vině nejsou duchové, ale negativní energie, které tento byt nebo dům prostupují a obklopují. 

Z tohoto objektu je pak třeba odebrat negativní energii, a vložit naopak energii pozitivní, a to je účelem této služby. 

doba služby: 4 hodiny

objednací kód: 2020-A188

PŘEBITÝ DŮM (BYT) 

4160 kč nebo 180,87 €

Detail služby: Přebité domy vykazují trošku jiné symptomy, nez domy vybité. Je tam přemíra energie, může vás v takovém objektu bolet hlava, můžete mít náznak depresí. 

Z tohoto objektu je pak třeba ubrat energii, a ponechat jen částečnou, a to je účelem této služby. 

doba služby: 4 hodiny

objednací kód: 2020-A189

PŘEMĚNA ENERGIE PRO ÚČEL PRODEJE DOMU NEBO BYTU

4160 kč nebo 180,87 €

Detail služby: Někdy je třeba připravit dům nebo byt k prodeji, zvláště ve chvílích, kdy nejde prodat dům nebo byt v dlouhém časovém horizontu. Důvodem mohou být nepříjemné energie, které brání prodeji nemovitosti. 

doba služby: 4 hodiny

objednací kód: 2020-A190

VYBITÝ DŮM (BYT)

4160 kč nebo 180,87 €

Detail služby: Vybitý dům nebo byt pozná se velice snadno. Necítíte se v něm dobře, ubírá vám energii. Můžete být častěji nemocní, nic vás nebaví, netěší, do ničeho se vám nechce. Téměř vše se snažíte odkládat na později, nebo pokud možno na nikdy.

Do tohoto objektu je pak třeba vložit energii, a to je účelem této služby. 

doba služby: 4 hodiny

objednací kód: 2020-A191

STRAŠIDELNÝ DŮM

4160 kč nebo 180,87 €

Detail služby: Strašidelné domy vykazují přitomnost duchů nebo nižších démonů, kdy pociťujete jejich přítomnost velice zřetelně, ať již dávají o sobě vědět hlučněji, nebo zcela nehlučně. V přítomnosti duchů je okolní teplota chladnější, než by měla být. Můžete také duchy zaznamenat vizuálně, nebo pocitově. Někteří duchové jen nevědí, že vám překáží, a nehodlají se svého domova vzdát, jiní s vámi žít prostě nechtějí.

Pak je třeba ukázat jim cestu, zjistit proč jsou tam a co chtějí, to je hodně důležité, aby se pak neměli tendenci vracet. 

doba služby: 4 hodiny

objednací kód: 2020-A192